alba27 18.08.06, 14:45 oddam mleko nan dla dzieci powyżej roku, zostało po moim synku nowe zamknięte opakowanie, wazność do końca listopada. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
putka2 Re: mleko nan 18.08.06, 19:31 Witam. Byłabym zainteresowana, jeżeli jesteś z Bielska.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alba27 Re: mleko nan 18.08.06, 19:50 jestem z Gliwic ale jesli jesteś bardzo potrzebująca to mogę ci przesłać i pokryć koszty przesyłki, napisz adres na mojego maila szawdzin@poczta.onet.pl. Odpowiedz Link Zgłoś