starypierdola W sam czas ... 14.10.11, 17:05 ... na to zeby Ci znowu tylek porzadnie wymarzl. No i chyba troche odetchniesz, wdychajac to mrozne powietrze? I akurat skonczyly sie komary! Napisz jak tam bylo w PL SP Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: W sam czas ... 14.10.11, 17:14 starypie... napisał: > Napisz jak tam bylo w PL z dyktom na plecach po Toruniu biegal Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 Starypie... 14.10.11, 21:24 W Polsce bylo super.Zjezdzilem ja cala od Zakopanego po Hel.Ile pieknych nowych domow.Jechalem z Gdanska autostrada do Torunia.Duzo ludzi bogatych piekne samochody.Dziewczyny szczuplutkie.Zadnego pijanego nie widzialem.W pociagach jest czysto i pustawo.Bylem na basenach termalnychw Bukowinie Tatrzanskiej super.Za 30 zloty mozna zjesc juz w Toruniu dobry obiad z dziczyzny Dzik albo sarna.Nie ma to jak Polska.Czulem sie jakw raju.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
starypierdola A na 'scianie wschodniej' byles? 14.10.11, 22:24 Jak byles to jak tam? No wiesz, w koncu ja i s.p. Zupa jestesmy z lomianek Ciekawy SP Odpowiedz Link Zgłoś
fuck_u Re: A na 'scianie wschodniej' byles? 14.10.11, 23:31 on nawet nie wie co to sciana wschodnia zwana sciana placzu !! Odpowiedz Link Zgłoś
rat_canals bruno 15.10.11, 02:01 do torunia to dopiero od paru godzin cq3.utnij.net Odpowiedz Link Zgłoś
dunajec1 Re: szczur - raus !! 15.10.11, 04:53 Bruno, no dobrze,dla Ciebie bylo dobrze, zgoda, a mozesz mi tak teraz powiedziec dla tych srednich czy nizej srednich, mogli by sobie pozwolic tak jak Ty ?Jadac od Zakopanego po Hel, ot , tu zajechac , tam zjesc, czy wyspac sie? Mogli by sobie pozwolic? Mozesz odpowiedziec prosze? Dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 dunajec 15.10.11, 12:55 Przecietny to ma tylko na zarcie ja nie jestem przecietny .30 procent ludzi maw Polsce bardzo dobrze.Niech zyje Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
jutro_przestaje_pic Re: dunajec 15.10.11, 13:20 0.3%, bruniak, to tylepiej jednak zacznij pic jak ja! zobaczysz, cyfry beda okraglejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
nad_oceanem Re: w poznaniu byles bruniak? 15.10.11, 16:51 jutro_przestaje_pic napisał: > o, tu W stanach czy Kanadzie by ich wyebano na bruk, o cccccccco chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 W Poznaniu nie bylem 15.10.11, 18:11 W Kanadzie to by dostali kopa w dupe a nie mieszkanie w kontenerze.Praktyczniew Polsce na bruk ludz sie nie wyrzuca jakw Kanadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 Jutro zaczynam pic 15.10.11, 18:12 Nawiozle liskaczy z Polandi .Cala walizke 23 kilogramy samej gorzaly/ Odpowiedz Link Zgłoś