Dodaj do ulubionych

Oddam kurtki dla chlopca

11.05.06, 10:28
J.w.kurtki sa raczej jesienno-zimowe tak na ok.140cm.wzrostu.Kurtki sa w
dobrym stanie.Moge wyslac.Piscie na priv.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • tweens Re: Oddam kurtki dla chlopca 11.05.06, 10:53
      Napisałam na priv.
    • anik35 Oddaj kurtki tweens, prosze Cię 11.05.06, 13:36
      Ona naprawde bardzo potrzebuje.Gdy tylko przeczytałam to ogłoszenie od razu o
      Niej pomyślałam.Pozdrawiam.Ania
      • iwonkafi Re: Oddane mamie tweens 11.05.06, 17:20

        • tweens Re: Oddane mamie tweens 11.05.06, 18:33
          Dziękuję bardzo.smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka