emilia41 Re: cellulitis... 29.10.03, 10:10 Witajcie No przepraszam za szybko kliklnelam Powiedzcie moje mile jak sie pozbyc tego swinstwa z ud i posladkow???Nigdy nie mialam tego problemu a teraz...ehhhhh...nie ladnie to wyglada..Moze sa jakies sprawdzone sposoby na to?? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aga.5695 Re: cellulitis... 18.11.03, 15:47 Hej, obawiam sie, ze nie ma innego sposobu niz codzienny masaz i wcieranie kremow (choc podobno nie ma sensu wydawac fortuny na drogie kosmetyki, bo i tak najwazniejsze znaczenie ma masaz). Oprocz tego basen, jakies drobne cwiczenia i ogromna wiara, ze nastapi poprawa. Ja sama borykam sie z tym problemem od kilku lat, a ciaza na pewno nie przyniosla poprawy, ale z doswiadczenia widze, ze tylko systematyczne masowanie ud jest w stanie powstrzymac ten proces. Pozdrawiam, Aga i 20 tygodniowe Bobo Odpowiedz Link Zgłoś