Dodaj do ulubionych

Mam taki problem!

20.07.04, 13:36
Zwykle o tej porze zaparzam sobie filizanke kawy.
Po pierwsze:
- bo lubie
Po drugie:
- bo utrzymuje mnie przy zyciu
Stalo sie jednak cos strasznego: na okolo tydwien pozbawiono mnie maszynki do
kawy, wskutek czego w sposob dosc obcesowy naruszono moja rownowage
dietetyczna. I teraz powiedzcie co mam zrobic, bo:
- po kawe z bufetu musze isc baaaaardzo daleko
- wcale nie chce mi sie tam isc
- przywiazalem sie juz do mojej maszyny
Co radzicie?
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: Mam taki problem! 20.07.04, 13:39
      wilym napisał:

      > Zwykle o tej porze zaparzam sobie filizanke kawy.
      > Po pierwsze:
      > - bo lubie
      > Po drugie:
      > - bo utrzymuje mnie przy zyciu
      > Stalo sie jednak cos strasznego: na okolo tydwien pozbawiono mnie maszynki do
      > kawy, wskutek czego w sposob dosc obcesowy naruszono moja rownowage
      > dietetyczna. I teraz powiedzcie co mam zrobic, bo:
      > - po kawe z bufetu musze isc baaaaardzo daleko
      > - wcale nie chce mi sie tam isc
      > - przywiazalem sie juz do mojej maszyny
      > Co radzicie?
      Przenieś się bliżej bufetu:)
      • Gość: moll Re: Mam taki problem! IP: 195.126.232.* 20.07.04, 13:41
        willi wynajmniej se carrambe, za pora centow bydzie ci jom nosil
    • somepoint210 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 13:53
      Miales Wilym w celi coffee-maker? No, no, jakies specjalne traktowanie? A za co?

      • wilym Re: Mam taki problem! 20.07.04, 13:59
        Ja tu powaznie, czlowiek ma problem, eeeehhhhh .....
        • somepoint210 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:04
          Przeciez tam, gdzie jestes, wystarczy zlapac sluchawke telefonu i dostarcza Ci
          kawe w 5 minut. Razem z mleczkiem czy bez.
          • wilym Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:12
            Ale to nie to samo!!!!
            Czy Ty somepoint nie rozumiesz? Masz maszynke, ulubiona filizanke, lyzeczke,
            ustalona pore, a tu ci nagle praaaast!
            To cos wiecej niz zwykla kawa, to moja wolnosc! I ktos ja bezceremonialnie
            naruszyl! Ale Wy Jankesi tego nie rowumiecie, u Was sie idzie do McDonaldsa i
            kupuje jakies wypluczyny u goscia, ktory tylko habla espanol....
            • bartoszcze Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:17
              Ach, ta śląska tradycja wolności w piciu kawy :)
            • slezan Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:19
              Dekadent!
            • somepoint210 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:21
              Ja Cie wilym rozumiem, dzien bez kawy to dzien stracony. Szczegolnie rytual jej
              parzenia - to jest to. Nie barzdzo rozumiem , czy ktos Ci zabral maszynke do
              kawy, obcieli Ci dotacje, masz tam remont? Wyjasnij.
              • wilym Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:25
                No i wlasnie kurnik-szopa o ten rytual chodzi!
                Slaska tradycja parzynio kafyju to cos jak five o'clock u beefeaterow.
                I nie staraj sie ze mnie wyciagnac wiecej informacji, bo sprawa jest duzo
                bardziej powazna niz Ci sie wydaje!
                • somepoint210 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:30
                  Ty zaczales ten watek, staram Ci sie pomoc. Jak chcesz to Ci podesle
                  coffee-maker i paczke Starbucks. Albo nawet dwie.
                  • wilym Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:35
                    Fzieki serdeczne, ale to juz chyba nie bedzie to samo!
                    • bartoszcze Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:36
                      POza tym zanim dojdzie, to wilym uschnie..
                    • somepoint210 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:37
                      Ty jestes jak baba w okresie przekwitania, nie mozna Ci dogodzic.
                    • rico-chorzow Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:48
                      wilym napisał:

                      > Fzieki serdeczne, ale to juz chyba nie bedzie to samo!

                      Wilym!może powrót do tradycji?,ouma kafyj parzyła bez maszynki do kawy,z
                      pewnością nie to samo,trochę pociechy za ingerencję w prywatną świętą
                      codzienność.
                      • wilym Re: Mam taki problem! 20.07.04, 14:54
                        No ja, to la bolo jak Omy parzoly kafyj, pra?
                        Pierzina, kaj te czasy, ej?
                        • Gość: Legniczanin Re: Mam taki problem! IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 20.07.04, 20:35
                          Pozostaje kawa w termosie i cierpienie z tego wynikłe.
                        • rico-chorzow Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:38
                          wilym napisał:

                          > No ja, to la bolo jak Omy parzoly kafyj, pra?
                          > Pierzina, kaj te czasy, ej?

                          Ja,kay?,noylepi jak uodcydzali tyn kafyj,rajn do dzbonka,a na ty szpicy na
                          gomce tyn mauy szwomik,coby kafyj niy kapou,pirucha kay tyn cos?,wszyńdziy
                          woniauo na tyn kafyj.

                          Rico.
    • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:27
      Najlepiej strzel se w łeb:)
      • stefan_ems Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:31
        A tak, po twych postach widać, że często stosujesz taką metodę.
        Pzdr.
        • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:36
          Nie często, tylko tak raz na tydzień odstrzelę jakiegoś odmieńca, ale to przecierz nic:)
          Pozdr.
          • stefan_ems Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:40
            A jakieś pamiątki po nich zbierasz? Coś ala, serca, czy może kręgosłup.
            • carrramba Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:43
              Co Ty Stefan ? Jak ma nick Koczisss, to chyba skalpy ?:)
              • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:45
                Ja nie jestem żaden koczisss!!! jam wszechpolak, a ta jedynak niechcąco:)
            • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:44
              stefan_ems napisał:

              > A jakieś pamiątki po nich zbierasz? Coś ala, serca, czy może kręgosłup.

              Nie, ale złote zęby czasem tak:)
              • stefan_ems Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:49
                Eee tam, cienki bolek jesteś, ząbki to amatorzy zbierają.
                • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 21:53
                  Wzoruję się na kolegach Niemcach, którzy w czasie II wojny żydom wyrywali:)
                  • stefan_ems Re: Mam taki problem! 20.07.04, 22:03
                    No pewnie! Wszechpolacy nie mogą być gorsi. Tak dalej, ku chwale ojczyzny!!
                    • wszechpolak1 Re: Mam taki problem! 20.07.04, 22:06
                      Musimy się podciągnąć do wyższej kultury i cywilizacji, przecież my jesteśmy zacofani, ciut nie Azja, więc musimy brać przykład ze światłych obywateli Europy, nie możemy pozostawać w tyle:)
                      • stefan_ems Re: Mam taki problem! 20.07.04, 22:08
                        wszechpolak1 napisał:

                        > Musimy się podciągnąć do wyższej kultury i cywilizacji, przecież my jesteśmy za
                        > cofani, ciut nie Azja, więc musimy brać przykład ze światłych obywateli Europy,
                        > nie możemy pozostawać w tyle:)

                        Racja! Zgadzam się!
                        • wilym Re: Mam taki problem! 21.07.04, 09:54
                          Kafyj rano, n'ale co bydzie poznij?
                          • stefan_ems Re: Mam taki problem! 21.07.04, 10:37
                            K..wa Wilym! Chciołbych mieć take problymy jak Ty.
                            • wilym lata 80 21.07.04, 10:44
                              Pamiyntocie jak trza bolo swoje odstac za kafyjym w latach 80tych?
                              A pamiyntocie kafyje z Rajchu, nojczynscij w takich strzybnych biksach?
                              Eli ja to mogymy sie sam zrobic take wspominki: jo pamiynto, kafyj ALBRECHT,
                              wtedy luksus, dzisiej bych ale chyba tego ani ni wyslepol!
                              A Wy?
                              • stefan_ems Początek XIX w. 21.07.04, 11:11
                                www.altravita.de/Espresso.php?url=Museo.php
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka