Dodaj do ulubionych

nietypowy poczatek ciazy???

17.03.07, 17:14
dziewczyny od 9m-cy staram sie o dziecko.jestem 5dni przed @ i nie mam
zadnych objawow zblizajacej sie miesaczki a zawsze jest mi niedobrze i boli
mnie mocno brzuch a teraz nic.czuje sie tak jakbym miala byc chora strasznie
mi zimno mam dreszcze i wogole niemam apetytu,a moja mama jak byla w ciazy to
na poczatku tez nie mogla jesc,ja jak juz cos zjem to mnie mdli odrazu,czy
to mozliwe ze jestem a ciazy?bardzo bym byla szczesliwa.czy ktoras z was
miala podobnie?jesli tak to piszcie.czekam na odpowiedzi.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • beniusia79 Re: nietypowy poczatek ciazy??? 17.03.07, 19:09
      mozliwe, ze jestes w ciazy.... ale urojonej....
    • jasia127 Re: nietypowy poczatek ciazy??? 17.03.07, 19:14
      witaj, trudno powiedziec czy to te objawy. ja czulam sie jakbym wlasnie miala
      dostac okres i myslalam, ze sie nie udalo. a tu sie nie miesiaczka nie
      pojawilawink potem (juz w 2 tc) przerobilam potezne przeziebienie i wtedy czulam
      sie tak jak mowisz. najlepiej zrobic test. zycze powodzenia i trzymam kciuki
    • adamari1 Re: nietypowy poczatek ciazy??? 17.03.07, 19:37
      a zwykłe przeziebienie/grypa nie przyszly ci do glowy?
      • doral2 Re: nietypowy poczatek ciazy??? 17.03.07, 21:58
        ciąża ma zawsze typowy początek....jest zbliżenie, ejakulacja, zapłodnienie....

        czasami jest ejakulacja, inseminacja, zapłodnienie...albo ejakulacja,
        zamrożenie, insemiacja, zapłodnienie....

        ale ja przedwojennna jestem, to może nie znam wszystkich metod....
        • martyna1985 pina 17.03.07, 22:09
          mozliwe, ze to ciaza. MOja kolezanka tez miala dreszcze i czula jakby byla
          chora. Zrob test, moze juz cos wykaze.
          • moniqep Re: pina 18.03.07, 09:07
            Ja tak mialam ,jeszcze nie bylam pewna czy jestem w ciazy (przed testem i
            spodziewana @)a juz mialam podwyzszona temp 37 - 37.5. Mialam dreszcze i ogolnie
            czulam sie przeziebiona. Teraz jestem w 8/9 tyg i nadal sie tak czuje. Juz
            wielokrotnie pytalam sie dziewczyn czy ktoras miala podone objawy ciazy.
            Niestety ja naprawde bylam okropnie chora w 5/6 tyg. Wys goraczka i antybiotyk.
            Tak wiec ty tez na siebie uwazaj bo mozesz sie rozchorowac (czy to bedac w ciazy
            czy nie )
            Wyniki morfologi swiadcza,ze mam bardzo oslabiona odpornosc. Moze wlasnie ciaza
            sprawila,ze sie tak oslabilam i ciagle czuje sie chora. Tylko pytanie czy to sa
            tylko nie szkodliwe odczucia,czy rzeczywiscie jestem ciagle nie doleczona?
            Tak wiec mozesz byc w ciazy i tak nietypowo ja odczuwac. Uwazaj jednak na
            siebie. Nie bierz niedozwolonych lekow. Staraj sie odpoczywac,unikaj kontaktu z
            chorymi ludzmi,zacznij profilaktycznie pic herbate z cytryna i miodem albo z
            sokiem malinowym. Uwazaj na siebie bo mozesz byc oslabiona ewentualna ciaza i
            naprawde zalapac jakas okropna infekcje.
            Powodzenia.
    • mangos Re: nietypowy poczatek ciazy??? 18.03.07, 09:08
      Poczekaj jeszcze trochę np. zrób test jesli okres się nie pojawi np. tydzień po
      planowanej dacie. Takie gdybanie "przed" do niczego nie prowadzi a czasem daje
      zgubne nadzieje. No i powodzenia, jesli Ci zależy na maluszku.
      • pina.19 Re: nietypowy poczatek ciazy??? 18.03.07, 17:05
        dziekuje za odpowiedzi.bede na siebie uwazac.pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka