natusik1 19.04.05, 12:27 czesc dziewczyny jestem w 32 tyg. i mam pytanko..moja dzidzia jest wyjatkowo leniwa, rzadko kopie, jesli juz to sie wierci albo przeciaga..czy sa wsrod was przyszle mamy podobnych leniuszkow czy jestem wyjatkiem? pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
janki76 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 12:57 Cześć! Nie nie jestes wyjatkiem. Mó synus to tez chyba jest leniuszek, bo najczesciej to sie rozpycham chyba mu nie wygodnie bo kopac to rzadko i dobrze. Ja jestem teraz w 34 tygodniu. Wiec chyba nie ma powodów do zmartwien, najważniejsze, ze sie rusza. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
aga76311 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 13:30 Cześć. 33 tc i tak samo dzidzia rozpycha się i czasami tylko kopie, ma zbyt mało miejsca. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
paris4 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 13:33 U mnie tez z ruchami bywa różnie. Czasem mały kopie sporo, ale potem przychodzi kilka dni kiedy jest bardzo spokojny. Bardzo się tym martwiłam i wybrałam się na USG - okazało się, że wszystko w porządku, więc chyba taka jego natura. Staram sie już nie panikowac, ale wkurzają mnie panny, które twierdzą, że jak dzidzia kopie mocno to znaczy, że zdrowa i silna - spotakałam się z takimi opiniami a to chyba są bzdury Odpowiedz Link Zgłoś
ade1 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 13:40 ja 32 tc, u mnie to samo z tym ze ja czuje slabe ruchy od poczatku ciazy bylam nawet z tego powodu w szpitalul Lekarze twierdza ze wszzystko ok, ze dziecko leniwe, ale ja nei ukrywam ze martwie sie tym bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaaga5 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 13:54 to zupełnie normalne, moja córcia od początku jest strasznym leniuszkiem. właściwie tylko się przekręca, ja nie wiem co to znaczy kopniak w żebro itp. Ale lekarka zapewnia, że wszystko jest ok, po prostu dzieciaki w brzuchach mają tak samo różne charaktery, jak ludzie po drugiej stronie... Dla mnie najważniejsze, że zawsze od samego początku rusza się w ten sam sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
aga.79 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 14:12 Ja jestem co prawda w 26 tyg., ale moja dzidzia to też leniuszek. Bardzo rzadko kopie, a jak już to słabo. Właśnie więcej się przeciąga, obraca itp. Wolałabym bardziej ją czuć, ale liczę na to, że po urodzeniu będzie to poprostu spokojne dziecko. Już w brzuszku dzieci pokazują swoją naturę. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaaga5 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 14:15 też tak słyszałam i baaaaaaaaaaardzo na to liczę, że moja córcia będzie takim samym aniołkiem po drugiej stronie brzucha. Odpowiedz Link Zgłoś
natusik1 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 19:02 no to ciesze sie, ze nei jestem osamotniona mam w swoim otoczeniu 3 ciezarne, ktorych maluchy b. mocno kopia i juz te opowiesci o poobijanych zebrach zaczynaly mnie lekko draznic...mam nadzieje, ze wszystkie leniuszki beda zdrowe. zycze zdrowka Odpowiedz Link Zgłoś
ade1 Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 19:17 naprawde pocieszajace sa te opinie, kiedys na forum zalozylam post o slabych ruchach i odezwaly sie dziewczyny ktore opisywaly szalenstwa jakie maja w brzuchach, wtedy bylam pewna ze ze mna cos nei tak ale teraz jestem spokojniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 20:23 tez dolaczam do mam leniuszkow, podbudowalyscie mnie troche bo jak si e naczytalam o tych skopanych zebrach i innych organach to zaczynalam panikowac; moj synek tez slabo kopie, czesciej sie przeciaga i wierci, czuje to najbardziej gdy leze na plecach i klade rece na brzuchu, czasami jest tak, ze widze jak brzuch faluje a w ogole tego nie czuje; Odpowiedz Link Zgłoś
daniaa Re: dzidzia leniuszek 19.04.05, 20:29 To może ja o poprzedniej ciąży. Ruchy zaczęłam czuć baaardzo późno i zawsze było ich mało i bardzo delikatne. Dziecię - już przedszkolak - okaz zdrowia. Wszystkie noce przespane, płacz tylko w silnie umotywowanych sytuacjach itp. Tyle, że b. spokojny, raczej mózgowiec niż mięśniak Po prostu od początku nie lubiał sportów wyczynowych Za to teraz jest zupełnie odwrotnie (poobijane żebra itp.), aż się boję co będzie później pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
monia725 Re: dzidzia leniuszek 20.04.05, 13:34 A skąd wy wiecie czy to kopniak czy nie uderzenie rączką przy przeciąganiu? Ja np nie odrózniam tych ruchów. Odpowiedz Link Zgłoś