Dodaj do ulubionych

Narutowicz - Kraków

07.07.08, 09:19
proszę o jakieś "świeże" opinie z tego szpitala smile i czy ktoś wie ile trzeba zapłacić położnej, żeby mieć swoją "prywatną" i/lub lekarzowi? kto lepszy / ważniejszy przy porodzie? swój lekarz czy położna? jeszcze jedna kwestia - zzo, czy ktoś prosił i nie dostał? dzięki z góry, pozdrawiam wszystkie Mamysmile
Obserwuj wątek
    • gioseppe Re: Narutowicz - Kraków 07.07.08, 09:29
      darryll napisała:

      > żeby mieć swoją "prywatną" i/lub lekarzowi? kto lepszy / ważni
      > ejszy przy porodzie? swój lekarz czy położna?

      polozna
    • zu_a Re: Narutowicz - Kraków 07.07.08, 14:02
      z tego co slyszalam przy porodzie wiecej czasu poswieca ci polozna (ogolnie nie
      konkretnie w narutowiczu)
      jesli chodzi o zzo w narutowiczu to z tego co sie dowiedzialam b. male szanse
      (podobno w zeromskim rowniez)
      pod tym wzgledem chyba najlepiej jest w mswia i na ujastku
      • miceel Re: Narutowicz - Kraków 08.07.08, 07:48
        W Narutowiczu jak nie dasz lekarzowi i połoznej kasy to mają Ciebie
        głęboko w d.....Jak wszystko jest ok to wazna jest połozna,ale jak
        trzeba zrobic cc to przydałby się lekarz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka