tyssia 28.08.06, 18:22 Od kiedy mozna dziecku dodac do mleka kakao? chociaz 1 łyzeczke. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_p Re: KaKao 28.08.06, 18:26 Grubo po roku. Kakao zalicza się do silnych i częstych alergenów. A jak już będziesz podawać kakao, to nie jakieś przesłodzone byleco, tylko szlachetne, mocne i niesłodkie. Niemowlę i tak go nie doceni. Odpowiedz Link Zgłoś