Dodaj do ulubionych

kiedy widac???

20.05.08, 18:02
mam pytanie od którego tc widac jak dzidzia rusza sie w brzuchu????
Obserwuj wątek
    • jadziunia5 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 18:18
      ja byłam na usg wczoraj - 10 tydz. 1 dzień i maleństwo machało
      raczkami, nozkami, drapało się po nosie..niesamowite...
      • mysia1807 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 18:26
        ale mi chodzi o takie ruchy nieprzez usg tylko takie przez skóre
        zeby bylo widac.
        • aga.r.72 Re: kiedy widac??? 20.05.08, 19:12
          jestem w 28tc i widać jak mój brzuszek faluje smile
          • mama_frania Re: kiedy widac??? 20.05.08, 21:51
            Jestem obecnie w 25 tc i widać doskonale jak córcia rozrabia w brzuchu (mąż się
            smieje, ze hoduję obcego). Falowanie brzucha obserwuję już od około 2-3 tyg.
      • korrra Re: kiedy widac??? 21.05.08, 08:47
        Ja takze byłam wczoraj na usg i mój 3,5 cm żuczek także machał
        rączkami do matki big_grin i ciągle coś grzebał przy oczkach albo ustach,
        a jestem w 10/11 tyg to niesamowite ze juz tak wczesnie wszystko
        widać. Dopiero teraz zaczynam naprawdę czuć instynkt macierzyński.
    • mamawif Re: kiedy widac??? 20.05.08, 22:44
      Tak jakoś po 20 tygodniu.
    • ciociacesia u mnie 21.05.08, 10:07
      gdzies tak po ukonczeniu 19tygodnia
    • tanoshii Re: kiedy widac??? 21.05.08, 10:37
      Pierwsze ruchy poczułam na początku 17 tygodnia, a widać było już w 19. Od 21 tc juz zdecydowanie bardziej smile
      • ada_7 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 11:55
        Ja pierwsze ruchy poczułam w 20 tc,a mój brzuszek wyraźnie faluje od
        jakiś 3 tygodni(obecnie jestem w 28 tc).A Ty w którym tc jesteś?
        Wnioskuję,że zżera Cię uczucie niecierpliwości-skąd ja to znambig_grin Też
        czekałam na pierwsze ruchy Naszej córeczki,jednakże falowanie
        brzuszka mile mnie zaskoczyło,gdyż nigdy nie zastanawiałam się,kiedy
        nastąpi ta fanatastycznac chwilasmile
        • mysia1807 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 11:57
          ja jestem w 23tc i czuc czuje smile) ale siaa zastanawiałam kiedy
          bedzie to widac smile))
          • ada_7 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:56
            Zatem pewnie lada-chwila zobaczysz wyczyny Twojego dzieckasmileNaprawdę
            niesamowity widok,jest się czym napawaćsmile
    • artdesign84 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:54
      jakoś od 27 iu mie
      a ogólnie czułam ruchy już w 15 tc
    • artdesign84 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 12:55
      chyba że chodziło o to kiedy na USG widać - u mnie już w 9 tc już
      widziałam jak się rusza.
    • ani-a9 Re: kiedy widac??? 21.05.08, 13:10
      Ja jestem w 13tc i też juz się nie mogę doczekac smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka