jasia37 03.11.06, 22:45 od ilu lat mozna jezdzic autem i jak to jest z wejsciem do knajp po 22-drugiej jednym slowem kiedy u nich jest sie pelnoletnim. za info dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peerelski Re: Australia 03.11.06, 23:05 jak jestes straight to od 18, a jak gay to od 16, a nawet wczesniej Odpowiedz Link Zgłoś
kan_z_oz Re: Australia 04.11.06, 06:52 Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat aby wchodzić do pubów. Kan Odpowiedz Link Zgłoś
jp.hi Re: Australia 04.11.06, 07:55 kan_z_oz napisała: > Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat aby > wchodzić do pubów. 16.9 miesiecy to prawie 17 miesiecy, no powiedzmy od 1.5 roku Wczesnie u Was zaczynaja Odpowiedz Link Zgłoś
kan_z_oz Re: Australia 05.11.06, 10:12 jp.hi napisał: > kan_z_oz napisała: > > > Od 16.9 miesięcy jestes pełnoletnia do jeźdzenia samochodem. Od 18 lat ab > y > > wchodzić do pubów. > > 16.9 miesiecy to prawie 17 miesiecy, no powiedzmy od 1.5 roku > Wczesnie u Was zaczynaja ODP: jp.hi - 16 lat i 9 miesięcy, czy brzmi lepiej? Kan Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian pewna jestes kan? 06.11.06, 17:21 kan_z_oz napisała: > ODP: jp.hi - 16 lat i 9 miesięcy, czy brzmi lepiej? a nie 16 lat, 9 miesiecy, dwa tygodnie i trzy i pol dnia? Odpowiedz Link Zgłoś
kan_z_oz Re: pewna jestes kan? 07.11.06, 05:28 Ontarian/VIP-1 napisał; > a nie 16 lat, 9 miesiecy, dwa tygodnie i trzy i pol dnia? ODP: I na co było VIP-1 otwieranie tego całego "klubu męskiego"?pogruchało by się teraz z ciotkami forumowymi? Pozdrawiam Kan Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: pewna jestes kan? 07.11.06, 15:32 wystarczy, ze w krypcie sobie gruchacie, hehe poza tym, to ja nic nie otwieralem Odpowiedz Link Zgłoś
zorbathegreek Re: Australia 10.11.06, 05:49 Samochodem mozna w Australii jezdzic od poczecia az nawet i posmiertnie, np. na cmentarz. Knajpy sa w krajach purytanskich zamykane o zmroku, wiec no problem! Odpowiedz Link Zgłoś