Dodaj do ulubionych

Auta bez cla

IP: *.152.164.129.Dial1.NewYork1.Level3.net 25.12.01, 03:00
Nastepna akcja mordowania polskiej wytworczosci i zwiekszania bezrobocia w
kraju. Podczas gdy inni nie nosza sie z zamiarem zniesienia bariery celnej my
odslaniamy sie na nadwyzki towarowe i zlom z reszty swiata.

Koniec z cłem za sprowadzane auta produkowane w krajach Unii Europejskiej,
Europy Środkowo-Wschodniej, Turcji i Izraela oraz Wysp Owczych. Przestaje też
obowiązywać zakaz sprowadzania samochodów starszych niż 10-letnie.

Wszystko od nowego roku.

Kilka miesięcy temu Ministerstwo Finansów zakazało sprowadzania zniszczonych
aut na lawetach. Na tym mieli zyskali krajowi producenci samochodów.

Zniesienie zakazu sprowadzania do Polski samochodów starszych niż 10-letnie
ułatwi życie kolekcjonerom. Kłopoty mieli ci, którzy po wejściu w życie zakazu
chcieli zakupić auta z lat 60.

Zarówno przedstawiciele producentów, jak i Polska Izba Motoryzacji, są przeciw
sprowadzaniu używanych pojazdów. Przedstawiciele tej ostatniej twierdzą, że co
czwarty sprowadzony samochód nie powinien być w ogóle zarejestrowany, a u 60
proc. stwierdzono wady poważnie zagrażające bezpieczeństwu na drodze!!!

Zniesienie cel nie jest wzajemne tzn np ze UE czy Izrael utrzymaja bariery
zaporowe na polskie samochody.
Obserwuj wątek
    • Gość: u92 Re: Auta bez cla IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.01, 11:42
      Proces niszczenia Polskiej motorozacji trwa juz ponad 40 lat,jeszcze w ramach
      RWPG konsekwetnie likwidowano mysl autorska wielu konstruktorow ( z wiezieniem
      ich wlacznie),wiec czego mozna oczekiwac???.Wiadomo-tradycja zobowiazuje.
      Po co nam zdolni konstruktorzy?-tylko zamieszanie robia!.Wyslac ich za
      granice ,niech ratuja inne rynki pracy!Po co w Polsce ma byc dobrze, liczy sie
      wlasna kieszen a reszta niech sie martwi-skad my to znamy?
      Od nowa po staremu-smutne,bezmyslnosc ludzka nie zna granic!!!

      Ps.malarz :Z jakich zrodel masz ta informacje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka