Dodaj do ulubionych

Hamburg-starajace sie

01.09.06, 14:38
No wlasnie,byl wczesniej temat mamy z HH a sa tutaj jakies starajace sie?Ja
mieszkam tu od miesiaca a maz juz dosyc dlugo i wlasnie zaczelismy powazne
starania o dzidzie.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • margo35 Re: Hamburg-starajace sie 01.09.06, 23:05
      Nam sie juz udalo (synio za tydzien konczy 9 miesiecy -efekt podrozy poslubnej
      hi hi). Zycze powodzenia w staraniach i pozdrawiam z Hamburga!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka