Dodaj do ulubionych

cellulitis...

29.10.03, 10:08
Obserwuj wątek
    • emilia41 Re: cellulitis... 29.10.03, 10:10
      Witajcie
      No przepraszam za szybko kliklnelam smile
      Powiedzcie moje mile jak sie pozbyc tego swinstwa z ud i posladkow???Nigdy nie
      mialam tego problemu a teraz...ehhhhh...nie ladnie to wyglada..Moze sa jakies
      sprawdzone sposoby na to??
      Pozdrawiam
      • aga.5695 Re: cellulitis... 18.11.03, 15:47
        Hej, obawiam sie, ze nie ma innego sposobu niz codzienny masaz i wcieranie
        kremow (choc podobno nie ma sensu wydawac fortuny na drogie kosmetyki, bo i tak
        najwazniejsze znaczenie ma masaz). Oprocz tego basen, jakies drobne cwiczenia i
        ogromna wiara, ze nastapi poprawa. Ja sama borykam sie z tym problemem od kilku
        lat, a ciaza na pewno nie przyniosla poprawy, ale z doswiadczenia widze, ze
        tylko systematyczne masowanie ud jest w stanie powstrzymac ten proces.

        Pozdrawiam,
        Aga i 20 tygodniowe Bobo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka