06.04.08, 20:31
od przeszlo 2 lat nie farbowalam wlosow bo chcialm wrocic do
swojego koloru. teraz jednak zaczyna mnie nudzic moj naturalny
kolor. fryzjerka namawia mnie na lekkie rozjasnienie wlosow przez
pasemka. co sadzicie o tej metodzie?
Obserwuj wątek
    • beniusia79 Re: pasemka 06.04.08, 20:33
      dodam, ze mam wlosy jasno brazowe. jaki kolor pasemek pasowalby
      najbardziej?
      • weronikarb Re: pasemka 07.04.08, 07:14
        Beniusia ja tez sie wybieram na pasemka, zrobilam rok temu i maz byl
        zachwycony smile
        Jestem jasna szatynka i rozjasnialam dwoma kolorami plus co 3 pasmo
        moj naturalny smile
        Najlepiej niech doradzi fryzjerka - ja na moja zawsze sie zdaj wink

        Wybieram sie juz do niej pol roku :0
        • beniusia79 Re: pasemka 07.04.08, 07:49
          ja mam malego stracha bo nie wiem jak bedzie wygladal efekt
          koncowy. duzo mialas tych pasemek? ja myslalam tylko o kilku,
          troche jasniejszych od mojego naturalnego koloru.
      • kasia.karkonosze A może... 07.04.08, 10:31
        Może Henna? Nie niszczy włosów. Albo szampon z henną Timotei - ładny
        odcien włosom nadaje - mi przynajmniej tak. Ja jak miałam pasemka to
        te jasne włoski mi wypadały a potem odrosty były nieestetyczne -
        chyba że dalej farbowac będziesz.
      • kasia.karkonosze Re: pasemka 07.04.08, 10:32
        A jak juz chcesz to rozjasnij całą głowę pasemkami jakby od słonca
        włosy pojaśniały - ładny efekt będzie - naturalny.
        • beniusia79 Re: pasemka 07.04.08, 13:45
          czy pasemka bardzo niszcza wlosy? w sumie dlatego przestalam
          farbowac zeby wzmocnic wlosy i zeby doszly do siebie. nie
          chcialabym ich znow ruinowac. kiedys siostra robila mi jasne
          pasemka. te pasemka wlosow, ktore byly rozjasniane byly w fatalnym
          stanie...

    • weronikarb Re: pasemka 07.04.08, 08:22
      Sporo mialam, wlosy na duzo jasniejsze wygladaly smile
    • moniczkalovemax Re: pasemka 07.04.08, 15:45
      Ja zrobilam 2 lata temu, ładnie wygladały (naturalny kolor ciemny brąż, przeplatane słonecznym bladem) ale włosy strasznie mi sie zniszczyly, lamaly sie elektryzowaly, do tej pory ponosze tego kosekwencje ;/
      • mamaguciusia Re: pasemka 22.04.08, 10:13
        do pasemek niestety uzywa sie rozjasniaczy no i póżniej odrosty sa
        dosyc męczace.Kolor jaki do Ciebie pasuje trzeba zrobic przez
        analizę kolorystyczna a więc jaki masz kolor oczu,naturalny kolor
        włosów itd..wtedy sie dobiera kolor jak i odcień.Niektórym pasuje
        kolor ciepły a niektórym odcień zimny.Zrób sobie w necie
        analize ,jakim jesteś typem-lato,jesień,zima,wiosna i bedziesz
        wiedziała jaki odcien jest dla Ciebie.Niestety nie wszyscy fryzjerzy
        potrafia dobrze doradzić.Ja bardziej od pasemek.jezeli chvcesz cos
        zmienić z nie masz siwych włosów polacałabym Ci tylko podkreslic
        swój naturalny kolor i nadać blaski szamponem koloryzujacym.Nie
        bedziesz miała odrostu a zawsze cos nowego.Stylista fryzur smile
        • firankowa Re: pasemka 22.04.08, 10:33
          czesc.a gdzie mozna w internecie znalesc taka anlize kolorystyczna?
          ktos ma namiary?pozdrawiam
        • beniusia79 Re: mamagucusia 22.04.08, 13:25
          bardzo ciekawa rada. na pasemka jeszcze sie nie zdecydowalam...mam
          brazowe oczy, szybko sie opalam a wlosy mam dosyc jasne-tzn. cos
          pomiedzy jasnym brazem a ciemnym blond. fryzjerka zaproponowala
          pasemka o ton jasniejsze od moich wlosow-dla kontrstu. boje sie
          jednak czy wlosy sie nie zniszcza i jak beda potem wygladaly
          odrosty? czy moglabys mi podac jakas dobra stronke gdzie mozna
          zrobic taka analize kolorystyczna?
          • mamaguciusia Re: mamagucusia 22.04.08, 14:56
            przykro mi ,kiedys bardzo dlugo jej szukałam i znalazłam jedna bez
            zadnej rewelacji oczywiscie to teraz znowu nie moge jej znależć.Cos
            mi się wydaje,że jestes typem jesieni lub wiosny.W każdym razie tym
            szcześliwym typemsmile pasuja Ci wszystkie odcienie ciepłe.od zlotych
            blondów,rude po ciepłe blondy.Ja bym na twoim miejscu dobrała kolor
            identyczny do naturalnego i nadała mu tylko blasku.Pewnie,że fajnie
            by wygladały jakieś jaśniejsze zlociste refleksy,ale najlepiej przy
            owalu twarzy a nie na koronie.Bedziesz przez to
            bardziejrozswietlo9na i nie bedzesz miała problemów z
            odrostami.Takie farbowanie nazwywa sie geometryczne,ale jezeli Twoja
            fryzjerka nie potrafi to lepiej tylko podkreśl swój naturalny kolor
            szamponem.
            • mamaguciusia Re: mamagucusia 22.04.08, 14:58
              od zlotych blondów do cieplych brazów miało być.pzrepraszam
            • beniusia79 Re: mamagucusia 22.04.08, 15:58
              po obejrzeniu kilku stronek wydja mi sie, ze jestem raczej typem
              jesieni...wiosna to raczej typ o bardzo jasnych wlosach, lato i
              zima raczej odpadaja... kolezanka robila kiedys podobny test u
              wizazystki i zadowolona byla z efektow smile
            • beniusia79 Re: mamagucusia 22.04.08, 15:59
              chociaz na kazdej stronce czytam cos innego... sama juz nie wiem
              czy wiosna czy jesien? smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka