Dodaj do ulubionych

do ekspertek ...dziewczynka

20.09.07, 16:21
cykle 28 dni ...dzis konczy i sie okres (mam nadzieje ze ostatni :-p)
kiedy zaczac/przestac zeby wycelowac w dziewuszke?
wiem ze jest 50/50 ale moze jakos ta szanse zwiekszyc...
Obserwuj wątek
    • nika26_online Re: do ekspertek ...dziewczynka 20.09.07, 16:41
      ja też bedę celowała na dziewczynkę podam ci stronę tam masz wykres
      piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2007-08-21&josMP=31&josML=5
      • gato.domestico dzieki ;-p 20.09.07, 16:54

        • siasiunia1 Re: dzieki ;-p 20.09.07, 17:22
          jeszcze tutaj stronka:
          www.twojaplodnosc.pl/
          pozdrawiam
          • memphis90 Re: dzieki ;-p 27.09.07, 11:00
            Hmm, no interesujace. Pozostaje tylko czekac, aż moje płodne dni pokryją się z
            dniem na daną płeć. I nie do końca wiem, kiedy zostałam poczęta. Moi rodzice też
            nie za bardzo wiedzą, bo jestem dzieckiem poczętym po porodzie pierwszego...
    • agnieszkowska Re: do ekspertek ...dziewczynka 22.09.07, 23:32
      To wcale nie jest takie trudne!W cyklu 28-dniowym owulacja wystepuje zazwyczaj
      okolo 14 dnia wiec jak chcesz dziewczynke musisz wspolzyc najpozniej 10 lub 11
      dnia cyklu.Opiera sie to na tym ze plemniki zenskie zyja dluzej niz meskie,nawet
      do 72godzin dlatego postepujac w ten sposob stwarzasz sytuacje dogodna do
      poczecia dziewczynki.Podobno wiarygodnosc tej metody wynosi 80% chociaz
      oczywiscie zawsze moze zdarzyc sie wyjatek;-(Powodzenia!
    • mrs.solis Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 02:01
      W cyklu 28 dniowym owulacja wystapila 14 dnia, o dziecko staralam
      sie od 9 dnia cyklu do 14. Bede miec corke.
    • lilyane Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 13:05
      Plec dziecka jest jedna wielka zagadka.Moim zdaniem to natura kieruje tym jakiej
      plci bedzie dziecko.To zalezy czy komorka jajowa zostanie zaplodniona przez
      plemnik z chromosomem X czy Y.Zatem raczej te wszystkie sposoby sa nieskuteczne
      wedlug mnie.
      • gato.domestico Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 14:00
        no wlasnie natura...ktora w jakis ograniczony, ale zawsze, sposob
        mozna kierowac...
      • gato.domestico Re: do ekspertek ...dziewczynka 24.09.07, 14:01
        a plemniki z xx lub xy sie od siebie roznia.
        • gato.domestico sorry -plemniki x i y 24.09.07, 14:02

          • agnieszkowska Re: sorry -plemniki x i y 24.09.07, 16:03
            No wlasnie,plemniki roznia sie miedzy soba i wlasnie dlatego mozna pokusic sie
            o probe zaplanowania plci.Plemniki zenskie,czyli z chromosomem x sa
            wieksze,wolniejsze,zyja dluzej i sa bardziej odporne.Natomiast meskie,z
            chromosomem y sa mniejsze,szybsze i zyja krocej.Dlatego gdy do stosunku dojdzie
            tylko w dniu owulacji lub tuz po niej sa wieksze szanse ze wyscig do jajeczka
            wygra szybszy plemnik meski.Gdy wspolzyje sie kilka dni przed owulacja i na
            jajeczko trzeba poczekac wieksze szanse maja plemniki zenskie bo zyja
            dluzej.Oczywiscie nie mozna powiedziec ze stosujac te metode na 100% sie
            sprawdzi ale napewno sa wieksze szanse niz "na chybil trafil".
            • monia2506 Re: sorry -plemniki x i y 26.09.07, 10:30
              u nie cięzko stwierdzic co w brzuszku siedzi bo miałam rózne długosci cyklu, jak
              wpisze rózną długosc to raz wychodzi chłopak a raz dziewczyna.
              • agnieszkowska Re: sorry -plemniki x i y 26.09.07, 14:45
                Ten wykres na piekielku jest bardzo fajny.Jak zauwazylam nie rozni sie niczym od
                tego co napisalam powyzej.Przyznam sie ze sama staralam sie o dziewczynke i
                udalo mi sie zajsc w ciaze za pierwszym razem.Ciesze sie bo wg wykresu wychodzi
                mi ze zaszlam w ciaze w dniu w ktorym mialam najwieksza szanse na
                dziewczynke(rozowy pasek znajdowal sie najwyzej).Ale i tak nie nastawiam sie
                jeszcze za bardzo,zeby uniknac rozczarowan.Zawsze istnieje szansa ze moze byc
                chlopiec.
                • memphis90 Re: sorry -plemniki x i y 27.09.07, 11:12
                  Niby nie różni się od słowa pisanego- ale jak ładnie, kolorowo wygladasmile Jak
                  łatwo go odczytać!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka