gato.domestico 20.09.07, 16:21 cykle 28 dni ...dzis konczy i sie okres (mam nadzieje ze ostatni :-p) kiedy zaczac/przestac zeby wycelowac w dziewuszke? wiem ze jest 50/50 ale moze jakos ta szanse zwiekszyc... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nika26_online Re: do ekspertek ...dziewczynka 20.09.07, 16:41 ja też bedę celowała na dziewczynkę podam ci stronę tam masz wykres piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2007-08-21&josMP=31&josML=5 Odpowiedz Link Zgłoś
siasiunia1 Re: dzieki ;-p 20.09.07, 17:22 jeszcze tutaj stronka: www.twojaplodnosc.pl/ pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: dzieki ;-p 27.09.07, 11:00 Hmm, no interesujace. Pozostaje tylko czekac, aż moje płodne dni pokryją się z dniem na daną płeć. I nie do końca wiem, kiedy zostałam poczęta. Moi rodzice też nie za bardzo wiedzą, bo jestem dzieckiem poczętym po porodzie pierwszego... Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkowska Re: do ekspertek ...dziewczynka 22.09.07, 23:32 To wcale nie jest takie trudne!W cyklu 28-dniowym owulacja wystepuje zazwyczaj okolo 14 dnia wiec jak chcesz dziewczynke musisz wspolzyc najpozniej 10 lub 11 dnia cyklu.Opiera sie to na tym ze plemniki zenskie zyja dluzej niz meskie,nawet do 72godzin dlatego postepujac w ten sposob stwarzasz sytuacje dogodna do poczecia dziewczynki.Podobno wiarygodnosc tej metody wynosi 80% chociaz oczywiscie zawsze moze zdarzyc sie wyjatek;-(Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 02:01 W cyklu 28 dniowym owulacja wystapila 14 dnia, o dziecko staralam sie od 9 dnia cyklu do 14. Bede miec corke. Odpowiedz Link Zgłoś
lilyane Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 13:05 Plec dziecka jest jedna wielka zagadka.Moim zdaniem to natura kieruje tym jakiej plci bedzie dziecko.To zalezy czy komorka jajowa zostanie zaplodniona przez plemnik z chromosomem X czy Y.Zatem raczej te wszystkie sposoby sa nieskuteczne wedlug mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 14:00 no wlasnie natura...ktora w jakis ograniczony, ale zawsze, sposob mozna kierowac... Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 14:01 a plemniki z xx lub xy sie od siebie roznia. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkowska Re: sorry -plemniki x i y 24.09.07, 16:03 No wlasnie,plemniki roznia sie miedzy soba i wlasnie dlatego mozna pokusic sie o probe zaplanowania plci.Plemniki zenskie,czyli z chromosomem x sa wieksze,wolniejsze,zyja dluzej i sa bardziej odporne.Natomiast meskie,z chromosomem y sa mniejsze,szybsze i zyja krocej.Dlatego gdy do stosunku dojdzie tylko w dniu owulacji lub tuz po niej sa wieksze szanse ze wyscig do jajeczka wygra szybszy plemnik meski.Gdy wspolzyje sie kilka dni przed owulacja i na jajeczko trzeba poczekac wieksze szanse maja plemniki zenskie bo zyja dluzej.Oczywiscie nie mozna powiedziec ze stosujac te metode na 100% sie sprawdzi ale napewno sa wieksze szanse niz "na chybil trafil". Odpowiedz Link Zgłoś
monia2506 Re: sorry -plemniki x i y 26.09.07, 10:30 u nie cięzko stwierdzic co w brzuszku siedzi bo miałam rózne długosci cyklu, jak wpisze rózną długosc to raz wychodzi chłopak a raz dziewczyna. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkowska Re: sorry -plemniki x i y 26.09.07, 14:45 Ten wykres na piekielku jest bardzo fajny.Jak zauwazylam nie rozni sie niczym od tego co napisalam powyzej.Przyznam sie ze sama staralam sie o dziewczynke i udalo mi sie zajsc w ciaze za pierwszym razem.Ciesze sie bo wg wykresu wychodzi mi ze zaszlam w ciaze w dniu w ktorym mialam najwieksza szanse na dziewczynke(rozowy pasek znajdowal sie najwyzej).Ale i tak nie nastawiam sie jeszcze za bardzo,zeby uniknac rozczarowan.Zawsze istnieje szansa ze moze byc chlopiec. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: sorry -plemniki x i y 27.09.07, 11:12 Niby nie różni się od słowa pisanego- ale jak ładnie, kolorowo wyglada Jak łatwo go odczytać! Odpowiedz Link Zgłoś