IP: *.* 27.01.03, 21:05
Witajcie!Chętnie przyjme lub kupię za symboliczna cene bluzeczki i spiochy takie cieplejsze na mojego synka 18 miesiecy nie wiem jaki to rozmiar 86 90?jestem z Gliwic.Z góry wszystkim dziękuje!@ lidka_21@wp.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka