Dodaj do ulubionych

cudowna psycholożka w Krakowie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 09:12
Na bulimię choruję od 8 lat. Ok 3 lata temu trafiłam na cudowną psycholożkę,
która odmieniła moje życie. Kiedyś wymiotowałam kilka razy dziennie, wszystko
kręciło się dookoła jedzenia, zamknięte koło, zresztą same wiecie. Potrafiłam
nagle nie iść na zajęcia, byle móc się najeść i zwrócić. Kiedy ktoś był w
domu, a ja potrzebowałam się wyrzygać, potrafiłam być okrutna i bezwzględna.
Najgorsze, że miałam tego świadomość, ale nie umiałam a może nie chciałam
tego zmienić. Raniłam, krzywdziłam, obojętniałam na ból bliskich, liczyłam
się tylko ja. Zakochałam się i nagle zapragnęłam z tym skończyć. Dla Niego,
żeby nie musiał się mnie brzydzić. W tym samym czasie Mama dała mi adres do
p. Anny Turczyńskiej do Poradnii Zdrowia Psychicznego w Krakowie. Jest to
poradnia dla studentów, gdzie można leczyć się bezpłatnie. Chodziłam do niej
na terapię indywidualną, na początku 2 razy w tygodniu, potem wystarczało
raz. Oprócz tego comiesięczne wizyty u psychiatry, leki (fluoksetyna),
terapia grupowa i trening asertywności. Ta kobieta odmieniła moje życie i
polecam Wam ją gorąco. Jest doskonałym specjalistą i cudownym człowiekiem.
Obserwuj wątek
    • Gość: jaaa Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: 62.233.195.* 20.10.04, 12:03
      początek Twojej wypowiedzi brzmi bardzo znajomo... jestem bulimiczka od 5 lat.
      jestem sama z moją chorobą i nie mam juz sił, całkowicie sie jej poddałam i to
      ona rządzi mojm życiem.POMOCY!
    • Gość: Beka do Ninii IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 20.10.04, 12:52
      dzwoniłam tam przed sekundą i mówią że nie znają takiego lekarza!!
      ????
    • Gość: Beka i jeszcze IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 20.10.04, 13:20
      może podaj przynajmniej ulice, jeśli nie możesz numeru tel.
      prosze!!
      • Gość: Ninia Re: i jeszcze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 16:33
        Ona na prawdę istnieje!!!!!! Dziewczyny, podaję wam numer do jej gabinetu
        6375566. Ulica wyleciała mi z głowy, coś jak Tarkowskiego, numer na pewno 6.
        Aha budynek Poradnii to akademik, leży równolegle do Piastowskiej.
    • Gość: Beka Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.10.04, 08:57
      wielkie wielkie dzięki!!
      teraz muszę się tylko dodzwonić!!
      jeszcze raz thanks!
      • Gość: Beka Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.10.04, 22:20
        faktycznie istnieje tylko na razie jej nie ma :)
        ale powiedz mi prosze, gdzie ja się dodzwaniam? szpital, przychodnia, ośrodek,
        prywatne, publiczne?? i na 100% bezpłatne?
        • Gość: Ninia Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: 5.2.* / *.chello.pl 23.10.04, 15:18
          To jest poradnia zdrowia psychicznego dla studentów. Każdy student ma prawo
          leczyć się tam za darmo. Zeby do niej trafić należy byż skierowanym na oddział
          dzienny, na terapię. Terapia składa się z rozmów z psychologiem i z wizytami u
          psychiatry, który przepisuje leki i też czasem pogada. Jeżeli się nie trafi na
          oddział dzienny (nie wiem jakie są kryteria, chyba tylko wolne miejsca) to
          można chodzić tylko do psychiatry, też za dramo. Ale to nie jest już takie
          skuteczne. Poradnia mieści się na ul Tokarskiego 6. Przejdź się tam i dowiedz
          się wszystkiego osobiście. Pani Turczyńska nie jest jedynym psychologiem na
          oddziale dziennym. Najlepiej jest tam iść na początku roku akademickiego, gdyż
          wtedy jest najwięcej miejsc. NIe czekaj aż wróci, idż od razu żebyś zdążyła się
          zapisać. Powodzenia, trzymam kciuki!!!!!!!!
          • najsmutniejsza Re: cudowna psycholożka w Krakowie 27.10.04, 18:36
            A jeśli nie jestem studentką ? Co wtedy ? Ja nie jestem jeszcze studentką i
            póki nie będę zdrowa nią nie zostanę
            • Gość: Ninia Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.04, 09:33
              Nie jaest tak żle! Jak byłam w liceum chodziłam do KOT Krakowski Ośrodek
              Terapii na ul. Miodowej 4 albo 5. Ten ośrodek z kolei jest tylko dla ucznió i
              licealistów, Jak zdałam na studia już mnie tam nie chcieli.
              Powodzenia
              • Gość: Beka Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.11.04, 17:38
                Ninia, jestem Twoim dłużnikiem
                zapisałam się na 1 wizyte
                dziękuje
                • Gość: q Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 21:43
                  www.janula.friko.pl/
                  www.glodne.pl

                  Odnośnie K-ka i spotkań w nim ;)
                • Gość: ninia Re: cudowna psycholożka w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 09:51
                  Beka, strasznie się cieszę, bo wiem jak to choróbsko rujnuje życie. Tam są
                  naprawdę dobrzy specjaliści i wiem, że ci pomogą. Daj kiedyś znać do kogo
                  trafiłaś i jakie są efekty. Pozdrawiam cię bardzo ciepło.
                  • najsmutniejsza Re: cudowna psycholożka w Krakowie 04.11.04, 02:51
                    Liceum skonczylam w 2003 roku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka