babcia_marysia
15.09.05, 14:24
amelko,mam pytanie dotyczące twojego wpisu
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=26860747&a=29058004
dzisiaj synowa była w opiece i pytała o to co pisałaś ....niestety powiedziano
jej że nie ma takiego zasiłku jak dożywianie z unii, a na okresowy się nie
kwalifikują bo przekraczają 316 zł na osobea na węgiel to tym bardziej nie bo
musieliby mieć 1300zł z groszem na 5 osób na miesiąc, kwalifikuje się tylko
najstarsze dziecko bo chodzi do pierwszej klasy i może otrzymywać obiady w
szkole a bliźniaki nie bo mają po 3 i pół roku.
Gdzie ty to wynalazłaś że zarobek nie może przekroczyć 474zł na osobe i że
należy się 60 zł na jedną osobe