1.milena21
13.11.07, 12:54
Cześć
od 9 dni nie mam okresu zrobiłam 1 test w 30dc oraz 2 w 33 dc i wyszedł
negatywnie ( zaznaczam, że testy były wykonane popołudniu ) trochę przytyłam
od jakiś 2 tygodni mam lekkie zawroty głowy, często chodzę siusiu i tak jak
kiedyś paliłam paczkę papierosów na dzień to teraz mam ją prawie 3dni od
wczoraj mam lekkie krwawienie ( bardzo rzadkie oraz jasne ), ale jest
krótkotrwałe np. przez godzinkę, 2 godzinki, przez cały czas troszkę bolało
mnie pod brzuchem, ale okresu nie dostałam co Wy o tym sądzicie? Zaznaczam, że
dziś mam wizytę u ginekologa