28.08.06, 18:22
Od kiedy mozna dziecku dodac do mleka kakao? chociaz 1 łyzeczke.
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: KaKao 28.08.06, 18:26
      Grubo po roku.
      Kakao zalicza się do silnych i częstych alergenów.

      A jak już będziesz podawać kakao, to nie jakieś przesłodzone byleco, tylko
      szlachetne, mocne i niesłodkie. Niemowlę i tak go nie doceni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka