akseinga
04.05.09, 21:48
Bardzo proszę o poradę co zrobić w następującej sytuacji:
dziadkowie zapisali mi w testamencie (spisanym u notariusza), swoje
własnościowe mieszkanie. CZy po śmierci dziadków będę musiała
zapłacić jakieś podatki no i co z rodziną ( dzieci, inne wnuki )?
Ostatnio babcia zaczęła mówić coś o darowiźnie już teraz na moją
rzecz żeby uniknąć właśnie płacenie potem podatków i innych
problemów. Bardo proszę o poradę co będzie najlepsze w tej sytuacji.