iza_stolarczyk
09.01.05, 22:39
Nasz synek chodzi tam od 3 dni i bardzo to przezywamy. Chcialabym dowiedziec
sie od mam ktore posylaja tam swoje maluchy, jakie maja uwagi i przemyslenia
odnosnie tego przedszkola. wiem, ze ktoras mama pisala bardzo pozytywnie, ale
dosyc dawno temu i moze cos sie ostatnio pozmienialo (mam nadzieje, ze nie)
Pozdr. i z gory dziekuje za wsparcie
IZA