Dodaj do ulubionych

Australia - narty!

IP: *.sympatico.ca 05.11.02, 03:04
Czy sa tam dobre warunki do nart? Pytam sie ze szczerej ciekawosci ...
Obserwuj wątek
    • _cyce_aniutka Re: Australia - narty! 05.11.02, 03:05
      Gość portalu: gadula napisał(a):

      > Czy sa tam dobre warunki do nart? Pytam sie ze szczerej ciekawosci ...

      maja super wyciagi/ w torbie kangura.
    • luiza-w-ogrodzie Re: Australia - narty! 06.11.02, 00:50
      Zajrzyj na wyszukiwarki - najwieksze osrodki narciarskie to Perisher,
      Jindabyne, Thredbo, Mt Hotham.

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie
      • wizard-of-ozpol Re: Australia - narty! 06.11.02, 03:53
        luiza-w-ogrodzie napisała:

        > Zajrzyj na wyszukiwarki - najwieksze osrodki narciarskie to Perisher,
        > Jindabyne, Thredbo, Mt Hotham.
        >
        > Pozdrawiam
        > Luiza-w-Ogrodzie


        nie podlizuj sie luizka.
    • lolo27 Re: Australia - narty! 06.11.02, 01:07
      <>Cudowne warunki narciarskie.
      • luiza-w-ogrodzie Re: Australia - narty! 06.11.02, 01:18
        lolo27 napisała:

        > <>Cudowne warunki narciarskie

        ...ale tylko od lipca do wrzesnia!
        • Gość: gadula Re: Australia - narty! IP: *.sympatico.ca 06.11.02, 03:50
          A co sadzisz o odrodku w Woomera? Warto tam wpasc?
          • ozpol Jesli potrafisz slizgac sie po piasku.. 06.11.02, 03:54
            Gość portalu: gadula napisał(a):

            > A co sadzisz o odrodku w Woomera? Warto tam wpasc?

            ale sadze ze lepiej to robisz na dupie. Prymityw jestes i tylko szczekac
            potrafisz, biedaku wegetujacy w Kanadzie. Prozak i kremik na tradzik i do
            lozeczka jesli takowe masz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka