gosia023 06.02.05, 00:02 cZY KTÓRAŚ Z EMAM BEDZIE TAK MILA I PODEŚLE MI TROCHE PRZEPISOW, BO NIE WIEM CO I JAK UGOTOWAĆ MOJEJ CÓRECZCE??????? Z GÓRY DZIĘKUJĘ gosiaq23@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj