Dodaj do ulubionych

oddam buciki

21.11.03, 20:57
Oddam sandałki , nie chodzone , rozmiar 20
buciki na jesień , wiązane , rozmiar 23
buciki z wycietymi noskami , rozmiar 23 , brązowe
buciki wiązane , rozmiar 24.
Prosze o pokrycie kosztów przesyłki.
Obserwuj wątek
    • beatach77 Re: oddam buciki 21.11.03, 21:06
      Chętnie przyjmę, choć moja niunia jest jeszcze mała.Moja sytuacja materialna
      jest nie najepsza - więc jeżeli zdecydujesz że oddasz mi to chętnie przyjmę
      buciki,oczywiście pokryję koszty wysyłki.
      Szczegóły omówimy na priv beatach@interia.pl
      Pozdrawiam Beata
    • wenklara Re: oddam buciki 21.11.03, 22:26
      witaj przyjęłabym buciki 23 dla mojego Patryka oraz spodnie 92,pokryję koszt
      przesyłki z góry dziękuję pisz na prv WENKLARA@interia.pl pa Aneta
    • amelkacoreczka Re: oddam buciki 21.11.03, 23:28
      czesc jestem mamą 15 miesięcznej amelki ja i mąz razem studjujemy i nasza
      sytuacja materialna niejest zbyt ciekawa.była bym bardzo wdzięczna gdybyś
      zechciała wysłać mi te buciki oprucz sandałków bo one sa juz zamałe na
      amelke.Oczywiście pokryję koszty wysyłki.odpisz na priv amelkacoreczka@gazeta.pl
      Pozdrawiam ania
      • ewazeler Re: oddam buciki 22.11.03, 22:38
        Nieaktualne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka