Interesują mnie zmiany w kodeksie które już weszły w życie i które mają wejść (nie wiem dokładnie kiedy). Istotne sa dla mnie informacje dotyczące odpraw przy zwolnieniach grupowych. Jestem w takiej sytuacji że 26 listopada kończy mi się macierzyński. Po nim czeka mnie wypowiedzenie. Początkowo myślałam żeby najpierw wykorzystac urlop wypoczynkowy itd. ale dowiedziałam się, że z końcem roku może nastąpić przejęcie mojej firmy przez firmę która ją wykupiła i obawiam się że później mogę na tym stracić bo zwolnienie moje pewnie nie będzie już podlegało pod grupowe itd. Myślę, że mimo wszystko najlepszym dla mnie wyjściem byłoby przyjęcie wypowiedzenia nazajutrz po końcu macierzyńskiego przed wejściem tego nowego kodeksu ale nie wiem dokładnie kiedy on wchodzi i jakie tam dokładnie będą zmiany. Dzięki za informacje i przepraszam że to takie zagmatwane