03.11.06, 22:45
od ilu lat mozna jezdzic autem i jak to jest z wejsciem do knajp po 22-drugiej
jednym slowem kiedy u nich jest sie pelnoletnim.
za info dziekuje
Obserwuj wątek
    • peerelski Re: Australia 03.11.06, 23:05
      jak jestes straight to od 18, a jak gay to od 16, a nawet wczesniej
      • kan_z_oz Re: Australia 04.11.06, 06:52
        Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat aby
        wchodzić do pubów.

        Kan
        • jp.hi Re: Australia 04.11.06, 07:55
          kan_z_oz napisała:

          > Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat aby
          > wchodzić do pubów.

          16.9 miesiecy to prawie 17 miesiecy, no powiedzmy od 1.5 roku smile
          Wczesnie u Was zaczynaja smile
          • kan_z_oz Re: Australia 05.11.06, 10:12
            jp.hi napisał:

            > kan_z_oz napisała:
            >
            > > Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat ab
            > y
            > > wchodzić do pubów.
            >
            > 16.9 miesiecy to prawie 17 miesiecy, no powiedzmy od 1.5 roku smile
            > Wczesnie u Was zaczynaja smile

            ODP: jp.hi - 16 lat i 9 miesięcy, czy brzmi lepiej?

            Kan
            • ontarian pewna jestes kan? 06.11.06, 17:21
              kan_z_oz napisała:

              > ODP: jp.hi - 16 lat i 9 miesięcy, czy brzmi lepiej?
              a nie 16 lat, 9 miesiecy, dwa tygodnie i trzy i pol dnia?
              • kan_z_oz Re: pewna jestes kan? 07.11.06, 05:28
                Ontarian/VIP-1 napisał;
                > a nie 16 lat, 9 miesiecy, dwa tygodnie i trzy i pol dnia?

                ODP: I na co było VIP-1 otwieranie tego całego "klubu męskiego"?pogruchało by
                się teraz z ciotkami forumowymi?

                Pozdrawiam
                Kan
                • ontarian Re: pewna jestes kan? 07.11.06, 15:32
                  wystarczy, ze w krypcie sobie gruchacie, hehe
                  poza tym, to ja nic nie otwieralem
    • zorbathegreek Re: Australia 10.11.06, 05:49
      Samochodem mozna w Australii jezdzic od poczecia az nawet i posmiertnie, np. na
      cmentarz. Knajpy sa w krajach purytanskich zamykane o zmroku, wiec no problem!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka