iwonkafi 11.05.06, 10:28 J.w.kurtki sa raczej jesienno-zimowe tak na ok.140cm.wzrostu.Kurtki sa w dobrym stanie.Moge wyslac.Piscie na priv.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anik35 Oddaj kurtki tweens, prosze Cię 11.05.06, 13:36 Ona naprawde bardzo potrzebuje.Gdy tylko przeczytałam to ogłoszenie od razu o Niej pomyślałam.Pozdrawiam.Ania Odpowiedz Link Zgłoś