Dodaj do ulubionych

pitowy problem ;)

13.02.07, 12:43
powiedzcie mi - mam taka sytuacje:

przychod: 14000
koszty uzyskania przychodu: 2800
dochod: 11200
zaliczka pobrana przez platnika: 2128

co mi z tego wychodzi? mam nadzieje ze nie to, ze bede musiala doplacac -
orientujecie sie moze? dodam ze to sa jedyne l=pola niczbowe rozne od zera na
moim pit11
Obserwuj wątek
    • akseinga Re: pitowy problem ;) 13.02.07, 12:48
      To jeszcze zwrot dostaniesz.
      • eiza.rrasay Re: pitowy problem ;) 13.02.07, 12:49
        jestes pewna? byloby fajnie, bo finansowo to juz nie w dolku ale w rowie
        marianskim siedze...
    • anetina Re: pitowy problem ;) 13.02.07, 12:50
      jakie masz odliczenia
      ulgi itp.

      to rzeczywiście będzie zwrot
      • eiza.rrasay Re: pitowy problem ;) 13.02.07, 12:55
        ulg raczej zadnych... co do odliczen to chyba tylko internet bo za sprzet
        komputerowy raczej sie nie idlicza sad

        a znacie moze jakas stronke na ktorej to wszystko co mozna odliczyc byloby
        wypisane? i ulgi tez?
        • anetina Re: pitowy problem ;) 13.02.07, 13:00
          np. ta strona

          www.pity2006.pl/
    • escribir Re: pitowy problem ;) 14.02.07, 23:21
      eiza.rrasay napisała:

      > powiedzcie mi - mam taka sytuacje:
      >
      > przychod: 14000
      > koszty uzyskania przychodu: 2800
      > dochod: 11200
      > zaliczka pobrana przez platnika: 2128
      >
      > co mi z tego wychodzi?

      530 zł do zwrotu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka