Dodaj do ulubionych

A tu mamy Leę!

19.11.10, 19:42
www.tinyurl.pl?8SvQS3ns

Lea! Puchnę z dumy, że z nami jesteśbig_grin
Obserwuj wątek
    • l.e.a Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 19:54
      Bez WAS i innych forumowiczów z różnych forów internetowych nic bym nie zrobiła. Ta nominacja należy się WAM kiss
      I Cieszę się bardzo,że mogę tu z Wami być smile
      dziękuję smile
      • missmiriam1 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 19:58
        Oj, uśmiech od ucha do ucha mi się po obejrzeniu zrobiłsmile Edytko, supersmile
        • ewa9717 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:06
          Fiu, fiu, jak miło smile
          • roxanna1336 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:25
            Edytko jestem pod wielkim wrażeniem Twojej sympatycznej i pełnej ciepła osoby smile Chyle czoła jesteś człowiekiem przez duże C .
            • niezapominajka08 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 22:11
              Witam. Ja również chylę czoła smile jestem pod ogromnym wrażeniem smile
              Oby jak najwięcej takich wspaniałych ludzi!!
              • kroliczyca80 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 23:02
                O rany, jaka Ty jestes fajna Edytkosmile Super materiał, gratulujęsmile
      • lili-2008 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:41
        Urocza, niezwykle ciepła osoba! Lea, jesteś wspaniałasmile
    • lorek08 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 20:24
      fajnie jest zobaczyć kogoś z forum. Jeszcze kogoś tak cudownego co swoje życie poświęca innym. Jak najwięcej takich osób jak ty smile
      • aqua696 Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 21:12

        Kochana

        Duma mnie rozpiera...Leus tylko tak dalej..a idotami, kretaczami sie nie przejmuj..
        Zycie samo ich weryfikuje..
        Buziaki
      • bj32 Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 01:27
        "fajnie jest zobaczyć kogoś z forum."
        No tak... Ludzka pamięć jest krótka... Jeszcze zwłoki nie ostygły... Tfu! Jeszcze rok nie minął, a nikt nie pamięta, że i ja drzewiej byłamsad

        [Sorry, Lea, nie mogłam się oprzećwink]
    • agwiras Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 21:13
      buuu, a ja nie mogę zobaczyć bo mają ograniczenia licencyjne i tu gdzie jestem nie da rady obejrzećsad
      • kochmama Re: A tu mamy Leę! 19.11.10, 23:33
        Chylę czoła przed osoba i przed jej dobrocią ,pozdrawiam serdecznie
    • agpagp Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 14:52
      Gratuluje i napisze to co dziewczyny smile wspaniała z Ciebie osóbka smile
    • mamaolisia Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 16:47
      Serdeczne gratulację Edytkowink
      • ata-07 Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 17:35
        Milo Cię zobaczyć Edyciu ,niesamaowita jesteś,pozdrawiam serdecznie !!!

        A tu nasza bj32 :

        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7398619,Gdy_Mikolaj_goni_w_pietke__oni_nie_pozwalaja_smucic.html
        Blanka,nie zapomnieliśmy Cię,nie bój wink. Jesteś wspaniała osobą i masz tyle siły i cierpliwości do nas,pozdrawiam !!!!

    • malgog Re: A tu mamy Leę! 20.11.10, 18:32

      niestety nie mogę obejrzeć bo mi system blokuje
      ale domyślam się, że same dobre rzeczy mówią o Lei smile
      kobieta robi wiele dobrego
      • asiaiwona_1 Re: A tu mamy Leę! 22.11.10, 09:37
        i ja chylę czoła. smile
        • opium74 Re: A tu mamy Leę! 22.11.10, 10:02
          a mnie wyskakuje info ze strona z linku jest wykorzystywana do kradzieży numerów kart, pinów i haseł...."atak typu phishing" mi wyskakuje !
          • payuta Re: A tu mamy Leę! 22.11.10, 18:58
            A tu za nominacje nagroda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka