Dodaj do ulubionych

Czy ona jest w ciazy ?

01.11.07, 17:25
Kilka dni temu kochalem sie z moja partnerka, lecz nie doszlo do wytrysku. Niestety miala ona dni plodne. Czy jest mozliwe, iz zaszla ona w ciaze? Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • deela Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:43
      synu
      na biologii to trzeba bylo uwazac a nie spac
      ciaza jest wynikiem stosunku
      jakby ci to prosciej: zeby kobieta zaszla w ciaze trzeba wprowadzic partnerce
      penisa do pochwy i "wykonac stosunek" zakonczony wytryskiem, czasami wytrysk nie
      jest potrzebny bo z penisa wyplywa kropelka plynu przed wytryskiem i tam tez sa
      plemniki
      a tak w ogole to od orzekania o ciazy to sa testy ciazowe i ginekolog a nie obcy
      ludzie na forum po krotkim opisie twojego nudnego stosunku
    • mocpytan Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:46
      tak, jest to możliwe mimo braku wytrysku zawsze istnieje ryzyko ze
      wg na śluz w którym również znajdują się plemniki, a który wydostaje
      się z penisa nawet gdy nie ma ejakulacji.


      ile do końca?

      czekamy na ciebie
    • alpepe Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 17:46
      prawdopodobieństwo jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Dowiesz się, jak partnerka
      w dniu spodziewanej miesiączki lub później, zrobi test.
    • artdesign84 Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 18:19
      pewnie że możliwe
    • florka72 na początek 01.11.07, 20:02

      proponuję wejść na forum:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=468
      i tam zadać to pytanie, tutaj nie zajmujmy się wróżeniem.


      w drugiej kolejności proponuję w przyszlosci używać gumek, to znacznie obniży
      Twój poziom stresu.
    • lejla81 Re: Czy ona jest w ciazy ? 01.11.07, 21:35
      Jezus, ja naprawde jestem tolerancyjna, ale jak się od czasu do czasu tu na
      forum takie pytania pojawiają, to śmiech mnie ogarnia. Ludzie! Zróbcie se w
      odpowiedniej chwili test ciążowy, bo jak ktoś słusznie zauważył z fusów wróżymy.
      Ja wiem, że ktoś jest młody i niedoświadczony, ale test ciążowy to ja już w
      liceum sobie umiałam zrobić.
      • mocpytan lejla 01.11.07, 22:26
        ale on sobie nie zrobi, a poza tym do testu to trzeba jeszcze trochę
        poczekać a otrzeźwienie emocjonalne przyszło teraz. wink
        jak ty byłaś w liceum to może jeszcze forum nie było tak powszechne
        i się człowiek radził przyjaciółek, albo czytał gazety wink
        • lejla81 Re: lejla 02.11.07, 18:51
          Hmm, może masz rację, ale tak czy siak pytanie jest głupie. Pisałam "Ludzie" - w
          sensie on i partnerka. Co do testów to są chyba takie, z którymi nie trzeba
          czekać do dnia spodziewanej miesiączki. A jak byłam w liceum, to chociaż byłam
          drobną rozpustnicą wink to nigdy przenigdy nie robiłam tego bez solidnego
          zabezpieczenia. No i jakoś udało mi się nie wpaść aż do rozsądnego wieku 26 lat wink
          • jummymami Re: lejla 02.11.07, 19:00
            to czemu robilas w liceum testy...lol
            tu sa dziwne i smieszne nie raz pytania a to tylko dlatego ze nie
            bierze sie zeczy na powaznie....czyli przyjemnoasc a potem ups...co
            dalej..
            niestety takie zycie, fajnie ze jest to forum idzie sie niektorym
            nawet posmiac...lol maly zart

            pozdrawiam
            • lejla81 Re: lejla 02.11.07, 20:12
              Robiłam testy, bo jestem panikarą. Jeśli chodzi o mnie to możesz się ze mnie
              śmiać do woli, nie jestem przewrażliwiona na swoim punkcie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka