joleczka26 07.06.05, 18:39 Dziewczyny, mam pytanie: W którym tygodniu badanie USG może wykryć ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź............. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saaba83 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 18:52 u mnie ciaze rozpoznano na poczatku trzeciego tygodnia Odpowiedz Link Zgłoś
anulka59 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 19:02 Ja mialam 1sze USG w 5tyg(4tyg skonczone)i w macicy byla widoczna mala KROPECZKA a po nastepnych 2tyg juz bylo zagniezdzone Odpowiedz Link Zgłoś
joleczka26 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 21:59 Ja jestem na początku czwartego tygodnia( tak wynika z moich obliczeń), jak sądzicie: czy mogę już zrobić sobie USG, czy też radziłybyście poczekać jeszcze trochę? Odpowiedz Link Zgłoś
pipi79 Re: Pierwsze USG 08.06.05, 09:36 ja robiłam usg w 5 tygodniu dopochwowe i lekarz długo szukał pęcherzyka, w końcu coś znalazł widziałam malą kropeczkę, powiedział że na 100 % ciąży nie potwierdzi bo to za wcześnie mam sie pokazać za 2 tygodnie, odradzam tak wczesnego usg , bo ja tylko sie teraz denerwuję czy to jest napewno ciąża czy nie! ( 2 testy pozytywne)lekarze potwierdzają ciąże gdy widzą bijące serduszko a to dopiero ok 8 tc. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś