Dodaj do ulubionych

Lataj LOTem

30.10.04, 19:25
Bilet na nieistniejacy rejs

Z Nowego Dziennika

"O perypetiach Leszka Zygiela z PLL LOT pisalismy przed kilkoma tygodniami.
Okazalo sie, ze sprawa wciaz stoi w miejscu. Pan Leszek poprosil o wyjasnienie
dlaczego sprzedano mu bilet na "nieistniejacy rejs". "Skonczylo sie na tym, ze
biuro linii utrzymuje, ze nie dostalo mojego listu, pomimo, ze mam
potwierdzenie jego odbioru z 30 czerwca tego roku. Zreszta jeszcze raz - tym
razem faksem - wyslalem list miesiac temu. Ja juz po tej firmie niczego nie
oczekuje. Niedlugo wybieramy sie z zona do Polski i na pewno polecimy inna
linia" - stwierdzil Czytelnik."
Obserwuj wątek
    • Gość: Ląg Łikęd Lataj LOTem - rozkładziki rozkładają mnie hehehehe IP: *.dyn.optonline.net 30.10.04, 19:48
      <a href="defiant.lot.pl/lot/schedule.aspx?
      _p=pricing&_sfid=LOT&_clid=356&pos=1010&_pp=schedule&legout=1&origin=NYC&destina
      tion=WAW&outdate=30.10.2004&outtime=&retdate=30.10.2004&rettime=&paxADT=1&paxCHD
      =0&paxINF=0&paxSRC=0&paxYTH=0&cabinClass=Y&ticketPUPC=PL">LOT - Polskie Linie
      Lotnicze</a>

      timetable_winter
    • maniek_the_porcupine wysoki poziom serwisu, hehehe 30.10.04, 22:26
      info.onet.pl/999084,10,item.html
      Pracownicy personelu pokładowego Polskich Linii Lotniczych zapowiadają protest
      przeciwko planowanym zwolnieniom w spółce. We wtorek w samolotach i na lotnisku
      Okęcie będą rozdawać pasażerom ulotki informujące o akcji

      Poinformowała w poniedziałek przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu
      Pokładowego PLL LOT S.A. Elwira Niemiec.

      "Takie działania zarządu mogą spowodować odpływ pasażerów, którzy dotąd byli
      przyzwyczajeni do wysokiego poziomu serwisu, jaki oferowaliśmy na pokładach
      naszych samolotów. Może to również spowodować, że nie będziemy różnić się pod
      tym względem od tanich przewoźników" - mówiła na konferencji prasowej Niemiec.
      • lulu13 Re: wysoki poziom serwisu, hehehe 31.10.04, 01:28
        zwlaszcza na LOCIE ??? to sa kpiny !!! bardziej obskurnej lini nie
        ma ,oo !! sorry jest ! - AEROFLOT made in USRR !! albo jak to sie teraz
        nzaywa ! no moze jeszcze konkurowac - Albanian Trans Tours !!!
        • Gość: ginger Re: wysoki poziom serwisu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 01:43
          Nigdy twoje stopy nie beda na tyle czyste zeby wejsc na poklad
          LOTowskiego Beoinga
    • Gość: Tamtejszy Re: Lataj LOTem IP: *.proxy.aol.com 31.10.04, 04:54
      Jedzcie dorsze...
      Latajcie LOTem...
      • Gość: jajecznical Re: Lataj LOTem IP: *.in-indianap0.sa.earthlink.net 31.10.04, 05:41
        nawet nie wiesz ile tu DORSZ by kosztowal
        cos "podobnego" KOSZTUJE 40 us$ za funt w sklepie
        wiec nie pogardzaj dorszem
        oczywiscie w resteuracji tez mozna zjesc rybe prosto z morza
        lecz to tez kosztuje np. ponad 100US$ za dwa dania
        NIE GARDZ DORSZEM
        • lulu13 Re: Lataj LOTem 31.10.04, 06:46
          ty stary idioto !!!!! 1 lbs [ to jest fachowy jezyk !!! kretynie !!] kosztuje
          w sklepach sieci Pathmark 2.80 $ za 1 lbs ,czyli 8/10 mniej niz ty kretynie
          podajesz !! ,skad ty klikasz stary wariacie ?? z Bulgarii ?? moze tam 1 lbs
          dorsza kosztuje 40 US$ !!! ale nie w Ameryce ! stary osle
          • starypierdola Lulu, co sie tak pienisz??!! 31.10.04, 08:17
            Moze on i nie osiol, tylko pijany??

            SP
          • Gość: jajecznical [...] IP: *.mo-stlouis0.sa.earthlink.net 31.10.04, 08:17
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • filipek.us http://www.google.com/search?q=Beoinga 31.10.04, 01:42
    Gość portalu: ginger napisał(a):

    > Nigdy twoje stopy nie beda na tyle czyste zeby wejsc na poklad
    > LOTowskiego Beoinga

    www.google.com/search?q=Beoinga
    • leb_jak_sklep Trzeba przeleciec sie LOT-em aby oceniac 31.10.04, 01:50
      Matoly nigdy nie lecieli a komentuja. Kazda amerykanska linia siada wzgledem Lotu.
      Jakies byle wydarzonko z biletem i juz szczekaja. Takie rzeczy w tysiacach
      odbywaja sie na codzien w USA. I jeszcze gorsze jak np: stare babcie bez zebow
      latajace jako stewardessy w amerykanskich liniach jak Delta i nie tylko.

      hehehe
      • jajecznical [...] 31.10.04, 03:53
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • leb_jak_sklep Re: Trzeba przeleciec sie LOT-em aby oceniac 31.10.04, 05:00
          jajecznical napisał:

          > latalem kilkakrotnie roznymi liniami
          > i niestety BEDE LATAL LOTEM
          > bo pomimo niskiego poziomu servisu jest i tak wyzszy niz
          > ruska delta czy inny kontinental

          Odpowiedz na poziomie wyzszym nawet od LOT-u. Druga dobra linia to Air New Zealand.
          Czujesz sie jak w domu.
          Bron Boze Qantas. Brod smrod i wiecej niz dziadostwo.
          O kazdej jednej linii amerykanskiej nie bede wspominal bo kazdy wie.
          Na Air NZ mozna zalapac sie z LA do Londynu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka