Dodaj do ulubionych

cellulitis

31.10.03, 09:23
Witajcie
Jestem w 13 t.c. i pojawil sie u mnie okropny cellulitis na posladkach i
udach. Czy zacie jakis skuteczny sposob, krem, kosmetyk aby sie pozbyc tego
brzydactwa?? Bede wdzieczna za rady.
Pozdrawiam cieplutko
Emilia
Obserwuj wątek
    • titicaka Re: cellulitis 31.10.03, 10:15
      Ja tez pytalam kiedys o kremy na to okropienstwo , ktorych mozna uzywac w
      ciazy. Dziewczyny odpowiedzialy ,ze vichy bez problemow itd... Po czym moj
      lekarz (a wlasciwie pytalam dwoch) calkowicie zabronil mi uzywac czegokolwiek.
      Przyznam ,ze sie przestraszylam i uzywam tylko kremow na rozstepy , no i troche
      ruchu tez pomaga , do porodu na tym poprzestane.
      Bea i malutki Áleks
    • goniab3 Re: cellulitis 03.11.03, 23:24
      Na cellulitis stosowałam masaże rękawicą sizalową i krem na cellulit Avonu
      (zaraz po masażu).Muszę przyznać,że efekt zaskakująco dobry,tylko potrzeba dużo
      konsekwencji.
    • mieszko02 Re: cellulitis 06.11.03, 21:06
      A może to tylko dodatkowy tłuszczyk, a nie zaraz cellulit. na który pracuje
      się latami. Ja w pierwszej ciąży i po porodzie też byłam przerażona tym
      brzydactwem. Po porodzie miałam go nawet na ramionach, ale jak tylko zaczęłam
      gubić kilogramy zniknął bez śladu ten "ciążowy cellulit"...
      • basiae Re: cellulitis 07.11.03, 22:02
        Hej!
        mam ten sam problem choć już jestem prawie 5 miesiecy po porodzie. W miarę
        odpływu klogramów cellulitis sie u mnie troszkę zmiejszył ale też za sprawą
        nowego specyfiku Kolastny. Dziewczyny uwieżcie mi zaczełam od ampułek (kuracja
        14 dni)a teraz przeszłam na następny zalecany próg czyli żel. Po stosowaniu
        ampułek cell. nieco sie zmniejszył, a przy okazji ubyło mi dwa kg. bez
        specjalnej diety i ćwiczeń. Naprawdę polecam ten specyfik, bo skutkuje
        (przynajmniej u mnie)nie trzeba masować skóry w nieskończoność i przede
        wszyskim cena nie jest powalająca bo około 30 zł lub mniej, nie pamiętam
        dokładnie.
        Nie wiem jednak czy można stosować te ampułki w ciąży.
        Pozdrawiam b.
        • mieszko02 Re: cellulitis 08.11.03, 14:37
          To ampułki Kolastyny? Jak sie nazywają?
          • basiae Re: cellulitis 14.11.03, 11:19
            Te ampułki, krem-żel i peeling to seria SPECIAL 3. Ampułki są wyliczone na 14
            dni i faktycznie na tyle wystarczają, potem krem-żel a wspomagająco peeling też
            w duzym opakowaniu. Ampułki są w zielonym opakowaniu, krem- żel w tubie
            perłowej z zieloną zakrętką, podobnie peeling. Można je dostać w aptekach lub
            sklepach zielarkich.Ja jestem obecnie na etapie 2 w połowie, poprawa jest, choć
            nie od razu widać.
            pozdrowionka Basia
    • soraya1 to raczej normalne :-( 14.11.03, 21:26
      pamietaj, ze jest to spowodowane hormonami,złym krążeniem krwi a takze
      niezdrowym odżywianiem się, mała iloscia ruchu, stresem. wszystko to
      przyczynia się do niewłaściwej przemiany materii w strefie podskórnej tkanki
      tłuszczowej.Jestes w ciazy a wiekszosc preparatow zawiera
      biokatalizatory, ktore odtransportowywuja niepotrzebne składniki z tkanki
      (efekt ciepla na skorze, fekt cieplny jest wytwarzany poprzez związek pochodny
      kwasu nikotynowego).Tak nas wyroznila natura na wypadek zajscia w ciaze,
      panowie tego nigdy nie zaznaja.
      W ciazy nie masz wiele do zrobienia, za to powinnas pomyslec o tym po porodzie
      jak wrocisz do formy odpowiednia dieta i cwiczenia, na to trzeba niestety
      poswiecic czas i byc systematycznym.
      teraz nie masz sie czym zamartwiac, przechodzilam to samo razy w zyciu, ale
      rok po porodzie nie pamietam ze to mialam.
      powodzenia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka