Dodaj do ulubionych

Graham Norton rules!! :-)

IP: 194.203.201.* 22.01.02, 14:06
To tak w odpowiedzi na rozne homofobiczne teksty rozmaitych osobnikow o "zapedalonej
Anglii", itp, itd...

Osobiscie bardzo lubie "So Graham Norton" i wydaje mi sie, ze jest to jeden z lepszych
programow w angielskiej TV (zreszta chyba nie tylko ja tak uwazam bo przez ostatnie
dwa lata jest obsypywany nagrodami). Fajnie, ze w tej staroswieckiej Anglii (tak, tak -
mimo powszechnej niby tolerancji duzo ludzi w tym kraju jeszcze zaslania oczy malym
dzieciom jak sie para caluje na ekranie i rumieni sie na dzwiek slowa seks) moga sie
pojawic takie odwazne programy ktore nie sa do konca PC (niektore dowcipy Grahama
ocieraja sie o "publiczna zniewage").

I wlasnie to, ze koles ten jest gejem (i sie z tym nie kryje) dodaje programowi
oryginalnosci!!! Moze tez dzieki temu humor jest swiezy i bezkompromisowy. Mozliwe
zreszta, ze po pewnym czasie stanie sie nudny ale jak na razie ciagle ogladam!

A co myslicie wy?
Obserwuj wątek
    • esther Re: Graham Norton rules!! :-) 22.01.02, 14:34
      Gość portalu: ds napisał(a):

> To tak w odpowiedzi na rozne homofobiczne teksty rozmaitych osobnikow o "zapeda
      > lonej
      > Anglii", itp, itd...
      >
      > Osobiscie bardzo lubie "So Graham Norton" i wydaje mi sie, ze jest to jeden z l
      > epszych
      > programow w angielskiej TV (zreszta chyba nie tylko ja tak uwazam bo przez osta
      > tnie
      > dwa lata jest obsypywany nagrodami). Fajnie, ze w tej staroswieckiej Anglii (ta
      > k, tak -
      > mimo powszechnej niby tolerancji duzo ludzi w tym kraju jeszcze zaslania oczy m
      > alym
      > dzieciom jak sie para caluje na ekranie i rumieni sie na dzwiek slowa seks) mog
      > a sie
      > pojawic takie odwazne programy ktore nie sa do konca PC (niektore dowcipy Graha
      > ma
      > ocieraja sie o "publiczna zniewage").
      >
      > I wlasnie to, ze koles ten jest gejem (i sie z tym nie kryje) dodaje programowi
      >
      > oryginalnosci!!! Moze tez dzieki temu humor jest swiezy i bezkompromisowy. Mozl
      > iwe
      > zreszta, ze po pewnym czasie stanie sie nudny ale jak na razie ciagle ogladam!
      >
      > A co myslicie wy?

Ha, ja sie podpisuje. B. lubie Graham Norton, naprawde potrafi mnie rozbawic.
      Niektore jego teksty sa naprawde dobresmile)) Podobalo mi sie jak np goscil Cher,
      juz nie pamietam co powiedzial, ale plakalam ze smiechu.
      DS - masz wielkiego plusa za docenienie Grahama Nortonasmile)

• Gość: ds Re: Graham Norton rules!! :-) IP: 194.203.201.* 22.01.02, 14:48
        > DS - masz wielkiego plusa za docenienie Grahama Nortonasmile)

Dzieki za plusa (przypomina mi sie powiedzonko z mlodosci: trzy plusy i w morde smile))))

A jak z Ali G?
        Pamietam, ze jak widzialem pare jego programow "przelotnie - latajac po kanalach" to
        wydawaly mi sie bezdennie glupie. Ale kiedys przypadkiem ogladnalem jeden caly, wczulem
        sie w klimat i mnie oswiecilo!!! Niewatpliwie jego tez wysoko cenie. Szkoda ze format
        programu byl raczej obliczony na jedna serie (teraz juz nikogo z rozmowcow mu sie nie da tak
        latwo zrobic w glupa). Ale moze wymysli cos innego...

Moze podobna sytutacja jest z homofobami? Zobacza przelotnie "pedala" w telewizji i juz
        rodzi sie "mysl" - a fuj, obrzydliwe, co taki pedal moze wymyslic. No i maja juz wyrobiona
        opinie zanim cokolwiek zobaczyli. A jak jeszcze maja kompleksy na tle seksulanym i widok
        wibratora ich poraza to sa od razu ugotowani.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka