Dodaj do ulubionych

Przybyło polskich obywateli

IP: *.chello.pl 13.09.05, 22:51
To red. Cader ma krewnych na Sri Lance?
Obserwuj wątek
    • Gość: prodig Cader? IP: *.altec.pl / *.altec.pl 14.09.05, 09:52
      Ten z Telefoniady? ;-)
      • tomash8 Re: Cader? 14.09.05, 10:22
        LOL:) Telefoniada... to było coś:)
        • settembrini Re: Cader? 14.09.05, 12:11
          bueheheh telefoniada... pomyslec, ze niegdys ten teleturniej nalezal do grupy
          "tych bardziej komercyjnych". to byla inna epoka.
          • svatopluk Re: Cader? 14.09.05, 13:06
            30 przybylo!
            ale ilu w tym czasie ubylo?

            chyba 1000 razy wiecej.

            ergo: wychodzi na minus 29.970
            ;););)
            • pro.filutek1 Re: Cader? 14.09.05, 13:09
              Brawo! Zapraszamy piękności z dalekiej Azji! :P
              • settembrini Re: Cader? 14.09.05, 13:17
                jedynie sluszni slazacy stana niedlugo przed problemem czy emigranci polscy i
                azjatyccy moga byc okreslani jednolicie, tym samym slowem 'gorol' :))
                • Gość: kaktus Re: Cader? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 13:31
                  Siedmiu goroli więcej...
                  • pro.filutek1 Re: Cader? 14.09.05, 13:37
                    Jesli gorole sie zjezdzaja, to znaczy ze jestesmy atrakcyjnym miejscem na
                    ziemii a to cieszy!
                • Gość: 546 Re: Cader? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.09.05, 16:29
                  settembrini napisał:

                  > jedynie sluszni slazacy stana niedlugo przed problemem czy emigranci polscy i
                  > azjatyccy moga byc okreslani jednolicie, tym samym slowem 'gorol' :))

                  Hehe, ale tak na serio to chyba azjatyccy badz rosyjscy czy ukrainscy emigranci chyba nie maja specyficznej nazwy. Tak samo jest chyba tez z Niemcami, ktorych nazywa sie po prostu Niemcami. Ale nawet nie wszyscy Polacy to przeciez "gorole". Przeciez Ci ktorzy przybyli z terenow zza Buga to "chadziaje".
                  • Gość: ! Niemcy to tez gorole!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 17:44
                    Kozdy niy Slonzok to gorol!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka