Dodaj do ulubionych

Znowu ta Kanada

14.10.11, 16:40
Znowu ta Kanada
Obserwuj wątek
    • starypierdola W sam czas ... 14.10.11, 17:05
      ... na to zeby Ci znowu tylek porzadnie wymarzl. smile

      No i chyba troche odetchniesz, wdychajac to mrozne powietrze? I akurat skonczyly sie komary!

      Napisz jak tam bylo w PL
      SP
      • ontarian Re: W sam czas ... 14.10.11, 17:14
        starypie... napisał:

        > Napisz jak tam bylo w PL
        z dyktom na plecach po Toruniu biegal
        • bruno5 Starypie... 14.10.11, 21:24
          W Polsce bylo super.Zjezdzilem ja cala od Zakopanego po Hel.Ile pieknych nowych domow.Jechalem z Gdanska autostrada do Torunia.Duzo ludzi bogatych piekne samochody.Dziewczyny szczuplutkie.Zadnego pijanego nie widzialem.W pociagach jest czysto i pustawo.Bylem na basenach termalnychw Bukowinie Tatrzanskiej super.Za 30 zloty mozna zjesc juz w Toruniu dobry obiad z dziczyzny Dzik albo sarna.Nie ma to jak Polska.Czulem sie jakw raju.Pozdrawiam
          • starypierdola A na 'scianie wschodniej' byles? 14.10.11, 22:24
            Jak byles to jak tam?

            No wiesz, w koncu ja i s.p. Zupa jestesmy z lomianek smile

            Ciekawy SP
            • fuck_u Re: A na 'scianie wschodniej' byles? 14.10.11, 23:31
              on nawet nie wie co to sciana wschodnia zwana sciana placzu !!
          • rat_canals bruno 15.10.11, 02:01
            do torunia to dopiero od paru godzin
            cq3.utnij.net
            • fuck_u Re: szczur - raus !! 15.10.11, 02:51
              .
              • dunajec1 Re: szczur - raus !! 15.10.11, 04:53
                Bruno, no dobrze,dla Ciebie bylo dobrze, zgoda, a mozesz mi tak teraz powiedziec dla tych srednich czy nizej srednich, mogli by sobie pozwolic tak jak Ty ?Jadac od Zakopanego po Hel, ot , tu zajechac , tam zjesc, czy wyspac sie? Mogli by sobie pozwolic? Mozesz odpowiedziec prosze? Dzieki.
                • bruno5 dunajec 15.10.11, 12:55
                  Przecietny to ma tylko na zarcie ja nie jestem przecietny .30 procent ludzi maw Polsce bardzo dobrze.Niech zyje Polska.
                  • jutro_przestaje_pic Re: dunajec 15.10.11, 13:20
                    0.3%, bruniak, to tylepiej jednak zacznij pic jak ja! zobaczysz, cyfry beda okraglejsze.
          • jutro_przestaje_pic w poznaniu byles bruniak? 15.10.11, 13:14
            o, tu
            • nad_oceanem Re: w poznaniu byles bruniak? 15.10.11, 16:51
              jutro_przestaje_pic napisał:

              > o, tu


              W stanach czy Kanadzie by ich wyebano na bruk, o cccccccco chodzi?
              • bruno5 W Poznaniu nie bylem 15.10.11, 18:11
                W Kanadzie to by dostali kopa w dupe a nie mieszkanie w kontenerze.Praktyczniew Polsce na bruk ludz sie nie wyrzuca jakw Kanadzie.
                • bruno5 Jutro zaczynam pic 15.10.11, 18:12
                  Nawiozle liskaczy z Polandi .Cala walizke 23 kilogramy samej gorzaly/
    • jutro_przestaje_pic bruno a lapy myjesz po twardym? 15.10.11, 13:18
      o, tu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka