18.08.06, 14:45
oddam mleko nan dla dzieci powyżej roku, zostało po moim synku nowe zamknięte
opakowanie, wazność do końca listopada.
Obserwuj wątek
    • putka2 Re: mleko nan 18.08.06, 19:31
      Witam. Byłabym zainteresowana, jeżeli jesteś z Bielska.Pozdrawiam
      • alba27 Re: mleko nan 18.08.06, 19:50
        jestem z Gliwic ale jesli jesteś bardzo potrzebująca to mogę ci przesłać i
        pokryć koszty przesyłki, napisz adres na mojego maila szawdzin@poczta.onet.pl.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka