beniusia79
06.04.08, 20:31
od przeszlo 2 lat nie farbowalam wlosow bo chcialm wrocic do
swojego koloru. teraz jednak zaczyna mnie nudzic moj naturalny
kolor. fryzjerka namawia mnie na lekkie rozjasnienie wlosow przez
pasemka. co sadzicie o tej metodzie?