04.05.05, 12:52
Jak Wam się podoba to imię dla dziewczynki????
Obserwuj wątek
    • domka1 Re: Letycja 04.05.05, 12:54
      mi się nie podoba, brzmi jak z telenoweli argentyńskiej
      ale z drugiej strony nie oczekuję, że imię które ja wybiorę będzie się podobać
      innym

      pozdrawiam
      dominika
    • ann99 Re: Letycja 04.05.05, 13:43
      Mi tez sie kojarzy z telenowela poludniowoamerykanska....
    • averna Re: Letycja 04.05.05, 13:46
      może nie to że nie podoba mi się, ale jestem zwolleniczką tradycyjnych imion i
      swojemu dziecku nie dałabym na imię Letycja
    • budzik11 Re: Letycja 05.05.05, 10:09
      Mnie sie kojarzy z Lecytyną smile Bez urazy, ale pytałaś o zdanie, to
      odpowiadamy smile
    • michalina761 Re: Letycja 05.05.05, 10:23
      Moim zdaniem jest zbyt wyszukane. Obstaję przy Hannie.
      Muszę Ci jednak powiedzieć, że mam koleżanke, której niecodzienne imię sprawia,
      że wszyscy ją zapamiętują. Przez pewien czas trochę jej tego zazdrościłam.
      Pozdrawiam Ciebie i ... Letycję(?).
      • illka1 Re: Letycja 05.05.05, 10:27
        A jakie nosi imię???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka