bj32 19.11.10, 19:42 www.tinyurl.pl?8SvQS3ns Lea! Puchnę z dumy, że z nami jesteś Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
l.e.a Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 19:54 Bez WAS i innych forumowiczów z różnych forów internetowych nic bym nie zrobiła. Ta nominacja należy się WAM I Cieszę się bardzo,że mogę tu z Wami być dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
missmiriam1 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 19:58 Oj, uśmiech od ucha do ucha mi się po obejrzeniu zrobił Edytko, super Odpowiedz Link Zgłoś
roxanna1336 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:25 Edytko jestem pod wielkim wrażeniem Twojej sympatycznej i pełnej ciepła osoby Chyle czoła jesteś człowiekiem przez duże C . Odpowiedz Link Zgłoś
niezapominajka08 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 22:11 Witam. Ja również chylę czoła jestem pod ogromnym wrażeniem Oby jak najwięcej takich wspaniałych ludzi!! Odpowiedz Link Zgłoś
kroliczyca80 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 23:02 O rany, jaka Ty jestes fajna Edytko Super materiał, gratuluję Odpowiedz Link Zgłoś
lili-2008 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:41 Urocza, niezwykle ciepła osoba! Lea, jesteś wspaniała Odpowiedz Link Zgłoś
lorek08 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:24 fajnie jest zobaczyć kogoś z forum. Jeszcze kogoś tak cudownego co swoje życie poświęca innym. Jak najwięcej takich osób jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 21:12 Kochana Duma mnie rozpiera...Leus tylko tak dalej..a idotami, kretaczami sie nie przejmuj.. Zycie samo ich weryfikuje.. Buziaki Odpowiedz Link Zgłoś
bj32 Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 01:27 "fajnie jest zobaczyć kogoś z forum." No tak... Ludzka pamięć jest krótka... Jeszcze zwłoki nie ostygły... Tfu! Jeszcze rok nie minął, a nikt nie pamięta, że i ja drzewiej byłam [Sorry, Lea, nie mogłam się oprzeć] Odpowiedz Link Zgłoś
agwiras Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 21:13 buuu, a ja nie mogę zobaczyć bo mają ograniczenia licencyjne i tu gdzie jestem nie da rady obejrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
kochmama Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 23:33 Chylę czoła przed osoba i przed jej dobrocią ,pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
agpagp Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 14:52 Gratuluje i napisze to co dziewczyny wspaniała z Ciebie osóbka Odpowiedz Link Zgłoś
ata-07 Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 17:35 Milo Cię zobaczyć Edyciu ,niesamaowita jesteś,pozdrawiam serdecznie !!! A tu nasza bj32 : wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7398619,Gdy_Mikolaj_goni_w_pietke__oni_nie_pozwalaja_smucic.html Blanka,nie zapomnieliśmy Cię,nie bój . Jesteś wspaniała osobą i masz tyle siły i cierpliwości do nas,pozdrawiam !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
malgog Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 18:32 niestety nie mogę obejrzeć bo mi system blokuje ale domyślam się, że same dobre rzeczy mówią o Lei kobieta robi wiele dobrego Odpowiedz Link Zgłoś
opium74 Re: A tu mamy Leę! 22.11.10, 10:02 a mnie wyskakuje info ze strona z linku jest wykorzystywana do kradzieży numerów kart, pinów i haseł...."atak typu phishing" mi wyskakuje ! Odpowiedz Link Zgłoś