Dodaj do ulubionych

Powinnam się leczyć?

12.11.20, 20:34
Nie wiem co się ze mną dzieje i czy trafiłam w dobre miejsce. Ale może ktoś mnie nakieruje... Mam 173 cm i ważę 46 kg. Tak już jest z 10 lat. Urodziłam dwoje dzieci i nic to nie zmieniło. Jem bo wiem że powinnam, ale nie sprawia mi to żadnej przyjemności. Nie wiem dlaczego. Dlatego często o tym zapominam w natłoku spraw. Nie czuję w ogóle głodu, nigdy nie chce mi się jeść. Widzę, że jestem chuda, wystają mi wszystkie kości i wcale mi się to nie podoba. Chciałabym ważyć więcej, czasami mam takie zrywy że przez trzy dni pakuje w siebie jedzenie, ale szybko się tym męczę. Zazwyczaj zjadam rano jedną kanapkę i zapominam zjeść coś innego do końca dnia. Nigdy nie byłam gruba, choć byłam pulchna i bardzo mi się podobały tamte kształty. Nikt mnie nigdy nie krytykował, nigdy w życiu się nie odchudzałam ani nie byłam na żadnej diecie. Mój mąż mówi, że powinnam szukać gdzieś pomocy. Czasami sobie myślę że może taka moja uroda, nie przepadam za jedzeniem i tyle. Może nie ma z czym walczyć.
Obserwuj wątek
  • anna_top Re: Powinnam się leczyć? 18.11.20, 20:29
   Myślę, że napewno warto skonsultować się z terapeutą i wspólnie z nim zadecydować o tym czy należy podjąć leczenie. W Przystani Psychologicznej i Terapeutycznej Kawiarni w Warszawie są świetne terapeutki, Pani Ewa Remesz, i Pani Agnieszka Górniak-Ciosek, przyjmuje zarówno online jak i stacjonarnie.
   www.przystan-psychologiczna.pl/nasz-zespol
  • snowflake2022 Re: Powinnam się leczyć? 17.06.21, 08:31
   Hej, napisz do mnie na priv.
  • katarzynabiwors Re: Powinnam się leczyć? 08.07.22, 14:54
   Wychodzę z założenia, że jedzenie nie ma sprawiać przyjemności, a odżywiać organizm, ale okej, może coś ze mną też jest nie tak.

   Co do pytania, raczej skonsultowałabym się ze specjalistą. Zawsze warto jest sprawdzić i zapobiec ewentualnym pogłębieniom problemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka