kasielka
22.05.06, 12:55
hey, mam pytania, od wrzesnia mój maluszek idzie do przedszkola,cały czas do
tej pory był ze mna ,nie miałam i nie musiałam go zostawiac z kimś, co
zrobic jak bedzie płakał i krzyczał w nibogłosy ,rozumiem,ze troche
uspokoic, ale czy gdy bedzie dalej rozpaczał to mam go takiego zostawic?
jakos nie wierzę,ze 2 przedszkolanki od maluszków, moga zająć sie
rozpłakanymi maluchami i ich dopilnowac, ja chyba histeryzuje, ale prosze
napiszcie co wiecie z własnego doświadczenia, czy takiemu malcowi moze cos
sie stać?
i jeszcze pytanko, czy zanosi się do przedszkola własna pościel?Kołderke i
poduszkę, co jeszcze trzeba przygotować,
pozdrawiam
kasielka