pati.zop78
31.05.05, 12:50
moj maluch od dwoch miesiecy chodzi do childminderki. nie spisalysmy umowy i
tak sie zastanawiam, ze chyba teraz to zrobie.
czy ktos moglby mi odpowiedziec na kilka pytan? nie pogniewam sie jak mi
wkleicie linka. nie mam zbytnio czasu na wyszukiwarke. o childminderkach bylo
juz strasznie duzo i nie koniecznie na temat.
no wiec
1. czy childminderka moze zrobic sobie 2mies wakacji?
(moja wlasnie wyjezdza za 2 tyg i wraca w polowie sierpnia)
2. jak placi sie za bank holidays?
(ja wlasnie mialam wybor: albo dam jej wolne ale zaplace normalnie albo bedzie
pracowac i zaplace podwojnie)
3. czy place i ile jesli moje dziecko nie przyjdzie bo np. jest chore?
jesli sa jakies ustalone zasady, to moze jest to opisane na jakiejs stronie,
jesli nie, napiszcie jak jest w waszym przypadku.
z gory dzieki