Dodaj do ulubionych

Vanquish S

10.11.09, 06:15
Aston Martin V12 hmmmm
Obserwuj wątek
    • kan_z_oz Re: Vanquish S 10.11.09, 07:02
      kupa.kazi napisała:

      > Aston Martin V12 hmmmm

      Obudz sie...hihihi

      Kan
      • kupa.kazi Re: Vanquish S 10.11.09, 07:05
        wlasnie obudzilem sie hehe i spojrzalem
        • kan_z_oz Re: Vanquish S 10.11.09, 13:24
          kupa.kazi napisała:

          > wlasnie obudzilem sie hehe i spojrzalem
          Na blekit nieba?? czy astina??
          pod garazem?? czy na obrazku??

          Kan
          • kupa.kazi Re: Vanquish S 13.11.09, 08:25
            pod garazem hehe a teraz w nim
            • jot-23 Re: Vanquish S 13.11.09, 13:30
              Zdjecie w bagazniku or it didn't happen
              • kupa.kazi Re: Vanquish S 13.11.09, 20:23
                zdjecie w bagazniku?hehe nie wiesz o czym mowisz,tam zmiesci sie tylko walizka i
                to nie za duza a zdjecie bagazanika wrzuce hehe
    • purkacz Re: Vanquish S 13.11.09, 14:28


      en.wikipedia.org/wiki/Aston_Martin
      najlepsze byly do 1965, silniki Forda, rama drewniana, 2- i 4- miejscowe, koszt
      ok 20k funtow wtedy. Reczna robota, podobnie jak wszystkie inne brytyjski. Nawet
      blotniki byly klepane recznie.

      Potem zaszly zmiany: jazda na marce i masowka czesci z USA.

      A jeszcze pozniej to Ford kupil sobie w zamian za tytul rycerski jego CEO

      Ja sie czuje najlepiej w moim Cougarku z dieselkiem.
      • kupa.kazi Re: Vanquish S 13.11.09, 22:03
        yfrog.com/2mastonmj
        • foot_stamps auto sasiada 13.11.09, 22:55
          uhuhu to sie hadziaj zesra hehe! ale to napewno auto sasiada ale zaraz zaraz u sasiada w garazu stoi AMG ciekawe co nasz zawistny przyjaciel tym razem wymysli.
          • kupa.pazi Re: auto sasiada 13.11.09, 23:26
            moj dziadek mowil hehe lej w morde chadziaja zanim zdazy ja otworzyc ,mial racje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka