Dodaj do ulubionych

Pierwsze USG

07.06.05, 18:39
Dziewczyny, mam pytanie:
W którym tygodniu badanie USG może wykryć ciążę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.............
Obserwuj wątek
    • saaba83 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 18:52
      u mnie ciaze rozpoznano na poczatku trzeciego tygodnia smile
    • anulka59 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 19:02
      Ja mialam 1sze USG w 5tyg(4tyg skonczone)i w macicy byla widoczna mala
      KROPECZKA a po nastepnych 2tyg juz bylo zagniezdzone
    • joleczka26 Re: Pierwsze USG 07.06.05, 21:59
      Ja jestem na początku czwartego tygodnia( tak wynika z moich obliczeń), jak
      sądzicie: czy mogę już zrobić sobie USG, czy też radziłybyście poczekać jeszcze
      trochę?
      • pipi79 Re: Pierwsze USG 08.06.05, 09:36
        ja robiłam usg w 5 tygodniu dopochwowe i lekarz długo szukał pęcherzyka, w
        końcu coś znalazł widziałam malą kropeczkę, powiedział że na 100 % ciąży nie
        potwierdzi bo to za wcześnie mam sie pokazać za 2 tygodnie, odradzam tak
        wczesnego usg , bo ja tylko sie teraz denerwuję czy to jest napewno ciąża czy
        nie! ( 2 testy pozytywne)lekarze potwierdzają ciąże gdy widzą bijące serduszko
        a to dopiero ok 8 tc. powodzenia
      • an_ni Re: Pierwsze USG 08.06.05, 10:16
        poczekaj
        przynajmniej do 6 tyg od OM
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka