Dodaj do ulubionych

Do;Z Kanady (prosba)

IP: *.vf.shawcable.net 01.07.01, 19:48
Przeczytalam ze sponsorowales kogos z rodziny.Czy bylbys uprzejmy skontaktowac
sie ze mna ? Mam kilka pytan w tej sprawie.Dzieki
Grace
majeka@home.com
Obserwuj wątek
    • Gość: Z Kanady Re: Do;Z Kanady (prosba) IP: 204.50.249.* 03.07.01, 00:20
      Hey Grace, wyslalem Ci email, ale wrocil z bledem. Napisz do mnie i powiedz co
      chcialabys wiedziec. Moj email, MR_LB@HOTMAIL.COM

      Pozdrawiam, LB

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka