Gość: TT IP: *.chello.pl 13.09.05, 22:51 To red. Cader ma krewnych na Sri Lance? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: prodig Cader? IP: *.altec.pl / *.altec.pl 14.09.05, 09:52 Ten z Telefoniady? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
settembrini Re: Cader? 14.09.05, 12:11 bueheheh telefoniada... pomyslec, ze niegdys ten teleturniej nalezal do grupy "tych bardziej komercyjnych". to byla inna epoka. Odpowiedz Link Zgłoś
svatopluk Re: Cader? 14.09.05, 13:06 30 przybylo! ale ilu w tym czasie ubylo? chyba 1000 razy wiecej. ergo: wychodzi na minus 29.970 ;););) Odpowiedz Link Zgłoś
pro.filutek1 Re: Cader? 14.09.05, 13:09 Brawo! Zapraszamy piękności z dalekiej Azji! :P Odpowiedz Link Zgłoś
settembrini Re: Cader? 14.09.05, 13:17 jedynie sluszni slazacy stana niedlugo przed problemem czy emigranci polscy i azjatyccy moga byc okreslani jednolicie, tym samym slowem 'gorol' :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: Cader? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 13:31 Siedmiu goroli więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
pro.filutek1 Re: Cader? 14.09.05, 13:37 Jesli gorole sie zjezdzaja, to znaczy ze jestesmy atrakcyjnym miejscem na ziemii a to cieszy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 546 Re: Cader? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.09.05, 16:29 settembrini napisał: > jedynie sluszni slazacy stana niedlugo przed problemem czy emigranci polscy i > azjatyccy moga byc okreslani jednolicie, tym samym slowem 'gorol' :)) Hehe, ale tak na serio to chyba azjatyccy badz rosyjscy czy ukrainscy emigranci chyba nie maja specyficznej nazwy. Tak samo jest chyba tez z Niemcami, ktorych nazywa sie po prostu Niemcami. Ale nawet nie wszyscy Polacy to przeciez "gorole". Przeciez Ci ktorzy przybyli z terenow zza Buga to "chadziaje". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Niemcy to tez gorole!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 17:44 Kozdy niy Slonzok to gorol! Odpowiedz Link Zgłoś