Dodaj do ulubionych

rzeczy od których robi się niedobrze

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 00:01
tom hanks i wszystkie z nim filmy
Obserwuj wątek
    • Gość: jr Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: 203.129.132.* 31.10.02, 00:16
      Gość portalu: dorota napisał(a):

      > tom hanks i wszystkie z nim filmy

      sluchac starych marudzacych panien - jak dorota!! hahaha

    • luiza-w-ogrodzie Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 01:08
      czytanie Dostojewskiego przed randka
      tluste wlosy, szczegolnie te zaczesane w poprzek lysiny
      swiezy owoc mango
      karaluchy pod stolami w eleganckim lokalu
      widok mojej szefowej nadciagajacej z zacisnietymi usteczkami
      kawa
      rozmyslanie nad sensem polityki swiatowej
      poparzenie przez zeglarza portugalskiego*
      kopulacja kotow
      randka z bylym wielbicielem, ktory postarzal sie o 40 kg

      ..teraz Wasza kolej


      */zeglarz portugalski to rodzaj meduzy, zwanej tez swojsko blue bottle

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie
    • Gość: student Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.ipt.aol.com 31.10.02, 01:12
      1. nawiazujac do watku o wizach: stanie w kolejce na Pieknej i oczekiwanie na
      rozmowe z Konsulem w sprawie wizy...*

      * nigdy tego nie przezylem i jakos sie tutaj znalazlem w tym raju


      2. czytanie co poniektorych wypocin Polonii Amerykanskiej... tu i owdzie
      europejskiej

      bastard

    • Gość: jot-23 Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.dyn.optonline.net 31.10.02, 01:48
      Gość portalu: dorota napisał(a):

      > tom hanks i wszystkie z nim filmy

      mialem juz odpisac, ale przeszedlem przez odpowiedzi (ehh...zgaduj zgadula) i
      mi sie niedobrze zrobilo.
      • luiza-w-ogrodzie jot-23 31.10.02, 01:51
        Kloss, nie badz taki, powiedz od czego robi sie Tobie niedobrze, zebysmy mogli
        poznac Twoje slabe strony...
        • jajecznica1 robi sie niedobrze ??? 31.10.02, 01:59
          kiedy ktos pisze z IP - warszawa [dorota] i ryja wpycha na forum polonia !!!
          jak by nie miala w Zyciu Warszawy malo miejscowych tematow o mafii
          pruszkowskiej !! co z ciebie za polonia ??? czego tu szukasz ?? - guza ?? a
          moze ty ciotka Apolonia ???
          • Gość: jot-23 Re: robi sie niedobrze ??? IP: *.dyn.optonline.net 31.10.02, 02:08
            jajecznica1 napisał:

            > kiedy ktos pisze z IP - warszawa [dorota] i ryja wpycha na forum polonia !!!
            > jak by nie miala w Zyciu Warszawy malo miejscowych tematow o mafii
            > pruszkowskiej !! co z ciebie za polonia ??? czego tu szukasz ?? - guza ?? a
            > moze ty ciotka Apolonia ???

            nie zapominaj o tym harvardzie, dorota ma do polonii stosunek sentymentalny.
            moglaby nam kiedy odpowiedziec...jak to bylo z tym powrotem...moze kiedy znowu
            wyemigruje?
    • roseanne Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 02:02
      toma akurat lubiesmile

      brzydzi mnie odglos ssaka elektrycznego ,takiego jak u dentysty badz na
      oddziale szpitalnym
      • ozpol Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 02:07
        cieple mleko w bitym w to jajkiem - jako ze mam wstret do mlecznych kozuchow to
        doprowadzalo mnie do totalnej paniki
        Na powaznie - historie o gwaltach, napady na bezbronnych ludzi i gloryfikacja
        narkotykow.
        • Gość: Zonder Re: rzeczy od których robi sie˛ niedobrze IP: *.sympatico.ca 31.10.02, 03:17
          A co myslisz OZPOL o tym: Rough Anal Sex with no Condom at the Dying
          Moments of your Dance Party in Sidni Trejler Park, eh?
          • Gość: jr Re:witam gadule... IP: 203.129.132.* 31.10.02, 03:41
            Gość portalu: Zonder napisał(a):

            > A co myslisz OZPOL o tym: Rough Anal Sex with no Condom at the Dying
            > Moments of your Dance Party in Sidni Trejler Park, eh?

            hello pryszczaty ryju!
            jak to sie stalo ze zmienilas ksywke??? inna nazwa nie zmieni faktu ze morde
            masz jak niewybuch. a... tak na marginesie to nie moglem spac ostatniej nocy bo
            w snie ukazywala mnie sie jakas psia morda! zgadnij kogo... twoja!!! pis ci
            morde lizal, a wszy porosnieta dupe gryzly!!! HAHAAH
    • lolo27 Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 03:59
      <>Forum Polonia.
      • ozpol I ty jestes z jednych z powodow 31.10.02, 05:20
        lolo27 napisała:

        > <>Forum Polonia.

        Plujesz a sam jestes spluwaczka i takim zostaniesz jak i ten pies
        niedorozwiniety z sympatico.ca - znajcie sobie lepsza ochronke dla bezdomnych
        zwierzakow bo Was na mydlo nie dlugo przerobia
        • Gość: gadula Re: I ty jestes jednym z powodow IP: *.sympatico.ca 31.10.02, 06:04
          Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic
          teTwoje bzdety (kroniki) ...

          Miedzy trejlerem a dope-dilerem!
          • ozpol Do budy szczekaczko do budy 31.10.02, 06:07
            Gość portalu: gadula napisał(a):

            > Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic
            > teTwoje bzdety (kroniki) ...
            >
            > Miedzy trejlerem a dope-dilerem!
          • Gość: jr Re: gadula szuka przyjaciol IP: 203.129.132.* 31.10.02, 06:56
            Gość portalu: gadula napisał(a):

            > Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic
            > teTwoje bzdety (kroniki) ...
            >
            > Miedzy trejlerem a dope-dilerem!

            hej szczurza mordo! jesli chcesz znalezc przyjaciol to idz na FORUM DEBILU juz
            Ci to mowilem 2 razy!!! uszy umyj i wypierdalaj!!!
    • Gość: mysz Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.ab.hsia.telus.net 31.10.02, 06:15
      Czytanie statystyk.
    • jajecznical Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 07:10
      Gość portalu: dorota napisał(a):

      > tom hanks i wszystkie z nim filmy

      bardzo sluszne spostrzezenie
      na sama mysl ..............
      • isteri Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 11:39
        Niedawno moj maz jedzac hot pot z psa wylowil ogonek nieszczesnika i konsumowal
        go jak spaghetti, na samo wspomnienie.......
    • Gość: dorota Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 13:27
      też:
      szukać i nie móc znaleźć
      spieszyć się
      breakfast business meeting
      forumowi archeologowie
    • Gość: Mia Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.02, 13:49
      Uwielbiam filmy z Thomem Hanks i swieze owoce mango

      niedobrze mi sie robi gdy widze tluszcz plywajacy w zupie,
      niedobrze mi sie robi gdy widze jak moja rodzina w czasie wizyty w Polsce
      zajada sie czarnina
      nidobrze mi sie robi, gdy czytam niektore prymitywne wyglaszanie swoich
      pogladow na forum

      • Gość: marcee Re: bezapelacyjnie Luizka IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 10:57
        jak czytam na forum polonia Luize ktora gryzmoli o lekturze dostojewskiego i to
        przed randka ?????

        slowo daje ze przed randka robi sie zupelnie inne rzeczy niz czytanie
        dostojewskiego, co to za pierdola????????

        • guajazyl Re: bezapelacyjnie Luizka 01.11.02, 12:27
          Sadzac po poziomie Twoich wypowiedzi to robisz te "inne rzeczy" nie tylko
          przed randka... robisz je raczej 23 godziny na dobe (jedna godzina na randke)
        • Gość: gadula Re: bezapelacyjnie Luizka IP: *.sympatico.ca 01.11.02, 14:05
          Na mnie tez ona dziala dosc wymiotnie! Dzienniki OZPOL-a byly rownie
          zajebiscie wymiotne ... nic dziwnego, ze sie lubia!
    • Gość: --Michal Mnie sie tylko robi niedobrze ... IP: *.tiaa-cref.org 31.10.02, 16:00
      ... od cieplej ruskiej wodki i jak jest wiecej niz 7 (przedzial domkniety) w
      skali tez mi sie robi niedobrze i sadze ze w tym ustrojstwie

      lifesci.arc.nasa.gov/cgbr/20g_centrifuge.html
      to by mi bylo niedobrze jak chuj.
    • Gość: dorota i także kac oraz wiersze Larkina, błeee... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 11:58
      I to paskudny kac, np. po Southern Comfort, lub brandy. Bo, powiedzmy,kac po
      dżinie jest kacem, który można degustować, jak np. gorzką czekoladę.
      Przeżywanie go stanowi pewną przyjemność, jest jak chandry jesienne, przykre
      gdy trwają, mijając dają uczucie uwolnienia od czegoś, niewiadomo właściwie
      czego. Kac jest więc świetny po kacu. Czego nie można powiedzieć o wierszach
      Larkina, które świetne nie są nigdy, przed po ani w trakcie.
    • Gość: marcee Re: z wierszy jeszcze IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 15:20
      ewa lipska

    • Gość: dorota też product downgrades IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 20:41
      aby uzyskać dostęp do rynku masowego.
      Dotyczy też osobowości np. od czyszczenia demonów do łubu dubu prezes
      pierdolonego klubu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka