mysia1807 20.05.08, 18:02 mam pytanie od którego tc widac jak dzidzia rusza sie w brzuchu???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jadziunia5 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 18:18 ja byłam na usg wczoraj - 10 tydz. 1 dzień i maleństwo machało raczkami, nozkami, drapało się po nosie..niesamowite... Odpowiedz Link Zgłoś
mysia1807 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 18:26 ale mi chodzi o takie ruchy nieprzez usg tylko takie przez skóre zeby bylo widac. Odpowiedz Link Zgłoś
aga.r.72 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 19:12 jestem w 28tc i widać jak mój brzuszek faluje Odpowiedz Link Zgłoś
mama_frania Re: kiedy widac??? 20.05.08, 21:51 Jestem obecnie w 25 tc i widać doskonale jak córcia rozrabia w brzuchu (mąż się smieje, ze hoduję obcego). Falowanie brzucha obserwuję już od około 2-3 tyg. Odpowiedz Link Zgłoś
korrra Re: kiedy widac??? 21.05.08, 08:47 Ja takze byłam wczoraj na usg i mój 3,5 cm żuczek także machał rączkami do matki i ciągle coś grzebał przy oczkach albo ustach, a jestem w 10/11 tyg to niesamowite ze juz tak wczesnie wszystko widać. Dopiero teraz zaczynam naprawdę czuć instynkt macierzyński. Odpowiedz Link Zgłoś
tanoshii Re: kiedy widac??? 21.05.08, 10:37 Pierwsze ruchy poczułam na początku 17 tygodnia, a widać było już w 19. Od 21 tc juz zdecydowanie bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
ada_7 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 11:55 Ja pierwsze ruchy poczułam w 20 tc,a mój brzuszek wyraźnie faluje od jakiś 3 tygodni(obecnie jestem w 28 tc).A Ty w którym tc jesteś? Wnioskuję,że zżera Cię uczucie niecierpliwości-skąd ja to znam Też czekałam na pierwsze ruchy Naszej córeczki,jednakże falowanie brzuszka mile mnie zaskoczyło,gdyż nigdy nie zastanawiałam się,kiedy nastąpi ta fanatastycznac chwila Odpowiedz Link Zgłoś
mysia1807 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 11:57 ja jestem w 23tc i czuc czuje ) ale siaa zastanawiałam kiedy bedzie to widac )) Odpowiedz Link Zgłoś
ada_7 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:56 Zatem pewnie lada-chwila zobaczysz wyczyny Twojego dzieckaNaprawdę niesamowity widok,jest się czym napawać Odpowiedz Link Zgłoś
artdesign84 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:54 jakoś od 27 iu mie a ogólnie czułam ruchy już w 15 tc Odpowiedz Link Zgłoś
artdesign84 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:55 chyba że chodziło o to kiedy na USG widać - u mnie już w 9 tc już widziałam jak się rusza. Odpowiedz Link Zgłoś
ani-a9 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 13:10 Ja jestem w 13tc i też juz się nie mogę doczekac Odpowiedz Link Zgłoś