alex179
02.12.06, 19:29
mam pytanie do tych ktorzy byli na kopernika w krakowie na oddziale
mlodziezowym, moja waga jest w normie a nawet czasem ponad , ale mimo to
wyslali mnie tam bo nawet nie potrafie wyjsc z domu bo jestem w takiej
depresji, spie ,plkacze i oczywiscie jem, jak tam jest ?czuje ze to moja
jedyna szansa , bo strace rok w szkole, nie sadzilam ze bede kiedys taka
zdesperowana jak teraz......