kupa.kazi 10.11.09, 06:15 Aston Martin V12 hmmmm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kan_z_oz Re: Vanquish S 10.11.09, 07:02 kupa.kazi napisała: > Aston Martin V12 hmmmm Obudz sie...hihihi Kan Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.kazi Re: Vanquish S 10.11.09, 07:05 wlasnie obudzilem sie hehe i spojrzalem Odpowiedz Link Zgłoś
kan_z_oz Re: Vanquish S 10.11.09, 13:24 kupa.kazi napisała: > wlasnie obudzilem sie hehe i spojrzalem Na blekit nieba?? czy astina?? pod garazem?? czy na obrazku?? Kan Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.kazi Re: Vanquish S 13.11.09, 20:23 zdjecie w bagazniku?hehe nie wiesz o czym mowisz,tam zmiesci sie tylko walizka i to nie za duza a zdjecie bagazanika wrzuce hehe Odpowiedz Link Zgłoś
purkacz Re: Vanquish S 13.11.09, 14:28 en.wikipedia.org/wiki/Aston_Martin najlepsze byly do 1965, silniki Forda, rama drewniana, 2- i 4- miejscowe, koszt ok 20k funtow wtedy. Reczna robota, podobnie jak wszystkie inne brytyjski. Nawet blotniki byly klepane recznie. Potem zaszly zmiany: jazda na marce i masowka czesci z USA. A jeszcze pozniej to Ford kupil sobie w zamian za tytul rycerski jego CEO Ja sie czuje najlepiej w moim Cougarku z dieselkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
foot_stamps auto sasiada 13.11.09, 22:55 uhuhu to sie hadziaj zesra hehe! ale to napewno auto sasiada ale zaraz zaraz u sasiada w garazu stoi AMG ciekawe co nasz zawistny przyjaciel tym razem wymysli. Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.pazi Re: auto sasiada 13.11.09, 23:26 moj dziadek mowil hehe lej w morde chadziaja zanim zdazy ja otworzyc ,mial racje Odpowiedz Link Zgłoś