illka1 04.05.05, 12:52 Jak Wam się podoba to imię dla dziewczynki???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
domka1 Re: Letycja 04.05.05, 12:54 mi się nie podoba, brzmi jak z telenoweli argentyńskiej ale z drugiej strony nie oczekuję, że imię które ja wybiorę będzie się podobać innym pozdrawiam dominika Odpowiedz Link Zgłoś
ann99 Re: Letycja 04.05.05, 13:43 Mi tez sie kojarzy z telenowela poludniowoamerykanska.... Odpowiedz Link Zgłoś
averna Re: Letycja 04.05.05, 13:46 może nie to że nie podoba mi się, ale jestem zwolleniczką tradycyjnych imion i swojemu dziecku nie dałabym na imię Letycja Odpowiedz Link Zgłoś
budzik11 Re: Letycja 05.05.05, 10:09 Mnie sie kojarzy z Lecytyną Bez urazy, ale pytałaś o zdanie, to odpowiadamy Odpowiedz Link Zgłoś
michalina761 Re: Letycja 05.05.05, 10:23 Moim zdaniem jest zbyt wyszukane. Obstaję przy Hannie. Muszę Ci jednak powiedzieć, że mam koleżanke, której niecodzienne imię sprawia, że wszyscy ją zapamiętują. Przez pewien czas trochę jej tego zazdrościłam. Pozdrawiam Ciebie i ... Letycję(?). Odpowiedz Link Zgłoś