Gość: gadula IP: *.sympatico.ca 05.11.02, 03:04 Czy sa tam dobre warunki do nart? Pytam sie ze szczerej ciekawosci ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
_cyce_aniutka Re: Australia - narty! 05.11.02, 03:05 Gość portalu: gadula napisał(a): > Czy sa tam dobre warunki do nart? Pytam sie ze szczerej ciekawosci ... maja super wyciagi/ w torbie kangura. Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Australia - narty! 06.11.02, 00:50 Zajrzyj na wyszukiwarki - najwieksze osrodki narciarskie to Perisher, Jindabyne, Thredbo, Mt Hotham. Pozdrawiam Luiza-w-Ogrodzie Odpowiedz Link Zgłoś
wizard-of-ozpol Re: Australia - narty! 06.11.02, 03:53 luiza-w-ogrodzie napisała: > Zajrzyj na wyszukiwarki - najwieksze osrodki narciarskie to Perisher, > Jindabyne, Thredbo, Mt Hotham. > > Pozdrawiam > Luiza-w-Ogrodzie nie podlizuj sie luizka. Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Australia - narty! 06.11.02, 01:18 lolo27 napisała: > <>Cudowne warunki narciarskie ...ale tylko od lipca do wrzesnia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: Australia - narty! IP: *.sympatico.ca 06.11.02, 03:50 A co sadzisz o odrodku w Woomera? Warto tam wpasc? Odpowiedz Link Zgłoś
ozpol Jesli potrafisz slizgac sie po piasku.. 06.11.02, 03:54 Gość portalu: gadula napisał(a): > A co sadzisz o odrodku w Woomera? Warto tam wpasc? ale sadze ze lepiej to robisz na dupie. Prymityw jestes i tylko szczekac potrafisz, biedaku wegetujacy w Kanadzie. Prozak i kremik na tradzik i do lozeczka jesli takowe masz. Odpowiedz Link Zgłoś