maczek16
02.01.09, 09:44
Witam. Od dłuższego czasu staramy się z mężem o drugie dziecko. Przy
moich nieregularnych cyklach ( 30-40 dni ) trudno mi ocenić kiedy
mam owulację oraz kiedy jest termin spodziewanej m-czki. Czekam z
niecierpliwością , ostatnia miesiączkę miałam 26 listopada, przed
wczoraj zrobilam na wszelki wypadek test ale wyszedł negatywnie,
może robilam za szybko? Czy można samemu sprawdzić jak przy ciązy
ułożona jest macica?