13.11.07, 12:54
Cześć
od 9 dni nie mam okresu zrobiłam 1 test w 30dc oraz 2 w 33 dc i wyszedł
negatywnie ( zaznaczam, że testy były wykonane popołudniu ) trochę przytyłam
od jakiś 2 tygodni mam lekkie zawroty głowy, często chodzę siusiu i tak jak
kiedyś paliłam paczkę papierosów na dzień to teraz mam ją prawie 3dni od
wczoraj mam lekkie krwawienie ( bardzo rzadkie oraz jasne ), ale jest
krótkotrwałe np. przez godzinkę, 2 godzinki, przez cały czas troszkę bolało
mnie pod brzuchem, ale okresu nie dostałam co Wy o tym sądzicie? Zaznaczam, że
dziś mam wizytę u ginekologa
Obserwuj wątek
    • melllago Re: zapytanie 13.11.07, 13:06
      To może być ciąża. Mi również nie wychodziły testy (druga kreska pojawiała się
      po godzinie i strasznie blada, ledwie widoczna).
      To krwawienie to może być implatancyjne - czasem sie zdarza.
      Najlepiej jak byś zrobiła Beta HCG, to badanie wykazuje ciążę lub ją wyklucza.
      Ja zrobiłam i powtórzyłam badanie po 48 godzinach, bo ważny jest też przyrost. A
      teraz to już 9 miesiąc.
      W tak wczesnej ciąży lekarz może jeszcze nic nie zobaczyć. Pęcherzyk w macicy
      ponoć widać jak Beta HCG wynosi koło 1000.
      Pozdrawiam
    • 0-madzia1974 Re: zapytanie 13.11.07, 15:36
      powiem ci jedno ja też robiłam test i wyszedł negatywnie a póxniej
      sie okazało ,że to jednak ciaża.powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka