michna2
19.06.03, 19:54
Witajcie !!!
Zastanawiam sie jak Wy zaczynaliście w nowych miejscach,daleko od domu i
rodziny? Co Wami kierowało wyjeżdzając w odległe zakątki Świata?
Mieszkamy z mężem i półrocznym Filipkiem niedaleko Poznania i wiele razy
rozmawialiśmy na temat życia gdzieś poza Polską.Z jednej strony bardzo byśmy
chcieli spróbować,ale z drugiej ogarnia nas strach.Zostawić wszystko i
wszystkich za sobą i ruszać,ale jeśli nie damu rady? Co,jeśli sie nie
powiedzie?? No i jak sie zachaczyć w dobrej pracy,tak aby stać nas było na co
najmniej takie skromne życie jak tutaj u nas ??
No i jeśli juz zdecydujemy,to gdzie uderzać? Jaki kraj? Jakie miasto ?
Dziewczyny,pomóżcie!
Napiszcie jak zaczynaliście,wyjechaliście sami,czy z dziećmi? Mieliście pracę
i jakiś kącik,czy jechaliście na ślepo ????
Pozdrawiam serdecznie
Ivona