Dodaj do ulubionych

Childminder

31.05.05, 12:50
moj maluch od dwoch miesiecy chodzi do childminderki. nie spisalysmy umowy i
tak sie zastanawiam, ze chyba teraz to zrobie.
czy ktos moglby mi odpowiedziec na kilka pytan? nie pogniewam sie jak mi
wkleicie linka. nie mam zbytnio czasu na wyszukiwarke. o childminderkach bylo
juz strasznie duzo i nie koniecznie na temat.
no wiec
1. czy childminderka moze zrobic sobie 2mies wakacji?
(moja wlasnie wyjezdza za 2 tyg i wraca w polowie sierpnia)
2. jak placi sie za bank holidays?
(ja wlasnie mialam wybor: albo dam jej wolne ale zaplace normalnie albo bedzie
pracowac i zaplace podwojnie)
3. czy place i ile jesli moje dziecko nie przyjdzie bo np. jest chore?
jesli sa jakies ustalone zasady, to moze jest to opisane na jakiejs stronie,
jesli nie, napiszcie jak jest w waszym przypadku.
z gory dzieki
Obserwuj wątek
    • jagienkaa Re: Childminder 31.05.05, 12:57
      Ja miałam podpisany kontrakt z childminderką, oficjalny z NCMA. Wszystko tam
      jest opisane, ile można wziąc wakacji, jaki czas 'notice' was obowiązuje itp.
      Do 4 tygodni zdaje się możne childminder wziąć (ale to na pewno Kinga będzie
      dokładnie wiedzieć).
      Za bank holidays faktycznie miałam w kontrakcie że childminder nie pracuje a
      jak już to miała stawkę większą o 50 pensów.
      Gdy Twoje dziecko jest chore musisz zapłacić, ale nie płacisz gdy ona jest
      chora i twoje dziecko nie może przyjść.
      Ja miałam tyle problemów z childminderką że zrezygnowałam.
    • jagienkaa Re: Childminder 31.05.05, 13:15
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=591&w=16880964&a=16880964
      • pati.zop78 Re: Childminder 31.05.05, 13:41
        wielkie dzieki Jagienko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka