Gość: dorota IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 00:01 tom hanks i wszystkie z nim filmy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jr Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: 203.129.132.* 31.10.02, 00:16 Gość portalu: dorota napisał(a): > tom hanks i wszystkie z nim filmy sluchac starych marudzacych panien - jak dorota!! hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 01:08 czytanie Dostojewskiego przed randka tluste wlosy, szczegolnie te zaczesane w poprzek lysiny swiezy owoc mango karaluchy pod stolami w eleganckim lokalu widok mojej szefowej nadciagajacej z zacisnietymi usteczkami kawa rozmyslanie nad sensem polityki swiatowej poparzenie przez zeglarza portugalskiego* kopulacja kotow randka z bylym wielbicielem, ktory postarzal sie o 40 kg ..teraz Wasza kolej */zeglarz portugalski to rodzaj meduzy, zwanej tez swojsko blue bottle Pozdrawiam Luiza-w-Ogrodzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.ipt.aol.com 31.10.02, 01:12 1. nawiazujac do watku o wizach: stanie w kolejce na Pieknej i oczekiwanie na rozmowe z Konsulem w sprawie wizy...* * nigdy tego nie przezylem i jakos sie tutaj znalazlem w tym raju 2. czytanie co poniektorych wypocin Polonii Amerykanskiej... tu i owdzie europejskiej bastard Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot-23 Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.dyn.optonline.net 31.10.02, 01:48 Gość portalu: dorota napisał(a): > tom hanks i wszystkie z nim filmy mialem juz odpisac, ale przeszedlem przez odpowiedzi (ehh...zgaduj zgadula) i mi sie niedobrze zrobilo. Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie jot-23 31.10.02, 01:51 Kloss, nie badz taki, powiedz od czego robi sie Tobie niedobrze, zebysmy mogli poznac Twoje slabe strony... Odpowiedz Link Zgłoś
jajecznica1 robi sie niedobrze ??? 31.10.02, 01:59 kiedy ktos pisze z IP - warszawa [dorota] i ryja wpycha na forum polonia !!! jak by nie miala w Zyciu Warszawy malo miejscowych tematow o mafii pruszkowskiej !! co z ciebie za polonia ??? czego tu szukasz ?? - guza ?? a moze ty ciotka Apolonia ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot-23 Re: robi sie niedobrze ??? IP: *.dyn.optonline.net 31.10.02, 02:08 jajecznica1 napisał: > kiedy ktos pisze z IP - warszawa [dorota] i ryja wpycha na forum polonia !!! > jak by nie miala w Zyciu Warszawy malo miejscowych tematow o mafii > pruszkowskiej !! co z ciebie za polonia ??? czego tu szukasz ?? - guza ?? a > moze ty ciotka Apolonia ??? nie zapominaj o tym harvardzie, dorota ma do polonii stosunek sentymentalny. moglaby nam kiedy odpowiedziec...jak to bylo z tym powrotem...moze kiedy znowu wyemigruje? Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 02:02 toma akurat lubie brzydzi mnie odglos ssaka elektrycznego ,takiego jak u dentysty badz na oddziale szpitalnym Odpowiedz Link Zgłoś
ozpol Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 02:07 cieple mleko w bitym w to jajkiem - jako ze mam wstret do mlecznych kozuchow to doprowadzalo mnie do totalnej paniki Na powaznie - historie o gwaltach, napady na bezbronnych ludzi i gloryfikacja narkotykow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zonder Re: rzeczy od których robi sie˛ niedobrze IP: *.sympatico.ca 31.10.02, 03:17 A co myslisz OZPOL o tym: Rough Anal Sex with no Condom at the Dying Moments of your Dance Party in Sidni Trejler Park, eh? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jr Re:witam gadule... IP: 203.129.132.* 31.10.02, 03:41 Gość portalu: Zonder napisał(a): > A co myslisz OZPOL o tym: Rough Anal Sex with no Condom at the Dying > Moments of your Dance Party in Sidni Trejler Park, eh? hello pryszczaty ryju! jak to sie stalo ze zmienilas ksywke??? inna nazwa nie zmieni faktu ze morde masz jak niewybuch. a... tak na marginesie to nie moglem spac ostatniej nocy bo w snie ukazywala mnie sie jakas psia morda! zgadnij kogo... twoja!!! pis ci morde lizal, a wszy porosnieta dupe gryzly!!! HAHAAH Odpowiedz Link Zgłoś
lolo27 Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 03:59 <>Forum Polonia. Odpowiedz Link Zgłoś
ozpol I ty jestes z jednych z powodow 31.10.02, 05:20 lolo27 napisała: > <>Forum Polonia. Plujesz a sam jestes spluwaczka i takim zostaniesz jak i ten pies niedorozwiniety z sympatico.ca - znajcie sobie lepsza ochronke dla bezdomnych zwierzakow bo Was na mydlo nie dlugo przerobia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: I ty jestes jednym z powodow IP: *.sympatico.ca 31.10.02, 06:04 Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic teTwoje bzdety (kroniki) ... Miedzy trejlerem a dope-dilerem! Odpowiedz Link Zgłoś
ozpol Do budy szczekaczko do budy 31.10.02, 06:07 Gość portalu: gadula napisał(a): > Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic > teTwoje bzdety (kroniki) ... > > Miedzy trejlerem a dope-dilerem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jr Re: gadula szuka przyjaciol IP: 203.129.132.* 31.10.02, 06:56 Gość portalu: gadula napisał(a): > Zostaw Lola w spokoju, bo to rowny gosc! Nie kazdy musi od razu lubic > teTwoje bzdety (kroniki) ... > > Miedzy trejlerem a dope-dilerem! hej szczurza mordo! jesli chcesz znalezc przyjaciol to idz na FORUM DEBILU juz Ci to mowilem 2 razy!!! uszy umyj i wypierdalaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysz Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.ab.hsia.telus.net 31.10.02, 06:15 Czytanie statystyk. Odpowiedz Link Zgłoś
jajecznical Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 07:10 Gość portalu: dorota napisał(a): > tom hanks i wszystkie z nim filmy bardzo sluszne spostrzezenie na sama mysl .............. Odpowiedz Link Zgłoś
isteri Re: rzeczy od których robi się niedobrze 31.10.02, 11:39 Niedawno moj maz jedzac hot pot z psa wylowil ogonek nieszczesnika i konsumowal go jak spaghetti, na samo wspomnienie....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 13:27 też: szukać i nie móc znaleźć spieszyć się breakfast business meeting forumowi archeologowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mia Re: rzeczy od których robi się niedobrze IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.02, 13:49 Uwielbiam filmy z Thomem Hanks i swieze owoce mango niedobrze mi sie robi gdy widze tluszcz plywajacy w zupie, niedobrze mi sie robi gdy widze jak moja rodzina w czasie wizyty w Polsce zajada sie czarnina nidobrze mi sie robi, gdy czytam niektore prymitywne wyglaszanie swoich pogladow na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: bezapelacyjnie Luizka IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 10:57 jak czytam na forum polonia Luize ktora gryzmoli o lekturze dostojewskiego i to przed randka ????? slowo daje ze przed randka robi sie zupelnie inne rzeczy niz czytanie dostojewskiego, co to za pierdola???????? Odpowiedz Link Zgłoś
guajazyl Re: bezapelacyjnie Luizka 01.11.02, 12:27 Sadzac po poziomie Twoich wypowiedzi to robisz te "inne rzeczy" nie tylko przed randka... robisz je raczej 23 godziny na dobe (jedna godzina na randke) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: bezapelacyjnie Luizka IP: *.sympatico.ca 01.11.02, 14:05 Na mnie tez ona dziala dosc wymiotnie! Dzienniki OZPOL-a byly rownie zajebiscie wymiotne ... nic dziwnego, ze sie lubia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: --Michal Mnie sie tylko robi niedobrze ... IP: *.tiaa-cref.org 31.10.02, 16:00 ... od cieplej ruskiej wodki i jak jest wiecej niz 7 (przedzial domkniety) w skali tez mi sie robi niedobrze i sadze ze w tym ustrojstwie lifesci.arc.nasa.gov/cgbr/20g_centrifuge.html to by mi bylo niedobrze jak chuj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota i także kac oraz wiersze Larkina, błeee... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 11:58 I to paskudny kac, np. po Southern Comfort, lub brandy. Bo, powiedzmy,kac po dżinie jest kacem, który można degustować, jak np. gorzką czekoladę. Przeżywanie go stanowi pewną przyjemność, jest jak chandry jesienne, przykre gdy trwają, mijając dają uczucie uwolnienia od czegoś, niewiadomo właściwie czego. Kac jest więc świetny po kacu. Czego nie można powiedzieć o wierszach Larkina, które świetne nie są nigdy, przed po ani w trakcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: z wierszy jeszcze IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 15:20 ewa lipska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota też product downgrades IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 20:41 aby uzyskać dostęp do rynku masowego. Dotyczy też osobowości np. od czyszczenia demonów do łubu dubu prezes pierdolonego klubu. Odpowiedz Link Zgłoś