emilia41 31.10.03, 09:23 Witajcie Jestem w 13 t.c. i pojawil sie u mnie okropny cellulitis na posladkach i udach. Czy zacie jakis skuteczny sposob, krem, kosmetyk aby sie pozbyc tego brzydactwa?? Bede wdzieczna za rady. Pozdrawiam cieplutko Emilia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
titicaka Re: cellulitis 31.10.03, 10:15 Ja tez pytalam kiedys o kremy na to okropienstwo , ktorych mozna uzywac w ciazy. Dziewczyny odpowiedzialy ,ze vichy bez problemow itd... Po czym moj lekarz (a wlasciwie pytalam dwoch) calkowicie zabronil mi uzywac czegokolwiek. Przyznam ,ze sie przestraszylam i uzywam tylko kremow na rozstepy , no i troche ruchu tez pomaga , do porodu na tym poprzestane. Bea i malutki Áleks Odpowiedz Link Zgłoś
goniab3 Re: cellulitis 03.11.03, 23:24 Na cellulitis stosowałam masaże rękawicą sizalową i krem na cellulit Avonu (zaraz po masażu).Muszę przyznać,że efekt zaskakująco dobry,tylko potrzeba dużo konsekwencji. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszko02 Re: cellulitis 06.11.03, 21:06 A może to tylko dodatkowy tłuszczyk, a nie zaraz cellulit. na który pracuje się latami. Ja w pierwszej ciąży i po porodzie też byłam przerażona tym brzydactwem. Po porodzie miałam go nawet na ramionach, ale jak tylko zaczęłam gubić kilogramy zniknął bez śladu ten "ciążowy cellulit"... Odpowiedz Link Zgłoś
basiae Re: cellulitis 07.11.03, 22:02 Hej! mam ten sam problem choć już jestem prawie 5 miesiecy po porodzie. W miarę odpływu klogramów cellulitis sie u mnie troszkę zmiejszył ale też za sprawą nowego specyfiku Kolastny. Dziewczyny uwieżcie mi zaczełam od ampułek (kuracja 14 dni)a teraz przeszłam na następny zalecany próg czyli żel. Po stosowaniu ampułek cell. nieco sie zmniejszył, a przy okazji ubyło mi dwa kg. bez specjalnej diety i ćwiczeń. Naprawdę polecam ten specyfik, bo skutkuje (przynajmniej u mnie)nie trzeba masować skóry w nieskończoność i przede wszyskim cena nie jest powalająca bo około 30 zł lub mniej, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem jednak czy można stosować te ampułki w ciąży. Pozdrawiam b. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszko02 Re: cellulitis 08.11.03, 14:37 To ampułki Kolastyny? Jak sie nazywają? Odpowiedz Link Zgłoś
basiae Re: cellulitis 14.11.03, 11:19 Te ampułki, krem-żel i peeling to seria SPECIAL 3. Ampułki są wyliczone na 14 dni i faktycznie na tyle wystarczają, potem krem-żel a wspomagająco peeling też w duzym opakowaniu. Ampułki są w zielonym opakowaniu, krem- żel w tubie perłowej z zieloną zakrętką, podobnie peeling. Można je dostać w aptekach lub sklepach zielarkich.Ja jestem obecnie na etapie 2 w połowie, poprawa jest, choć nie od razu widać. pozdrowionka Basia Odpowiedz Link Zgłoś
soraya1 to raczej normalne :-( 14.11.03, 21:26 pamietaj, ze jest to spowodowane hormonami,złym krążeniem krwi a takze niezdrowym odżywianiem się, mała iloscia ruchu, stresem. wszystko to przyczynia się do niewłaściwej przemiany materii w strefie podskórnej tkanki tłuszczowej.Jestes w ciazy a wiekszosc preparatow zawiera biokatalizatory, ktore odtransportowywuja niepotrzebne składniki z tkanki (efekt ciepla na skorze, fekt cieplny jest wytwarzany poprzez związek pochodny kwasu nikotynowego).Tak nas wyroznila natura na wypadek zajscia w ciaze, panowie tego nigdy nie zaznaja. W ciazy nie masz wiele do zrobienia, za to powinnas pomyslec o tym po porodzie jak wrocisz do formy odpowiednia dieta i cwiczenia, na to trzeba niestety poswiecic czas i byc systematycznym. teraz nie masz sie czym zamartwiac, przechodzilam to samo razy w zyciu, ale rok po porodzie nie pamietam ze to mialam. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś