babajagaa 01.09.06, 14:38 No wlasnie,byl wczesniej temat mamy z HH a sa tutaj jakies starajace sie?Ja mieszkam tu od miesiaca a maz juz dosyc dlugo i wlasnie zaczelismy powazne starania o dzidzie.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
margo35 Re: Hamburg-starajace sie 01.09.06, 23:05 Nam sie juz udalo (synio za tydzien konczy 9 miesiecy -efekt podrozy poslubnej hi hi). Zycze powodzenia w staraniach i pozdrawiam z Hamburga! Odpowiedz Link Zgłoś