Dodaj do ulubionych

test ciążowy

13.01.09, 18:24
Witajcie. Powinnam dostać miesiączkę 4 stycznia i do dnia dzisiejszego nie
dostałam. Jeżeli jutro zrobię test , to już będzie wiadomo że jestem w ciąży.
Dziś kupiłam test i chyba jutro go zrobię.





Obserwuj wątek
    • asiaiwona_1 Re: test ciążowy 13.01.09, 18:43
      Pewnie będzie wiadomo. Choć zdarza się, że testy zawodzą. Jeśli
      wynik wyjdzie negatywny (tzn, że nie jesteś w ciąży), a okresu nadal
      nie dostaniesz to zrób badanie z krwi (Beta). To da ci pewność co do
      tego czy jesteś w ciąży czy nie.
      • smutek1979 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:19
        a to badanie krwi Beta to wystarczy iść bez skierowania do laboratorium i zrobić
        badanie. czy sama z wyniku badania odczytam ze jestem w ciązy?
        • asiaiwona_1 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:21
          jak ze skierowaniem od gina to bezpłatnie. jak prywatnie to chyba
          coś ok 30-50 zł. zależy gdzie... Wynik wskaże jaki mas poziom
          hormonu bhcg we krwi. Nie wiem jakie są "normy" ciążowe, ale
          gdzieś w necie znajdziesz. I na podstawie wyniku będziesz wiedziała
          czy jesteś w ciąży,
    • ptysiek9876 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:34
      Kurczę gratuluję cierpliwości!
      Ja na Twoim miejscu nie czekałabym ani minuty dłużej!!!
      • ang80 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:40
        Ja @ powinnam byla dostac 7 stycznia i tez do tej pory cisza.
        Zrobilam testy i wynik byl negatywny. Poczekam do weekendu i znowu
        powtorze test, a jak znowu nic, to we wtorek pojde na Bete. Moja
        kolezanka miala tak, ze po tygodniu opoznionej test nie wykryl
        ciazy, a jednak ciaza byla smile.
        • smutek1979 Re: test ciążowy 13.01.09, 20:36
          Zrobię jutro rano test i o wyniku napiszę później. Wizytę do lekarza mam
          umówiona na 22 stycznia.
          • ang80 Re: test ciążowy 14.01.09, 00:03
            Mocno trzymam kciuki!!!
            • smutek1979 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 09:22
              witam. Dzis rano zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki........hurra.
              Pozdrawiam
              • fabiankaa Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 13:21
                Gratulacje smile)))
              • ang80 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 16:00
                Smutek, pzrede wszystkim, GRATULACJE!!!!! smile
                Mam pytanko, robilas wczesniej testy, czy dzisiaj byl twoj pierwszy
                raz? Pytam sie, bo moj @ sie spoznia, a testy (robione 3 dni temu)
                pokazaly wynik negatywny.
                Buziaczki smile.
                • smutek1979 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 16:21
                  Dzisiaj rano zrobiłam pierwszy raz w życiu mój pierwszy test ciążowy. Bardzo się
                  cieszę ze wynik od razu pozytywny po prawie rocznym staraniu się o dzidziusia.....
    • maiwlys Re: test ciążowy 14.01.09, 13:54
      Gratulacje smile
      • asiaiwona_1 Re: test ciążowy 14.01.09, 13:56
        Gratulacje i witaj w klubie smile
        • ivi24 Re: test ciążowy 14.01.09, 20:49
          Serdeczne gratulacje!! Trzymajcie sie ciepło smile
          • aga.45 Re: test ciążowy 16.01.09, 15:24
            gratulujęwink wiem jak się cieszysz bo ja sama prawie rok starałam się
            o to aby na moim teście pokazały się dwie kreseczki a teraz...jestem
            w 10 tygodniu ciążywink
            • ang80 Re: test ciążowy 18.01.09, 16:05
              Czesc, dziewczyny. Pisalam wczesniej, ze @ mi sie spoznia , a na
              tescie caly czas byl wynik negatywny. A wiec....smile powtorzylam test
              10 po spodziwanej @ i DWIE KRESECZKI smile.

              Buziaczki.

              • ivi24 Re: test ciążowy 18.01.09, 17:52
                Super!!! Gratuluje serdecznie!!!
                • super.elwirka85 Re: test ciążowy 20.01.09, 13:46
                  czesc dziewczynysmileja mialam dostac @ 7 stycznia i do tej pory nie
                  dostalam.robilam wczoraj test po poludniu i wyszly niby dwie kreski
                  z tym ze ta druga bardzo jasna i niewiem czy to wynik pozytywny?uncertain
                  powtorze test za tydzien z samego rana moze wtedy wyjda dwie mocne
                  kreskismilepozdrawiam i gratuluje tym co zobaczyly dwie mocne kreskismile
                  • lenka85a elwirka85 20.01.09, 14:58
                    hej ja tak miałam wczoraj były 2 ale jedna blada...a dziś zrobiłam 2 i są 2
                    mocne krechy więc nie trzeba czekać az tygodnia smile pozdrawiam i gratuluje
                    • ivi24 Re: elwirka85 20.01.09, 18:31
                      Co za różnica blada czy nie?? Kreska to przecież kreska smile Moja
                      koleżanka robiła 3 testu i za każdym razem widziała cień kreski, a
                      jak poszła do lekarza to sie okazało ze jest w ciaży smile Wiec wydaje
                      mi się że słaba kreska też się liczy smile
                    • super.elwirka85 Re: elwirka85 21.01.09, 12:36
                      dziekujesmilei rowniez gratulujesmile to trzeba zapisac sie do lekarzasmile
                      suuuupersmile tak sie cieszesmile))huuuuuurrrrrraaa!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka