eiza.rrasay
13.02.07, 12:43
powiedzcie mi - mam taka sytuacje:
przychod: 14000
koszty uzyskania przychodu: 2800
dochod: 11200
zaliczka pobrana przez platnika: 2128
co mi z tego wychodzi? mam nadzieje ze nie to, ze bede musiala doplacac -
orientujecie sie moze? dodam ze to sa jedyne l=pola niczbowe rozne od zera na
moim pit11