smutek1979 13.01.09, 18:24 Witajcie. Powinnam dostać miesiączkę 4 stycznia i do dnia dzisiejszego nie dostałam. Jeżeli jutro zrobię test , to już będzie wiadomo że jestem w ciąży. Dziś kupiłam test i chyba jutro go zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiaiwona_1 Re: test ciążowy 13.01.09, 18:43 Pewnie będzie wiadomo. Choć zdarza się, że testy zawodzą. Jeśli wynik wyjdzie negatywny (tzn, że nie jesteś w ciąży), a okresu nadal nie dostaniesz to zrób badanie z krwi (Beta). To da ci pewność co do tego czy jesteś w ciąży czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
smutek1979 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:19 a to badanie krwi Beta to wystarczy iść bez skierowania do laboratorium i zrobić badanie. czy sama z wyniku badania odczytam ze jestem w ciązy? Odpowiedz Link Zgłoś
asiaiwona_1 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:21 jak ze skierowaniem od gina to bezpłatnie. jak prywatnie to chyba coś ok 30-50 zł. zależy gdzie... Wynik wskaże jaki mas poziom hormonu bhcg we krwi. Nie wiem jakie są "normy" ciążowe, ale gdzieś w necie znajdziesz. I na podstawie wyniku będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży, Odpowiedz Link Zgłoś
ptysiek9876 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:34 Kurczę gratuluję cierpliwości! Ja na Twoim miejscu nie czekałabym ani minuty dłużej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ang80 Re: test ciążowy 13.01.09, 19:40 Ja @ powinnam byla dostac 7 stycznia i tez do tej pory cisza. Zrobilam testy i wynik byl negatywny. Poczekam do weekendu i znowu powtorze test, a jak znowu nic, to we wtorek pojde na Bete. Moja kolezanka miala tak, ze po tygodniu opoznionej test nie wykryl ciazy, a jednak ciaza byla . Odpowiedz Link Zgłoś
smutek1979 Re: test ciążowy 13.01.09, 20:36 Zrobię jutro rano test i o wyniku napiszę później. Wizytę do lekarza mam umówiona na 22 stycznia. Odpowiedz Link Zgłoś
smutek1979 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 09:22 witam. Dzis rano zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki........hurra. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ang80 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 16:00 Smutek, pzrede wszystkim, GRATULACJE!!!!! Mam pytanko, robilas wczesniej testy, czy dzisiaj byl twoj pierwszy raz? Pytam sie, bo moj @ sie spoznia, a testy (robione 3 dni temu) pokazaly wynik negatywny. Buziaczki . Odpowiedz Link Zgłoś
smutek1979 Re: test ciążowy- 2 kreseczki 14.01.09, 16:21 Dzisiaj rano zrobiłam pierwszy raz w życiu mój pierwszy test ciążowy. Bardzo się cieszę ze wynik od razu pozytywny po prawie rocznym staraniu się o dzidziusia..... Odpowiedz Link Zgłoś
ivi24 Re: test ciążowy 14.01.09, 20:49 Serdeczne gratulacje!! Trzymajcie sie ciepło Odpowiedz Link Zgłoś
aga.45 Re: test ciążowy 16.01.09, 15:24 gratuluję wiem jak się cieszysz bo ja sama prawie rok starałam się o to aby na moim teście pokazały się dwie kreseczki a teraz...jestem w 10 tygodniu ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
ang80 Re: test ciążowy 18.01.09, 16:05 Czesc, dziewczyny. Pisalam wczesniej, ze @ mi sie spoznia , a na tescie caly czas byl wynik negatywny. A wiec.... powtorzylam test 10 po spodziwanej @ i DWIE KRESECZKI . Buziaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
super.elwirka85 Re: test ciążowy 20.01.09, 13:46 czesc dziewczynyja mialam dostac @ 7 stycznia i do tej pory nie dostalam.robilam wczoraj test po poludniu i wyszly niby dwie kreski z tym ze ta druga bardzo jasna i niewiem czy to wynik pozytywny? powtorze test za tydzien z samego rana moze wtedy wyjda dwie mocne kreskipozdrawiam i gratuluje tym co zobaczyly dwie mocne kreski Odpowiedz Link Zgłoś
lenka85a elwirka85 20.01.09, 14:58 hej ja tak miałam wczoraj były 2 ale jedna blada...a dziś zrobiłam 2 i są 2 mocne krechy więc nie trzeba czekać az tygodnia pozdrawiam i gratuluje Odpowiedz Link Zgłoś
ivi24 Re: elwirka85 20.01.09, 18:31 Co za różnica blada czy nie?? Kreska to przecież kreska Moja koleżanka robiła 3 testu i za każdym razem widziała cień kreski, a jak poszła do lekarza to sie okazało ze jest w ciaży Wiec wydaje mi się że słaba kreska też się liczy Odpowiedz Link Zgłoś
super.elwirka85 Re: elwirka85 21.01.09, 12:36 dziekujei rowniez gratuluje to trzeba zapisac sie do lekarza suuuuper tak sie ciesze))huuuuuurrrrrraaa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś