ewcia120 03.04.07, 18:12 witam! Mam pytanko czy któras z Was zna jakis komis z odzieża ciązowa w Krakowie,ewentualnie sklep z odzieza uzywana gdzie mozna byloby kupic jakies fajne ubranka ciazowe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nan12 Re: komisy z odzieza ciazowa-gdzie?? 04.04.07, 11:07 Dołączam się do pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
elieka sklepy 04.04.07, 11:39 na kalwaryjskiej - po drugiej stronie korony idąc w stronę matecznego, na krowoderskiej przy placu słowiańskim, na krakowskiej - idąc od strony Wawelu to po prawej stronie są dwa sklepy. komisy to nie wiem gdzie są. Ja mam za to do sprzedania spodnie bojówki z HM stan idealny rozmiar XL (po szwagierce)... nie chce któraś kupić?? Odpowiedz Link Zgłoś
aga294 Re: sklepy 04.04.07, 12:39 Dziewczyny byłam jakis tydzien temu w szmateksie ul. Do Wilgi..pełno dosłownie pełno ubranek dla dziewczyn w ciazy głównie h&m tumiki itp. niestety trzezba szukac nie sa one wyeksponowane..jedyne wyeksponowane rzeczy ciazowe to spodnie i spodnice ale niestety jesat ich niewiele wisza na czesci wycenionej na siatce..ja sama upolowałąm nowa spodnice h&m ciazowa za 15zŁ..niestety jestem wieksza przyszłą mamusia i ubrana ktore widuje chodzi mi tu głównie o tuniki i wszystko co na gore to rozmiarówka od 36-40... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agnrek Re: sklepy 04.04.07, 12:48 Nigdy nie słyszałam o komisach ciążowych Owszem, są sklepy ciążowe z nową odzieżą albo zwykłe "szmateksy" z używaną, ale nie wiem, czy tam coś ciążowego dostaniecie. Może na allegro? www.allegro.pl/5454_ciazowa.html?id=5454&view=gtext&order=bd&change_view=1 Odpowiedz Link Zgłoś
ewcia120 Re: sklepy 04.04.07, 13:13 dzieki dziewczyny,a jeszcze mam pytanko do Agi294 gdzie jest ta ulica Do Wilgi? bo nie mam zielonego pojecia,a z tym szmateksem to dobra sprawa bo za grosze mozna sie ubrac tymbardziej ze te ubrania wykorzystuje sie tylko przez okres ciazy wiec nie ma sensu wydawac 150zl np na spodnie gdzie mozna upolowac cos w szmateksie za 20. Jeszcze raz dzieki pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aga294 Re: sklepy 04.04.07, 15:53 ul . Do Wilgi jest za osiedlem Ciegielniana..Najlepiej dojechac tramwajem do petli Łagiewniki..Na petli jest olbrzymi bilbord czy raczej tablica informacyjna reklamujaca owy szmateks i pokacujaca kierunek jak isc.. Inaczej mowiac na osiedlu cegielniana jest koscił wygladem przypominajacy bunkier ( moim zdaniem ) i centralnie za kosciołem jest olbrzymi szmateks Odpowiedz Link Zgłoś