michael555 01.11.07, 17:25 Kilka dni temu kochalem sie z moja partnerka, lecz nie doszlo do wytrysku. Niestety miala ona dni plodne. Czy jest mozliwe, iz zaszla ona w ciaze? Prosze o pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
deela Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:43 synu na biologii to trzeba bylo uwazac a nie spac ciaza jest wynikiem stosunku jakby ci to prosciej: zeby kobieta zaszla w ciaze trzeba wprowadzic partnerce penisa do pochwy i "wykonac stosunek" zakonczony wytryskiem, czasami wytrysk nie jest potrzebny bo z penisa wyplywa kropelka plynu przed wytryskiem i tam tez sa plemniki a tak w ogole to od orzekania o ciazy to sa testy ciazowe i ginekolog a nie obcy ludzie na forum po krotkim opisie twojego nudnego stosunku Odpowiedz Link Zgłoś
mocpytan Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:46 tak, jest to możliwe mimo braku wytrysku zawsze istnieje ryzyko ze wg na śluz w którym również znajdują się plemniki, a który wydostaje się z penisa nawet gdy nie ma ejakulacji. ile do końca? czekamy na ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:46 prawdopodobieństwo jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Dowiesz się, jak partnerka w dniu spodziewanej miesiączki lub później, zrobi test. Odpowiedz Link Zgłoś
florka72 na początek 01.11.07, 20:02 proponuję wejść na forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=468 i tam zadać to pytanie, tutaj nie zajmujmy się wróżeniem. w drugiej kolejności proponuję w przyszlosci używać gumek, to znacznie obniży Twój poziom stresu. Odpowiedz Link Zgłoś
lejla81 Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 21:35 Jezus, ja naprawde jestem tolerancyjna, ale jak się od czasu do czasu tu na forum takie pytania pojawiają, to śmiech mnie ogarnia. Ludzie! Zróbcie se w odpowiedniej chwili test ciążowy, bo jak ktoś słusznie zauważył z fusów wróżymy. Ja wiem, że ktoś jest młody i niedoświadczony, ale test ciążowy to ja już w liceum sobie umiałam zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
mocpytan lejla 01.11.07, 22:26 ale on sobie nie zrobi, a poza tym do testu to trzeba jeszcze trochę poczekać a otrzeźwienie emocjonalne przyszło teraz. jak ty byłaś w liceum to może jeszcze forum nie było tak powszechne i się człowiek radził przyjaciółek, albo czytał gazety Odpowiedz Link Zgłoś
lejla81 Re: lejla 02.11.07, 18:51 Hmm, może masz rację, ale tak czy siak pytanie jest głupie. Pisałam "Ludzie" - w sensie on i partnerka. Co do testów to są chyba takie, z którymi nie trzeba czekać do dnia spodziewanej miesiączki. A jak byłam w liceum, to chociaż byłam drobną rozpustnicą to nigdy przenigdy nie robiłam tego bez solidnego zabezpieczenia. No i jakoś udało mi się nie wpaść aż do rozsądnego wieku 26 lat Odpowiedz Link Zgłoś
jummymami Re: lejla 02.11.07, 19:00 to czemu robilas w liceum testy...lol tu sa dziwne i smieszne nie raz pytania a to tylko dlatego ze nie bierze sie zeczy na powaznie....czyli przyjemnoasc a potem ups...co dalej.. niestety takie zycie, fajnie ze jest to forum idzie sie niektorym nawet posmiac...lol maly zart pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lejla81 Re: lejla 02.11.07, 20:12 Robiłam testy, bo jestem panikarą. Jeśli chodzi o mnie to możesz się ze mnie śmiać do woli, nie jestem przewrażliwiona na swoim punkcie Odpowiedz Link Zgłoś