agatha61
08.11.05, 09:46
wiem jakie powinnam podawwac ilosci i ile ale jestem ciekawa jjak sobi
rozkladacie posilki. tzn nie sobie a dziecku oczywiscie i kiedy wciskacie
drzemki do rozkladu dnia. moze uda mi sie cos zmodyfikowac a moze nie ma
potrzeby.
u Mai to jest tak:
7.00 mleczko 160-180ml
10.30 Kaszka na zmiane z budyniem ok 200ml
13.00-13.30 zupka
za pol godzinki deserek
16.00-16.30 mleczko 160ml
20.00 mleczko 180ml
no i w miedzyczasie herbatki i chrupki
a spi rano ok 9 40 min i po poludniu ok 15 godzinke lu 1,5
Agata