29.08.05, 12:10
witam,
czy opłaca się kupic taniutki, zwyklutki blnder w super markecie? Robota ma,
ale żeby zmiksowac jedno jabłuszko nie chce mi się tego kombajnu rostawiać, a
poza tym to jedno jabłuszko ciezko bedzie wybrać z tej misy.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mimi44 Re: blender? 29.08.05, 16:56
      Ja co prawda dostałam dosyc dobry w prezencie od mamy,ale naprawde polecam-duzo
      ułatwia sprawy kuchenne.Nie karmie córki piersią od 5-go mies.,wiec robiłam
      wszystko-zupki,deserki itd.Nawet teraz(juz ma 14 miesiecy),jak nie mam czasu
      to szybciutko robie jakieś jabłuszko.Tez przydaje sie do wprowadzania nowych
      pokarmów,moja musi sie przyzwyczaic do nowego smaku i odrazu nie zje w duzym
      kawałku,wiec jej "przecieram" blenderem i dodaje do jedzonka-działa.
    • pati.zop78 Re: blender? 29.08.05, 19:50
      tez polecam. szczegolnie do miaska. jablka teraz przecieram na tarce, ale
      wczesniej tez blenderem.
      kup z roznymi koncowkami np rowniez do siekanie wazyw (m.in. cebuli)
    • zbrojwskas zamowilam i czekam z niecierpliwoscia pozdrawiam 29.08.05, 19:55


    • madix1 Re: blender? 30.08.05, 07:04
      Mam w domu wieloczynnościowy robot, jednak z koktajlerem, bez blendera. I
      kupiłam w realu na promocji taki za 29,90. I wiesz co? Rewelacja. Rozdrabniam
      nim i owoce i produkty na zupki, nie tylko dla syna, również dla nas na zupy -
      krem.
    • pandora_ Re: blender? 30.08.05, 11:38
      Ja dostałam waśnie BRAUN-a, z kubkiem i przystawką do siekania. Rewelacja smile
    • b-e-a-t-k-a Re: blender? 05.09.05, 15:30
      polecam brauna z róznymi końcówkami, zrobisz nim wszystko. Mój mąż kupił mi go
      2 tyg temu i teraz chodzi i się dziwi jak to możńa się podniecać takim
      urządzeniem smileWielki robot wieloczynnościowy oddałam siostrze smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka