Dodaj do ulubionych

Picie kawy w ciąży-jak bardzo szkodliwe????

26.01.07, 08:30
jak w temacie
Obserwuj wątek
    • alfa156 Re: Picie kawy w ciąży-jak bardzo szkodliwe???? 26.01.07, 11:38
      To zalezy ile i jakie masz cisnienie. Moje pełza, od początku piję jedna kawę z
      ekspresu na śniadanie. Wydaje mi się to zresztą lepsze niż te wszytskie neski,
      bezkofeionowe cuda i inne pomysły które się tutaj pojawiają. Lekarz nie
      zabronił. smile
      • aurelkax Kawa, herbata 26.01.07, 11:54
        Na dobra sprawe kawa jest rownie szkodliwa jak czarna herbata...
        Ja z kawy nie ezygnuje, bo po pierwsze pije jej niewiele, po drugie tylko
        naturalna dobrego gatunku (parzona w ekspresie), nie napakowana świństwami,
        czyli zadnych cudow rozpuszczalnych.
        Podobnie z herbatą. Tez warto zwracac uwage na to jaka sie herbate pije.
        • blaszany_dzwoneczek Re: Kawa, herbata 26.01.07, 11:59
          Ja piję hektolitry herbaty. Kawy w zasadzie wcale. Tak się zastanawiam, że jak
          zajde w ciażę, to może trzeba będzie ograniczyć czarną herbatę, jakieś mięty,
          herbatki owocowe...
          • kasiakaszuba Re: Kawa, herbata 30.01.07, 10:48
            Nie pijcie kawy ani czarnj herbaty, są niestety badania w rapotrach WHO, że
            dzieci otem mają kłopoty z nauką, zapaietywaniem itp. Ja też pilam dużo kawy z
            expresu ciśnieniowego(rano i w pracy) i herbaty (szczegolnie wieczorami, ale
            jakoś lekarz i rodzina (mam w rodzinie kilku ginekolgów) mi wyperswadowali i
            nawet nie myślę o tym, czasem powącham sobie lavazzę w puszce i ok...Piję
            trochę herbat owocowych i zielonych, kupiłam sobie Hippo dla kobiet w ciąży,
            zle ble mam odruch wymiotny...najwięcej piję wody...
    • ebenark Re: Picie kawy w ciąży-jak bardzo szkodliwe???? 26.01.07, 12:50
      Piję bardzo mało kawy 1 filiżankę słabej parzonej kawy rano, niestety nie mogę
      przestac. Próbowałam ale miałam straszny ból glowy przez 2 dni i noce, wiec mąż
      się zlitował i zrobił mi kawe no i ból głowy minął. A ostatnio słyszałam, że
      picie kawy w ciąży źle wpływa na dziecko, no ale moja migrena chyba też by źle
      wpływała.
      Ginekolog prosiła bym ograniczyła kawe i herbate, więc życie bez kawy dla mnie
      jest wielkim bólem, ograniczyłam sie jak mogłam i postanowiłam w takim razie
      zrezygnować z czarnej herbaty.
      Choć wiem, ze chyba nie ma co przesadzać,najważniejsze być dobrej myśli
    • elisia82 Re: Picie kawy w ciąży-jak bardzo szkodliwe???? 26.01.07, 13:06
      nie szkodliwe, jak masz niskie cisnienie iwypijesz te 1 - 2 dziennie, bedzie ok.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka