zerka 26.01.04, 14:33 No to nam pan Kwasniewski wyjezdza z litania prosb. Kyrie,elejson.-Bush,elejson.Kyrie,elejson Bush,wysluchaj nas.... A Bush na to: AMEN Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj