pina.19
17.03.07, 17:14
dziewczyny od 9m-cy staram sie o dziecko.jestem 5dni przed @ i nie mam
zadnych objawow zblizajacej sie miesaczki a zawsze jest mi niedobrze i boli
mnie mocno brzuch a teraz nic.czuje sie tak jakbym miala byc chora strasznie
mi zimno mam dreszcze i wogole niemam apetytu,a moja mama jak byla w ciazy to
na poczatku tez nie mogla jesc,ja jak juz cos zjem to mnie mdli odrazu,czy
to mozliwe ze jestem a ciazy?bardzo bym byla szczesliwa.czy ktoras z was
miala podobnie?jesli tak to piszcie.czekam na odpowiedzi.pozdrawiam