Dodaj do ulubionych

Grudniowe testowania.

    • myshha Re: Grudniowe testowania. 15.12.08, 20:30
      Gratulacje dla nowych II kreseczek !!! Jutro idę na bhcg a w środę
      powinnam dostać @, ale jestem dobrej myśli, że dwa testy się nie
      myliły się i wynik bety będzie pomyślny !
      Forum dla sierpniówek: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=86294
      • justynowiec84 Re: Grudniowe testowania. ritta76 15.12.08, 21:14
        ja poszłam do lekarza w 43 dc, dostałam ją wtedy na wywołanie @. miałam brać 5 dni, a potem odstawić i czekać na okres, ale go nadal nie ma. ale ja jestem skomplikowana. słyszałam też o tym, że bierze się luteinę, ale chyba nie na owulację, bo 20dc to raczej już po owulacji, ale na to, żeby zarodek mógł się lepiej zagnieździć, ona pogrubia wyścielenie macicy.a na owulację to działa jak się ją bierze wcześniej, tak to logicznie chyba wynika. ale może coś pogmatwałam ,nie jestem w tych sprawach mocna.
        • iga.77 Re: Grudniowe testowania. ritta76 16.12.08, 16:08
          Oj, troche tu nie zagladalam, a tu taki wysyp dwoch kreseczkek!
          Gratuluje wszystkim, ktore spodziewaja sie malenstwa! Duzo zdrowka i
          spokojnych 9 miesiecy wam zycze! A tym, ktore jeszcze nie testowaly
          zycze cierpliwosci, ktora zostanie nagrodzona pozytywnym wynikiem
          testusmile Sobie tez tego zycze. Trzymajcie kciuki!
          • myshha Re: Grudniowe testowania. ritta76 16.12.08, 18:27
            Dziś robiłam betę i wyszedł wynik 334,4. Hurraaa!!!!
            • 2green myshha 17.12.08, 08:58
              Kochana gratuluję pięknego wynikusmile

              • 2green do fasolkowych mam:) 17.12.08, 09:03
                Cześć dziewczyny,
                jak się czujecie, macie jakieś ciążowe dolegliwości. Ja czuję się
                dobrze. Czasami mam bóle podbrzusza ale jakoś to znoszę. Dodatkowo
                brakuje mi apetytu. Czy byłyście już u gina? Dajcie znać co i jaksmile

                Dla testerek przesyłam ciążowe fluidki.
                • zabaaa1984 Re: do fasolkowych mam:) 17.12.08, 15:33
                  Ja do gina ide w sobote na pierwsza wizyte. Co do dolegliwości to spać spać i
                  jeszcze raz spaćsmile Brzuch gdzie mnie mulił ale już przeszło. Mdłości jako takich
                  nie mam czasami gdzies mi coś nie podejdzie ale niezbyt często. Zapachy co
                  niektore mnie denerwują i one zazwyczaj są powodem tego mulenia. Piersi bolą jak
                  szalone i zmienność nastrojuuncertain Chyba to wszystko. tydzien temu robiłam kontrolną
                  bete(tak dla świetego spokoju) i 19 dpo była 1270 a w 26dpo 23 748 czyli ładnie
                  przyrasta. Mam nadzieje ze w sobote troche sie naoglądam już na tym usgsmile Pozdrawiam
                • vesper7 Re: do fasolkowych mam:) 17.12.08, 18:29
                  Ja to dziś zrobiłam kolejny test dla pewności smile wyszedł pozytywny. Na bete ide
                  w sobotę, bo teraz nie mam jak. Będzie to parę dni po terminie więc powinno byc
                  ok. Wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch jak na okres. Dziś już mniej, ale też
                  go czuję. Poza tym zmęczona i śpiąca. No i chyba zaczyna mnie łapać jakieś
                  przeziębienie...
              • ruufinka Re: myshha 17.12.08, 09:04
                ogromne gratulacje smileale dla nas ten grudzień szczęśliwy !!!!
                dzisiaj powtórzyłam bete mam nadzieje że przyrost będzie ok i
                zrobiłam sobie na toksoplazme badania tak profilaktycznie , ale się
                ciesze że ten watek dla tak wielu z nas był cudownym prezentem
                gwiazdkowymsmilepozdrawiam i przesyłam fluidki dla czekających na
                testowanie
                • mejbi-bejbi Re: myshha 17.12.08, 09:18
                  Dziewczyny strasznie Wam wszystkim gratuluje i ciesze sie razem z
                  Wami.
                  Jednoczesnie strasznie Wam zazdroszcze, ze Wy juz po testowaniu i
                  macie sytuacje klarowna. Mi do testowania zostal tydzien. Jak ja
                  przez to cierpie!!
                  Strasznie nie lubie takiej sytuacji niepewnosci. W glowie mi sie tli
                  milion roznych rzeczy...
                  Chcialabym juz cos wiedziec... cokolwiek... i oczywscie chcialabym
                  zeby to bylo to, co bym chciala wiedziec...
                  Ach musialam sie 'wypisac'...
                  pozdrawiam Was wszytskie cieplutko.
                  • iga.77 Re: myshha 17.12.08, 09:26
                    mejbi-bejbi, ja czuje dokladnie to samo.... chcialabym, zeby ten
                    tydzien minal jak blyskawica, bo w glowie klebia sie rozne mysli.
                    Przez to, ze ida swieta, nadzieja wzrasta, ale nie chce sie
                    rozczarowac dlatego bronie sie przed tym nastrojemsmile
                    To prawda, ze grudzien to dla tego watku wyjatkowo szczesliwy
                    miesiac i oby tak zostalo! dziekuje w imieniu wszystkich czekajacych
                    na testowanie za fluidki od ciezaroweksmile Przydadza siesmile
                    • rendziak Re: myshha 17.12.08, 13:18
                      jestem tu "nowa" - moje starania o drugie dziecko rozpoczęłam trzy
                      miesiące temu. przy pierwszym dziecku zaszłam w ciążę przy pierwszej
                      próbie..ostatnią @ miałam 20 listopada - dni płodne 5 grudnia (wiem
                      dokłądnie bo mnie jajnik łupiesmile. dzisiaj powinnam dostać okres -
                      zrobiłam test - wyszedł negatywny. jest mi smutno - ale cały czasmam
                      nadzieję , że @ nieprzyjdzie i , że test się mylił...
                      • mejbi-bejbi Re: myshha 17.12.08, 16:12
                        wierze ze Ci smutno bo mi od samego czekania na 1wsze testowanie juz
                        smutno i jakos tak nie wiem dlaczego melancholijnie... chyba jak na
                        moj charakter to za dlugo sie czeka.
                        trzymaj sie i glowa do gory.

                        • czar-na83 Re: myshha 17.12.08, 19:11
                          witam mam pytanie jestem tu nowa i mam nadzieję że mi pomożecie dziś 46dc przez 10 dni brałam luteinę albo na wywołanie @ a jak sie nie pojawi to nie zaszkodzi dla dzidzi tak mówił lekarz no i @ nie pojawił się dziś rano robiłam test i dwie kreseczkismile później pojechałam zrobić betę i wyszło 546 mlU/ml czy ten wynik napewno potwierdza ciążę,tak bardzo bym chciała żeby tak było ale nie wiem czy nie za szybko się cieszę z góry dziękuję za odpowiedź
                          • 2green czar-na83 17.12.08, 20:28
                            Wg mnie beta ok. Ciąża jak się patrzy. Ja w 32 dc miałam wynik
                            470,40 mlU/ml. Gratulujęsmile
                            • mejbi-bejbi Re: czar-na83 18.12.08, 09:26
                              Dziewczyny,
                              dziwnie sie czuje dzis. Jak na @.
                              Ale troche za wczesnie bo planowo powinna przyjsc 23-24.12.
                              A normalnie z kazda godzina coraz gorzej ze mna...
                              co to moze byc??
                              • kiecha3 Re: czar-na83 18.12.08, 09:36
                                PMS..?
                                Albo jakieś grypsko cię łapie...
                                • mejbi-bejbi Re: czar-na83 18.12.08, 11:25
                                  Ale mi niedobrze i zapach drozdzowek kumpla obok z biurka mnie
                                  drazni... I prawy jajnik mnie kuje.
                                  Wbijam sobie do glowy?? Urojenia??
                                  ech....

        • olkka1 Re: Grudniowe testowania. 18.12.08, 14:48
          U mnie pierwszy dzień cyklu.16 @ nie przyszła zrobiłam test wyszedł
          negatywny,dziś @ przyszła z 2-dniowym opóźnieniem.Szkoda znowu nic z tego,a
          miałam już wielką nadzieję.Wypisuje sie z tego wątku,aby zapisać
          sie na styczniowe testowania.
    • jesse_82 Re: Grudniowe testowania. 18.12.08, 15:56
      To czekanie mnie dobija. Dziś 25 dc do testu 4 dni, no już 3 i pół. Kusi mnie
      zrobienie jutro "superczułego". Z synkiem było łatwiej, pomyliły mi się dc,
      zaczęłam nową pracę, trochę stresu i jak sobie uświadomiłam, że @ powinna już
      być jakiś czas to był 32 dc i druga gruba krecha na teście. Mam ochotę zapaść w
      sen zimowy do poniedziałku.
      • mejbi-bejbi Re: Grudniowe testowania. 18.12.08, 16:40
        jesse_82 rozumiem Cie doskonale...
        ja musze czekac jeszcze cale 5 dni sad
        tez mnie korci zrobienie juz testu ale czy to cos da jak bedzie '-'??
        tylko sie zdoluje...
        badzmy twarde...
        • p_migotka Re: Grudniowe testowania. 18.12.08, 20:19
          Witajcie,
          przylaczam sie do waszej listy grudniowych testowanek i opowiem Wam
          moją historię, może dla niektórych będzie iskierką nadziei.
          Nasze starania trwały od listopada zeszłego roku. Najpierw był
          luzik, ale z miesiąca na miesiąc okazywalo sie, ze jest jakis nowy
          problem m.in. ogromna prolaktyna, zbita co prawda dostinexem po
          miesiacu. Pozniej enodmetrioza i torbiel na jajniku. W miedzyczasie
          okazalo sie, ze moj M. ma duzo "chlopakow" o nieprawidłowej budowie.
          W sierpniu mialam laparoskopie i laparotomie za jednym zamachemsmile Po
          operacji zrobilam badania. Prolaktyna byla ok, tzn. w gornej granicy
          normy ale ok. Wtedy, tzn. od wrzesnia zaczelam brac castagnus. M.
          zmienil tryb zycia, bral sama l-karnityne, kwas foliowy i androvit.
          Pierwszy cykl z castagnusem - 32 dni, bezowocny. Drugi cykl 28 dni i
          też bez efektow. Wiec zlapalam lekkiego dola. W trzecim cyklu
          zdecydowalismy z lekarzem, ze trzeba bedzie zrobic HSG i sprawdzic
          droznosc jajowodow. M. zrobil drugi raz badania i tez nie bylo
          fajnie, bo byly slabsze. Oprocz tego ze slabej budowy to jeszcze
          malo ruchliwe. Dostalismy proxeed na wzmocnienie, na ktory
          czekalismy przez kuriera 2 tygodnie (z piaseczna do warszawy!!!!). W
          polowie 3 cyklu skonczyl mi sie castagnus i uznalam, ze skoro to
          wsyztsko tak sie rozjezdza to dam sobie spokoj i kolejnego
          opkaowania juz nie kupilam. Co ma byc to bedzie.
          17 grudnia zrobilam test i 2 grubasne krechy. Tego samego dnia
          polecialam na betke i ....
          712!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Jestemy tacy szczesliwi, ze nie da sie tego opisac slowami.
          A i jeszcze jedno. Przez te wszystkie miesiace planowalam sobie jak
          powiem o tym M. i rodzicom. I powiem Wam szczerze, ze wszystkie
          plany wziely w leb. Te 3 minuty to byla gonitwa mysli. Po prostu
          obudzilam go o 7 rano i powiedzialam, ze jestem w ciazy! Jutro
          idziemy do lekarza się pochwalić naszym dokonaniemsmile)) Mamy cudowny
          prezent na Swieta dla siebie i dla rodziny.
          Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za wszystkie kciuki.
          • kiecha3 Re: Grudniowe testowania. 18.12.08, 22:13
            Moje najszczersze gratulacje...

            Jesteś mamuśka !! Brawo za determinację i samoświadomość!
            • rendziak Re: Grudniowe testowania. 19.12.08, 09:15
              a u mnie znów nic, @ przyszła.przenoszę się na styczniowe
              testowaniasmile
    • ritta76 Re: Grudniowe testowania. 19.12.08, 09:45
      Moje gratulacje dla nowych mamusiek! Och Wy Szczęściary - grudzień
      to naprawdę magiczny miesiąc.
      U mnie dziś 19dc a od jutra przez 8 dni mam brać luteinę no i
      zobaczymy co będzie. Już po starankach i prawdę mówiąc nie wiem
      dlaczego ale nastawiam się jakoś na nie. Staranka były tylko w 11,
      12, 14 i 15 dc bo mi się rozchorował mąż (chociaż u viki84 o ile
      dobrze pamiętam staranka były jakość tylko 12 i 13 dc i trafione.
      Właśnie - viki - odezwij się!. Muli mnie czasmi brzuch i kłuje jakby
      w lewym jajniku ale nie nakręcam się i staram się jakoś nie myśleć.
      W tym roku teściowie przyjeżdżają do nas na Święta już 21 grudnia i
      bogu dzięki bo będzie zamieszanie i nie bede miała czasu myśleć,
      nakręcać się i dołować.
      A co u Was??? Dziś piątek smile. Jak przygotowanka do Świąt kobitki???
      • iga.77 Re: Grudniowe testowania. 19.12.08, 09:50
        Odpadam z grudniowych testowan. Tradycji stalo sie zadosc i @
        przyszla zanim zdarzylam zatestowacsmile Coz, nie bedzie prezentu opd
        choinkesad Jeszcze raz gratuluje tym, ktorym sie udalo i zycze
        wesolych, radosnych, rodzinnych Swiat!
        • mejbi-bejbi Re: Grudniowe testowania. 19.12.08, 10:10
          Kurcza do Świat?? jakich Świąt?? Ja siedze w robocie do samego
          wtorku sadsadsad Jakoś nie czuje wogóle tych Świąt. Jeszcze leje
          (deszcz!!) za oknem...
          Wczoraj za to jak mowilam mezowi jak sie dziwnie czulam to w domu
          pozniej mi caly czas mowil ze sie naczytal czego to moga byc objawy -
          i chodzil ucieszony conajmniej jakbym w 3 miesiacu byla big_grin.
          Musialam studzic jego podekscytowanie...
          A tu jeszcze conajmniej do wtorku czekac z testem... Nie wytrzmam
          chyba...
          Pozdrawiam Was cieplutko.
          • ritta76 Re: Grudniowe testowania. 19.12.08, 10:19
            Jestem w pracy do .....24.12 do południa. Niestety....Teściowie
            przyjeżdżają wcześniej niech się też czymś wykażą smile. Aha...no i
            będą do 3 stycznia. No rewelacja...
            Ale ciesze się z tego zamieszania bo będę tak zakręcona, że nie
            będzie chwili zasanawiania się: "czy ten ból to właśnie oznacza to a
            czy tamten pół godziny temu to mój wymysł"
            • 2green Grudniowe testowania p_migotka. 19.12.08, 11:35
              Serdecznie Ci gratuluję. Umnie też plany z przekazaniem wieści dały
              w łeb. Jak się tylko dowiedziałam dobre wieści przekazałam moim
              rodzicom i siostrom. W święta ogłosimy rodziniesmile

              Pozdrawiam
              • stelmaria Jeszcze tylko 3 dni 20.12.08, 07:51
                Dobra, staram się nie fiksować ale jak mi dzisiaj temperatura spadła do 36,8 to
                się wystraszyłam i cały czas myślę - czy to już koniec?
                Zobaczymy jutro jeśli nie będzie poprawy pozostanie mi czekanie na @, nawet
                testu nie będę musiała robić. sad Trzymajcie kciuki może będzie dobrze.

                Czy któraś z was jest może zalogowana na 28dni?
                • ivi24 Re: Jeszcze tylko 3 dni 20.12.08, 12:43
                  Czesc dziewczyny!!!
                  Jestem nowa na tym forum, dopiero co dołączyłam. Szczerze mówiąc
                  podczytywałam juz sobie wczesniej wasze posty, ale wczorajsza
                  sytuacja spowodowala ze postanowilam sie zapisac. Mianowicie. W tym
                  miesiacu postanowilismy z mezem ze bedziemy sie starac o dzidziusia,
                  niby tak planowanie niby pszypadkiem - co ma byc to bedzie. Jedyne
                  co to zaczelam brac kwas foliowy i zrobilam badania USR, HBS oraz na
                  p/c toksoplazmowy i cytomegali. No wiec zaczelismy nasze
                  starania, "przytulalismy sie z mezem" dokładnie 14 dnia mojego cyklu
                  (zawsze ma 27-28 dniowe) i wczoraj przytrafilo nam sie cos dziwnego.
                  Obecnie jestem w 22 dniu cyklu, wczoraj znow sie przytulalismy i po
                  wszystkim odkrylam ze plamie, pomyslalam ze to niestety okres, choc
                  nie zdarza mi sie zeby wystepowal tak wczesnie, wiec stwierdzilam,
                  no coz sprobujemy innym razem, zroblam jednak dzis rano test ciazowy
                  i wynik negatywny, testowac zamierzalam dopeiro 26 grudnia, bo wtedy
                  powinna wystapic miesiaczka. Dodam jeszce ze dzis po plamieniu nie
                  ma sladu. Troszke mnie brzuch pobolewa, ale tak delikatnie i nie
                  ciagle tj. troche zaboli i przestanie. Czy komus z was przydarzylo
                  sie cos takiego, czy powinno mnie to niepokoic?? Za wszystkie rady
                  juz z gory dziekuje
                  Pozdrawiam serdecznie
                  Ivi24
                  P.S.
                  Przepraszam bardzo jesli wcinam sie komus w watek ale jestem to nowa
                  i jeszcze nie umiem sie w tym dobrze polapac
                  • peppa_the_pig Re: Jeszcze tylko 3 dni 22.12.08, 21:18
                    hej,
                    nie chce wzbudzac twoich nadziei, ale u mnie w poprzedniej ciazy tak
                    wlasnie bylo. po tym jak sie kochalismy mialam plamienie. w zwiazku
                    z tym, ze mam strasznie nieregularne i raczej dlugie cykle (a byl to
                    chyba 50 dc), bylam pewna, ze wlasnie dostaje @. ale przez nastepne
                    kilka dni nic sie jednak nie dzialo. po 5 dniach znowu jakies
                    plamienie i nic. w zwiazku z tym, ze potomka jeszcze wtedy nie
                    planowalismy, nie bralam za bardzo pod uwage ciazy.
                    mialam jechac na wyjazd integracyjny, wiadomo wieczorem impreza,
                    jakis alkohol. kolezanka namowila mnie zebym zrobila test,. robilam
                    go o 23. druga kreska byla blada, ale byla. lekarz nastepnego dnia
                    nic na usg jeszcze nie znalazl, ale wyslal mnie na bete. wynik
                    pozytywny.
                    teraz mialam plamienia w czasie gdy mialam dostac @. ostatnio przed
                    zwasze mialam plamienia, nawet kilka dni, wiec juz myslalam, ze nic
                    z tego. ale plamienie po 4 dniach ustalo i nic... po kolejnych 3
                    poszlam na bete. wynik 602.
                    trzymam w takim razie za ciebie kciuki!
    • stelmaria Re: Grudniowe testowania. 20.12.08, 14:33
      Czy został ktoś jeszcze kto testuje pod koniec grudnia?? Poczułam się strasznie
      samotna w tym wątku a do testowania zostały mi 3 dni.
      • kala.online Re: Grudniowe testowania. 20.12.08, 14:42
        stelmaria ja bede na koncu testowac bo 28.12 wiec jeszcze kilka dni
        pytalas czy ktos jest na stronie 28 dni ja jestem tam tez zalogowana
        jako kkala jak chcesz to zajzyj pozdrowienia
        a jesli chodzi o ten watek to juz duzo przenioslo sie albo do
        sierpniowek albo na styczniowe testowania
        ja mam jeszcze 8 dni do testowania wiec narazie czekam dzielnie
    • kaamilka To dziś :) 20.12.08, 14:47
      Moje Drogie! smile Ryczałam jak głupia! Grudzień jest bardzo szczęśliwy
      dla mnie. Ale powiem Wam, że przez te 8 m-cy całkiem straciłam
      nadzieję... W tym miesiącu miałam monitoring usg owu. Kochaliśmy się
      w 14 i 16 dc, wieczorem w 16 dc było krwawienie owulacyjne. Test
      robiłam dziś w południe, więc wcale nie z porannego moczu i po kilku
      sekundach wylazła druga kreska! Więc moje dziecko koniecznie chciało
      być prezentem świątecznym - widocznie tak jak ja lubi robić
      prezenty! Boże, jak się cieszę!!!
      Moj brat mówi, że najadłam się tej kapusty kiszonej (bo cały tydzień
      obżerałam się nią) i poskutkowało wink Spróbujcie - może to metoda? smile
      • stelmaria Re: To dziś :) 20.12.08, 15:01
        kaamilka gratulacje!!!
        • kala.online Re: To dziś :) 20.12.08, 15:51
          gratulacje kaamilka szczesliwych 9 miesiecy

          Boze jak ja chcialabym juz sie tak cieszyc
          • jaroosi Re: Ja też mam prezent pod choinke ;-) 20.12.08, 16:08
            Gratuluje Wszystkim przyszłym mamusiom i dopisuję się do listy. Moja fasolka też
            będzie prezentem od aniołka dla całej rodzinki.
            • mejbi-bejbi Re: Ja też mam prezent pod choinke ;-) 21.12.08, 16:31
              Gratuluje Wam wszytskim.
              Mnie za to dzis rano nawiedzil gosc ktorego wyjatkowo ze chciala
              widziec, mianowicie @. sadsadsad
              Co dziwnego, bo cale 2 dni wczesniej, a tym samym moj cykl skrocil
              sie do 25 dni. Czas sie przeniesc na styczniowe testowania...
              Smutno mi...
              • mw144 Re: Ja też mam prezent pod choinke ;-) 22.12.08, 11:10
                Ja też się przenoszę na styczeńwink
    • jesse_82 Re: Grudniowe testowania. 22.12.08, 19:44
      Miałam zrobić test dzisiaj, ale wstrzymam się do jutra. @ brak więc jestem
      dobrej myśli smile
      • krzyszton_kasia prezencik gwiazdkowy !!! 22.12.08, 20:12
        cze, mam na imię kasia i się dopisuję:
        mamy prezencik gwiazdkowy. 2gi groszek w drodze. ale niespodzianka.

        pozdrawiam i życzę radosnych świąt Bożego Narodzenia i spokojnych 9ciu miesięcy.
      • jesse_82 Re: Grudniowe testowania. 23.12.08, 13:15
        Rano zdążyłam załamać się negatywnym testem, a kilka godzin później @.
        Ech, przenoszę się na styczeń.
    • beatka34-1 Re: Grudniowe testowania. 22.12.08, 21:20
      Ja też będę testowała ale 27 grudnia, na razie boli mnie brzuch tak
      jak na @. Nie wiem czy wytrzymam.....

      Pozdrawiam
      • labretta Re: Grudniowe testowania. 27.12.08, 19:57
        Hej laseczki!
        Ja co prawda już w styczniowym wątku siedze, ale póki co jeszcze
        grudzień a tu akcja utknęła na 23.12! Co am u was? Pomnożyły się
        kreseczki czy razem ze mna czeakcie na styczeń?
        Pozdrawiam
    • ritta76 Re: Grudniowe testowania. 28.12.08, 18:54
      Witajcie,
      przez te Święta, niekończącą się wizytę teściów nawet nie miałam
      kiedy tu zajrzeć. Wczoraj zakończyłam branie luteiny - miałam ją
      brać 8 dni. Dziś jest mój 28 dc przy cyklach 28/29 dni. I zero
      objawów i na @ i na ciążę. Brzuch mnie tylko tak jakoś dziwnie muli
      od czasu do czasu ale pewnie to na zbliżającą się @. Jutro testuję.
      I jestem ciekawa jak diabli. Ale ani nie bola mnie piersi, ani
      często nie oddaję moczu tak więc sama nie wiem. No ale może będzie
      cud i zobaczę II kreseczki.
      Co u Was??
      • ania79-net Re: Grudniowe testowania. 28.12.08, 22:20
        Witajcie. Jestem tu nowa.smile Chciałam sie komus pochwalić..
        Zrobiłam dziś test i zobaczyłam dwie kreseczki.
        Jutro mamy z mężem drugą rocznicę slubu. Będzie miał prezentsmile)
        Dodam, że już mamy 13 miesięcznego synka. teraz czekam na
        dziewczynkę.
        Ale się cieszę
        • labretta Re: Grudniowe testowania. 29.12.08, 13:58
          Aniu serdecznie gratuluję dwóch kreseczek! Świetny prezent na rocznicesmile Długo
          się starałaś?
          Ritta76 jaki wynik? 3mam kciuki!
          • kala.online Re: Grudniowe testowania. 29.12.08, 15:42
            Aniu gratulacje
            a ja sie przenosze na styczniowe testowania @ bardzo regularna i w
            28 dc przylazla ta wredota
    • mangusta777 Re: Grudniowe testowania. 29.12.08, 17:27
      cześć!
      pozdrawiam wszystkie testujące w grudniu!
      ja dziś rano zobaczyłam 2 kreski - chyba jeszcze jestem w szoku!
      staraliśmy się ponad pół roku, pierwsza córeczka w styczniu skończy
      5 lat
      • beatka34-1 Re: Grudniowe testowania. 29.12.08, 18:39
        Gratulacje, do mnie @ miała przyjśc 27.12 i jakoś jej nie widac. Jutro odbieram
        betę, ale dwa testy negatyw.
        • ania79-net Re: Grudniowe testowania. 29.12.08, 20:29
          Dzięki.Ciężko wyczuć czy długo się starałam. Dopiero w sierpniu
          dostałam pierwszą @ po porodzie i wszystko było cały czas bardzo
          rozregulowane. A zaczeliśmy z mężem mysleć o drogim tak 2 m-ce
          temu.Ale się zdziwiłsmile
          Baetka u mnie dwa pierwsze testy też wyszły negatywne
    • ritta76 Re: Grudniowe testowania. 30.12.08, 13:02
      Gratulacje dziewczyny!
      Dwa dni temu, w 28 dc robiłam test i niestety negatywny. Dziś 30 dc
      i ani @ ani żadnych objawów. Sama już nie wiem czy nastawiać się na
      II kreseczki czy czekać na @ by zaczać już nowe staranka. Liczę w
      duchu, że może to jednak jakiś znak. Tym bardziej, że nie zawsze
      testy wychodzą...Jak nie przyjdzie, to po nowym roku lecę na
      betę.Tak bym chciała by ta @ nie przylazła.....
      • 73mama Re: Grudniowe testowania. 30.12.08, 15:20
        Witam, jestem tu zupełnie nowa
        W ubiegłym tygodniu zrobiłem test- był negatywny, ale serce mówiło
        ni coś innego. Wczoraj pobiegłam zrobić betę i jestem w 3 tygodniu
        ciąży. Staraliśmy się od lipca kiedy poromiłam w czwartym tygodniu,
        bardzo się boję następnych dni, 3majcie kciuki
        • beatka34-1 Re: Grudniowe testowania. 30.12.08, 16:35
          No i niestety beta <2,0. więc przenoszę się niestety na styczeń. To będzie 2cs.

          Pozdrawiam
        • felice74 Re: Grudniowe testowania.73mama 31.12.08, 12:10
          Hej....3-mam mocno kciuki,nie denerwoj sie,bedzie dobrzesmilepozdrawiam.
    • lifka84 Re: Grudniowe testowania. 30.12.08, 17:48
      Jakiś czas tu siedzę a tego wątku nie widziałam..
      Też testowałam w grudniu- i pokazały się upragnione II big_grin big_grin
      Po 6 m-cach próbowania (ale bez żadnego "celowania", na zasadzie jak
      ma być to będzie)
      odwiedziłam od czasu testu 2 ginów i mam rozbieżność wieku ciąży 4
      tygodnie!! jeden na podstawie miesiaczki ostatniej (a mam bardzo
      nieregularne i dlugie cykle)i wielkosci macicy przy badaniu
      stwierdził, że to jakiś 9 tydz, a drugi (z przejecia poszlismy
      prywatnie po drugim pozytywnym testowaniu-prywatnie) zrobil mi usg i
      stwierdzil ze wyglada mu na tydzien 5 (???????????)
      ciesze sie bardzo ale po czytaniu forum martwie sie ze moze byc
      jeszcze np.puste jajo,bo na usg nie bylo jeszcze widac zarodka
      martwie sie tez o mnostwo innych rzeczy......
      ale mam nadzieje ze na wyrost wink
      • justynowiec84 to jakiś cud... 31.12.08, 09:49
        cześć. nie wiem czy pamiętacie moją historię. ostatnią @ miałam 19 października, w 32 dc robiłam test, wyszedł negatywny, 38 dc robiłam betę, wyszła mniej niż 5 czyli brak ciąży, w 43 dc poszłam do gina, on po zbadaniu mnie i zrobieniu usg powiedział to samo. zatrzymał się pani okres, trzeba wywołać, dostałam luteinę na wywołanie, przez pięć dni ją brałam ,miałam odstawić i dostać @. a tu do dziś nic. jakby tak chciał policzyć to dziś by był 73 dzień od ostatniej @. ale dziś, bo to dziś sylwester i jakoś mam ochotę na szampana postanowiłam dla pewności zrobić test, coby nie zaszkodzić wrazie jakiegoś cudu. i co zobaczyłam na teście II grube krechy. płakałam ze szczęścia, ale teraz jak trochę ochłonęłam to sobie tak myślę, a może to jednak nie to, są przecież jakieś dolegliwości inne, przy których jest wysoki poziom hormonu hcg, ale się nakręcam, poradzcie coś.........
        • majusik Re: to jakiś cud... 31.12.08, 11:22
          Zrób jeszcze dziś betę. Ja z człego serca życzę Ci małej cudownej
          dzidzi smile Szczęśliwego nowego 2009 roku
      • maiwlys Re: Grudniowe testowania. 31.12.08, 11:53
        lifka84 to się nie martw, z doświadczenia wiem, że można sobie wielu
        rzeczy nawkręcać przez forum i niektóre wątki, nie panikuj, wszystko
        będzie dobrze i przestań o tych pustych jajach naprawdę, nie można
        od razu mysleć pesymistycznie i o najgorszym bo to bez sensu.
        Gratuluję smile
    • ritta76 justynowiec - to naprawdę cud!!! 31.12.08, 12:34
      Boże...to naprawdę niesamowite! Tak się cieszę smile! W pełni zasłużona
      fasolka - tyle się nacierpiałaś...
      U mnie dziś 31 dc i leciutkie ni to plamienie rano ni to jakieś
      ciemniejsze upławy...ale znając życie to zbliża się @.
      Czekam, chyba na cud.
      Wszystkiego dobrego dziewczyny na Nowy Rok 2009! Oby był
      szczęśliwszy niż ten smile.
      • justynowiec84 Re: justynowiec - to naprawdę cud!!! 31.12.08, 13:23
        cud, cud i jeszcze raz cud!!!! zrobiłam przed chwilą kolejny test dla pewności.
        i też II grube krechy. chyba mogę się cieszyć, oba by się nie pomyliły. smile
        Wszystkiego najlepszego dla Was w Nowym Roku!!! buziaki.
        • ritta76 Re: justynowiec - to naprawdę cud!!! 01.01.09, 15:30
          U mnie dziś 32 dc, plamienia ustały a podbrzusze mnie rano mocno
          zabolało. Sama nie wiem, czy to na @ czy na...cud. Czekam dalej, a
          Tobie raz jeszcze gratuluję!
          • 2green Re: justynowiec - to naprawdę cud!!! 01.01.09, 20:03
            justynowiec ja bardzo dobrze pamiętam Twoją historięsmile Bardzo Ci
            dopingowałam. Miałyśmy testować w tym samym czasie. Bardzo Ci
            gratuluję i trzymam kciuki za Nasze szczęśliwe 9m-cy (już odrobinkę
            mniejsmile )
            Ściskam
            • justynowiec84 Re: justynowiec - to naprawdę cud!!! 02.01.09, 08:51
              ritta 76 mnie też boli podbrzusze, bardzo często, raz tak leciutko, a jak czasami dopadnie mnie ból to nie mogę wytrzymać.
              dziewczyny, nie ma co tak na 100% gratulować, bo ja jeszcze nie do końca jestem pewna, 2 testy wyszły pozytywnie, jeden robiłam w sylwestra rano, a drugi po południu, ale cały czas nie dowierzam. byłam dziś w ośrodku zdrowia robiłam betę, wyniki są zazwyczaj na następny dzień, a że jest weekend to dopiero na poniedziałek. ale mój urok osobisty i błagalne spojrzenia załatwiły na dziś fax do ośrodka z wynikami, także dziś ok. 17 wszystko będzie jasne. ale kciuki możecie trzymać. pozdrawiam. 2green też życzę ci dużo dobrego i szczęśliwego rozwiązania.
            • justynowiec84 Re: justynowiec - to naprawdę cud!!! 02.01.09, 08:52
              ritta 76 mnie też boli podbrzusze, bardzo często, raz tak leciutko, a jak
              czasami dopadnie mnie ból to nie mogę wytrzymać.
              dziewczyny, nie ma co tak na 100% gratulować, bo ja jeszcze nie do końca jestem
              pewna, 2 testy wyszły pozytywnie, jeden robiłam w sylwestra rano, a drugi po
              południu, ale cały czas nie dowierzam. byłam dziś w ośrodku zdrowia robiłam
              betę, wyniki są zazwyczaj na następny dzień, a że jest weekend to dopiero na
              poniedziałek. ale mój urok osobisty i błagalne spojrzenia załatwiły na dziś fax
              do ośrodka z wynikami, także dziś ok. 17 wszystko będzie jasne. ale kciuki
              możecie trzymać. pozdrawiam. 2green też życzę ci dużo dobrego i szczęśliwego
              rozwiązania.
    • ritta76 Re: Grudniowe testowania. 01.01.09, 15:28
      Dziś mój 32 dc, plamienia ustały, podbrzusze rano mocno zabolało i
      chyba coś mi się zdaje, że to na zbliżającą się @. Czekam dalej.
      • bufka27 Re: Grudniowe testowania. 02.01.09, 09:18
        Cześć jestem nowa i to mój drugi cykl starań. W grudniu był pierwszy, ale miał prawo być nieudany z różnych względów. Teraz zaczynamy na serio ))) Mamy juz prawie 3 letnią córeczkę. Będę informowac na bieżąco. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie )
        • andziabuzka1 Re: Grudniowe testowania. 02.01.09, 19:13
          Witam WassmileU mnie dziś 33dc,termin @ był na 30-31grudzien,ale jak
          narazie do tej pory nie przyszlasmilesmilesmileBoje sie narazie
          testowac,korci mnie juz,ale nie chce sie nakręcać.O dziecko staramy
          sie juz 2,5rokusadNajdłuzszy moj cykl to 33dni.Test planuje zrobic
          dopiero w poniedziałek,chyba,ze nie wytrzymam i zrobie wcześniej.
          • szczesciara08 andzia 02.01.09, 20:12
            .O dziecko staramy sie juz 2,5rokusad
            - to straszne współczuje nikomu tego nie życzę
            na i tym razem nie udało się. spróbujemy w 2009 Nowy może będzie pod tym
            względem lepszy.
            pozdrawiam wasz wszystkie kobietki
            • justynowiec84 ....... 02.01.09, 21:20
              beta 32734,2 mlU/ml!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • justynowiec84 lista!!! 02.01.09, 21:26
              justynowiec84 smile smile smile
              131313a @
              2 green smile smile smile
              agmesz smile smile smile
              agnieszkahal 06.12
              ang20 @
              apara-gryfino b.d
              asia363 @
              babsee smile smile smile
              bartemi 31.12
              felice74 smile smile smile
              halohalohalo 06.12
              iga.77 22.12
              jesse_82 22.12
              kaka-lina smile smile smile
              kala.online 28.12
              kasia.only smile smile smile
              kasia-waga smile smile smile
              kawkaranna smile smile smile
              labretta @
              lanselotka b.d
              lila111 smile smile smile
              luleko 05.12
              magd.a84 smile smile smile
              majusik 11.12
              mampka sad
              martiov @
              Matusik 6.12
              megi231 22.12
              mejbi-beji 24.12
              mmadziulek 10.12
              mu144 22.12
              myshha smilesmilesmile
              olkka1 16.12
              pationiolek @
              pkaneta smilesmilesmile
              ritta76 @
              ruufinka 09.12
              saramay 09.12
              stelmaria 24.12
              szcześciara08 31.12
              uliss 06.12
              vesper7 17.12
              viktoria_84 :-):-):-)
              wepio b.d
              weronika6616 b.d
              whyata @
              zabaaa198 :) :) :)

              poprawiajcie jak coś nie tak.
              • 2green Re: lista!!! 02.01.09, 22:01
                justynowiec badzo Ci gratuluję. Jesteś dowodem na to, że cuda się
                zdarzająsmile
                Ściskam
                • justynowiec84 Re: lista!!! 03.01.09, 20:38
                  dzięki. tylko nie wiem jak obliczyć termin porodu, tak mniej więcej. bo tak: ostatnią @ miałam 19 października, pierwszą betę robiłam 5 grudnia i w ciąży wtedy nie byłam, bo wynik był mniej niż 5, a przecież nie mogło być pomyłki. a teraz 2 stycznia wynik ponad 32000, to norma dla 6 tygodnia. i co z tym fantem zrobić? jak to policzyć?
    • weronika6616 Re: Grudniowe testowania. 04.01.09, 19:29
      Witam w 2009 roku. Długo się nie odzywałam. Ostatni @ 23 listopada. 26 XII test
      negatywny. 31 XII także. Od wczoraj bolą piersi jak zawsze na okres czyli pewnie
      przyjdzie ok. 10 stycznia. Nawet nie potrafię ustalić kiedy owu była (jeśli była
      w ogóle). 15 XII śluz płodny (mało, ale taki jak zawsze), 23 XII śluz biały
      rwiący w ciągu dnia a wieczorem Mleczno-przeźroczysty rozciągliwy i ból brzucha
      jak na owu, następnie podobny śluz 25-26 XII na przemian z białym rwiącym. Od 23
      grudnia pobolewanie brzucha. Po dwóch testach nie mam złudzeń. CYKLE ZAWSZE
      32-35 DNI, A TEN WYJĄTKOWO DŁUGI.

      GRATULUJE ZACIĄŻONYM.
      • andziabuzka1 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 13:20
        WitamsmileDzis moj 36dc,@brak,test w 34dc niestety negatywny.Bylam dzis
        u ginekologa ktory po zrobieniu mi usg dopochwowego stwierdził,ze
        ciąży nie widzi,i,że na miesiączkę tez sie nie zapowiada.Mam
        poczekac 10dni i jak @ nie przyjdzie znowu isc na wizyte...a poza
        tym zadnych torbielismilesmilesmileNajdłuższy cykl jaki kiedykolwiek miałam
        to 33dni,niewiem co zakłoca moj obecny cykl.Pozdrawiam
        • weronika6616 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 17:18
          Hej. A robiłaś może jakiś badania. Ja też nie rozumiem jak to możliwe, że mam
          tak rozwalone cykle. Nigdy nie wiem kiedy owu będzie, nawet temperatura mi za
          bardzo nie wzrasta.
        • weronika6616 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 17:20
          A robiłaś jakieś badania. Ja nigdy nie wiem, kiedy będzie owu, kiedy okres,
          nawet temp. nie za bardzo mi wzrasta.
          • andziabuzka1 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 19:09
            Ja etap badań(prolaktyna na czczo i po MTC,testosteron,Hsg,Ca-
            125,badanie nasienia męża)mam juz za soba i jak narazie wszystko
            jest ok!Poza tym,ze ciąży braksadJa mierze temp(NPR) od roku i tempka
            wzrasta mi ok 18-19dc,teraz skoczyła mi dopiero w 29dc,a co za tym
            idzie przesunie sie termin miesiączki.U mnie 7dzien wyzszych
            tempek,wiec zatestuje dopiero pod koniec tego tygodniasmile
            • weronika6616 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 20:24
              To życzę powodzenia. Mnie bolą coraz bardziej piersi, z godziny na godzinę
              mocniej, jak zawsze na okres. Także czekam i oby był jak najszybciej bo chcę
              zacząć następny cykl starań.
              • andziabuzka1 Re: Grudniowe testowania. 05.01.09, 20:53
                Ja tak naprawdę nie liczyłam na nic w tym cyklu,mimo,ze bardzo sie z
                mężem staralismy.W grudniu bylam na pierwszej wizycie w klinice
                leczenia niepłodności i dostałam skierowanie na następne
                badana.Miałam je zrobic w tym cyklu miedzy 2-3dc,a tu jak na złość
                rozregulowany cykl i brak @.Jeśli jednak to ciąża,to będę bardzo
                szczęsliwasmilesmilesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka