Dodaj do ulubionych

komisy z odzieza ciazowa-gdzie??

03.04.07, 18:12
witam! Mam pytanko czy któras z Was zna jakis komis z odzieża ciązowa w Krakowie,ewentualnie sklep z odzieza uzywana gdzie mozna byloby kupic jakies fajne ubranka ciazowe smile
Obserwuj wątek
    • nan12 Re: komisy z odzieza ciazowa-gdzie?? 04.04.07, 11:07
      Dołączam się do pytania.
      • elieka sklepy 04.04.07, 11:39
        na kalwaryjskiej - po drugiej stronie korony idąc w stronę matecznego, na
        krowoderskiej przy placu słowiańskim, na krakowskiej - idąc od strony Wawelu to
        po prawej stronie są dwa sklepy.
        komisy to nie wiem gdzie są.
        Ja mam za to do sprzedania spodnie bojówki z HM stan idealny rozmiar XL (po
        szwagierce)... nie chce któraś kupić?? smile
        • aga294 Re: sklepy 04.04.07, 12:39
          Dziewczyny byłam jakis tydzien temu w szmateksie ul. Do Wilgi..pełno dosłownie
          pełno ubranek dla dziewczyn w ciazy głównie h&m tumiki itp. niestety trzezba
          szukac nie sa one wyeksponowane..jedyne wyeksponowane rzeczy ciazowe to spodnie
          i spodnice ale niestety jesat ich niewiele wisza na czesci wycenionej na
          siatce..ja sama upolowałąm nowa spodnice h&m ciazowa za 15zŁ..niestety jestem
          wieksza przyszłą mamusia i ubrana ktore widuje chodzi mi tu głównie o tuniki i
          wszystko co na gore to rozmiarówka od 36-40...
          Pozdrawiam
          • agnrek Re: sklepy 04.04.07, 12:48
            Nigdy nie słyszałam o komisach ciążowych smile Owszem, są sklepy ciążowe z nową
            odzieżą albo zwykłe "szmateksy" z używaną, ale nie wiem, czy tam coś ciążowego
            dostaniecie.
            Może na allegro?

            www.allegro.pl/5454_ciazowa.html?id=5454&view=gtext&order=bd&change_view=1

          • ewcia120 Re: sklepy 04.04.07, 13:13
            dzieki dziewczyny,a jeszcze mam pytanko do Agi294 gdzie jest ta ulica Do Wilgi? bo nie mam zielonego pojecia,a z tym szmateksem to dobra sprawa bo za grosze mozna sie ubrac tymbardziej ze te ubrania wykorzystuje sie tylko przez okres ciazy wiec nie ma sensu wydawac 150zl np na spodnie gdzie mozna upolowac cos w szmateksie za 20. Jeszcze raz dzieki pozdrawiam.
            • aga294 Re: sklepy 04.04.07, 15:53
              ul . Do Wilgi jest za osiedlem Ciegielniana..Najlepiej dojechac tramwajem do
              petli Łagiewniki..Na petli jest olbrzymi bilbord czy raczej tablica
              informacyjna reklamujaca owy szmateks i pokacujaca kierunek jak isc..
              Inaczej mowiac na osiedlu cegielniana jest koscił wygladem przypominajacy
              bunkier ( moim zdaniem ) i centralnie za kosciołem jest olbrzymi szmateks
              • ewcia120 Re: sklepy 04.04.07, 16:11
                Dzieki Aga za info
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka